Pragmatic Play

October 24, 2020

Playtech lançon Jackpot-et e Kazinove Live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Në ditët e sotme është e mundur që çdokush të ketë mundësinë të fitojë një nga katër jackpot-et progresive të Epokës së Zotave përmes një shkrepëseje misterioze kur ata janë duke luajtur bonusin e Gods Ruletë apo edhe Age of the Gods: God of Storms Live.

Playtech lançon Jackpot-et e Kazinove Live

Ruleta, natyrisht, kombinon lojën e ruletës me një lojë të re me temë. Kjo do të thotë nëse një lojtar ka një bast të suksesshëm në pozicionin e bonusit, i cili aktivizon një lojë slot me linjë të vetme me personazhe Age of the Gods, dhe secila përfaqëson një shumëzues. Kur tre prej tyre përputhen, atëherë lojtarët mund të marrin një shumëzues midis 5 dhe 100x.

Loja e pabesueshme God of Storms Live jep një përvojë unike kolektive pasi ka atë që quhet "rrotullime në komunitet". Në thelb, të gjithë lojtarët do të luajnë një lojë të vetme së bashku. Natyrisht, ka një host me bazë në studio, i cili drejton të gjithë lojën dhe jep komente për të krijuar ndjenjën se kjo është paksa si një shfaqje loje dhe, për rrjedhojë, e sjell lojën e slotit në një mënyrë krejtësisht të re.

Këto lojëra elektronike live gjithashtu kanë rrotullime falas të disponueshme, të cilat janë loja e parë në kazino live që i ka ato.

Reagimet e industrisë

Edo Haitin, drejtor në Playtech Live thotë se ata që punojnë në Playtech Live janë jashtëzakonisht krenarë që ofrojnë çmimin e parë live në treg në Itali, gjë që vetëm sa do të forcojë pozicionin e tyre si një nga furnizuesit më të mirë dhe lider në këtë rajon. Ai tha se Italia është ende një nga tregjet më të vlefshme të lojërave të fatit në Evropë, gjë që e bën thelbësore që kjo markë të harmonizojë ofertat e saj live me vendet e tjera, duke u dhënë lojtarëve përvojat më të mira të jetës së tyre.

Sjellja e markës tepër të popullarizuar dhe gjithashtu të vlerësuar me çmime Age of the Gods në kazino live, do të krijojë mundësi të shkëlqyera për shitje të kryqëzuara për kazinotë në internet që dëshirojnë të ndërtojnë suksesin e tyre në këtë seri slotesh. Ky lançim është padyshim një moment historik i madh për Playtech në Itali dhe tregon përkushtimin e tyre pasi ata po krijojnë një përvojë të pashoqe për partnerët e tyre në këtë rajon të Evropës dhe gjithashtu për lojtarët e tyre.

Playtech përballet me disa probleme

Nëse jeni lojtar i kazinosë ose dëshironi të luani në një kazino online, atëherë zgjedhja e Playtech si ofrues i lojës tuaj është një gjë e zgjuar për të bërë. Kjo markë ka një cilësi fantastike dhe do t'ju befasojë, kështu që nuk ka nevojë të shqetësoheni. Përveç kësaj, ata janë një nga ofruesit më të suksesshëm në botë dhe ka shumë arsye pse. Një prej tyre është sepse lojërat që ata ofrojnë për kazinotë janë thjesht të pabesueshme.

Playtech ka qenë rreth e rrotull për disa kohë. Ata kanë ndërtuar reputacionin e tyre, që është një faktor i rëndësishëm. Në ditët e sotme është e mundur të gjesh lojërat e tyre në shumë kazino online, veçanërisht në ato më të mirat. Me këtë lloj të ri lojërash, atëherë ato do të rriten edhe më shumë.

Pse Italia?

Italia është një vend i vogël në Evropë, por kumari po rritet atje, si në shumë vende të Evropës. Pra, ishte padyshim një lëvizje inteligjente për Playtech për të nisur lojërat e tyre të drejtpërdrejta të kazinosë në këtë vend. Sigurisht, pasi ta bëjnë këtë, ata mund të nisin lojërat e tyre në shumë vende të tjera.

Italia është një vend ku ka disa kazino online, me të gjitha licencat e tyre, dhe ku është e mundur të kalosh mirë duke luajtur. Në ditët e sotme, situata e tyre e lojërave të fatit po përmirësohet, diçka që përfitohet nga lojtarët e tyre, nga operatorët dhe padyshim edhe nga ofruesit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme