Pragmatic Play

December 13, 2021

Njoftimi pragmatik i lojës: Shpërblimi i bonusit bie dhe fiton

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Kazinotë live celularë janë tendenca më e fundit. Ato ofrojnë disa nga lojërat e kazinosë më të miratuara në celular. Për të sjellë më shumë lojtarë në përzierje, ata shpesh ofrojnë grupe masive çmimesh dhe ulje dhe fitojnë shpërblime bonus për lojtarët. Dhe këtu po bën namin loja pragmatike.

Njoftimi pragmatik i lojës: Shpërblimi i bonusit bie dhe fiton

Disa muaj më parë ata njoftuan lançimin e tyre të shpërblimeve të bonusit të zbritjeve dhe fitimeve në Itali. Play Pragmatic është një nga përmbajtjet më të njohura të ofruara në Industria e lojrave të kazinosë live në internet, dhe ky njoftim po bën një ndikim masiv në tregun italian.

Termat dhe Kushtet për Pjesëmarrje

Pragmatic Play ka njoftuar gjithashtu një grup të madh çmimesh prej 150,000 € për fitimet e bonusit. Lojtarët nga Italia do të jenë në gjendje të marrin pjesë në këtë ngjarje dhe të përmbushin kërkesat me një shans për të marrë një pjesë të atij grupi çmimesh.

Ngjarja e shpërblimit të bonusit bie dhe fiton është planifikuar të zhvillohet për katër muaj rresht. Kjo do të thotë se do të ketë një total prej 600,000 € për kapje në këtë ngjarje. 


Paratë e çmimit do të shpërndahen gjatë kësaj periudhe 4 mujore. Lojtarët mund të marrin pjesë në turneun javor për të siguruar një vend më të lartë në ballin e kokës dhe gjithashtu të marrin çmime ditore për të maksimizuar paratë e tyre të çmimeve.


Titujt pjesëmarrës thuhet se do të ndërrohen një herë në muaj. Dhe ngjarja do të jetë aktive në disa nga lojërat kryesore të lojës pragmatike si megavatët e mëdhenj të rinocerontit, Bonanza e ëmbël, etj.


Pragmatic Play është i përkushtuar për të ofruar shpërblime për klientin e tyre besnik përmes uljeve dhe fitimeve të ngjarjes dhe gjithashtu mbajini të angazhuar në lojëra. Dhe me një grup kaq të madh çmimesh, çdo lojtar do të ketë mundësinë të shijojë lojërat dhe të qëndrojë në krye për të siguruar një pjesë të byrekut.

Si ofruesi kryesor i lojërave live kazino dhe bingo, ato prodhohen deri në 5 lojëra elektronike të reja çdo muaj.

Duke qenë se rëniet dhe fitoret janë një mundësi e shkëlqyer për të fituar shpërblime, lojtarët këshillohen që t'i mbajnë gjithmonë sytë nga kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet në 2021.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme