Pragmatic Play

November 2, 2020

Pragmatic Play do t'i japë lojëra elektronike Luckia-s

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Pragmatic Play, i cili është një ofrues gjerësisht i njohur në këtë industri, ka rënë dakord të japë të gjitha slot portofol për operatorin kolumbian Luckia. Kjo do të thotë që lojtarët që janë të regjistruar në Luckia do të kenë mundësinë të aksesojnë gamën e gjerë të lojërave elektronike të Pragmatic Play, si Wolf God, versioni më i fundit Wild Walker dhe seritë gjithnjë e më të njohura John Hunter. Dhe, sigurisht, shumë lojëra elektronike të tjera. Slotet e tyre është një nga arsyet që Pragmatic Play është një vlerësim më i lartë kazino live.

Pragmatic Play do t'i japë lojëra elektronike Luckia-s

Luckia do t'i dorëzojë të gjitha lojërat elektronike në bazën e rëndësishme të klientëve në internet dhe me pakicë, me Pragmatic Play që i shërben operatorit me ekspertizën më të mirë të lojërave, që është përmirësuar nga qendra e re LatAm.

Çfarë mendon Melissa Summerfield

CCO në Pragmatic, Melissa Summerfield, deklaroi se lojërat e tyre ishin padyshim të njohura në rajon dhe duke nënshkruar këtë marrëveshje me Luckia, e cila është padyshim një nga operatorët më të mëdhenj në Kolumbi, që do t'i lejojë ata të shfaqin cilësinë e lojërave në dispozicion. nga Play Pragmatic në një audiencë më të gjerë. Me ndihmën e qendrës së tyre të sapokrijuar LatAm, kjo markë ka qenë në gjendje të zgjerojë gjurmën e saj shpejt dhe në një mënyrë efektive në këtë fushë, ndërsa prania e tyre lokale do t'i ndihmojë patjetër që të vazhdojnë të ndërtojnë këtë partneritet të ndërsjellë të favorshëm me Luckia.

Mendimet e Jaume Moragues

Drejtori online në Luckia, Jaume Moragues, tha se portofoli i Pragmatic ka tituj të ndryshëm dhe të jashtëzakonshëm që njihen në mbarë botën për shkak të lojës së tyre të cilësisë së lartë dhe të shkëlqyer. Përmirësimi i ofertës së produkteve të tyre është krejtësisht jetik për këtë markë dhe ata janë plotësisht të sigurt se ky partneritet do t'u mundësojë atyre të tërheqin në Colombo një audiencë më të madhe për kazinonë e tyre.

Pse ky partneritet?

Është e qartë se Pragmatic Play është një nga zhvilluesit më të mirë të lojërave të kazinosë në botë dhe ata e kanë provuar këtë shumë herë gjatë viteve. Kohët e fundit kjo markë ka bërë disa partneritete, gjë që është vërtet një avantazh për ta. Kjo është për shkak se ata me siguri mund të ndihmojnë çdo markë tjetër të shfaqet edhe më shumë nëse bëjnë një partneritet me ta.

Pragmatic Play është padyshim një markë e mahnitshme që është rritur gjatë gjithë këtyre viteve dhe mund të rritet edhe më shumë. Në fakt, ajo po zgjerohet gjithnjë e më shumë në industri, diçka që është krejtësisht e natyrshme. Ata kanë një ekip shumë të mirë pas ekipit të tyre për të ditur se cila markë është më e mira apo jo, në mënyrë që të dinë të dinë se me cilën duhet të bashkohen.

Tani është e mundur të luani lojëra elektronike të Pragmatic në Luckia

Nëse keni qenë të interesuar të luani lojëra elektronike Pragmatic Play, atëherë mund ta bëni tani në Luckia, e cila është një kazino e jashtëzakonshme. Përveç kësaj, do të jeni shumë të kënaqur me cilësinë e kazinosë, e cila është thjesht fantastike. Nuk ka asgjë që nuk mund të bësh atje. Në thelb, me lojëra elektronike nga Pragmatic do të keni mundësinë t'i provoni dhe të dini nëse janë të mira apo jo.

Pra, argëtohuni ndërsa luani me to dhe do t'ju pëlqejnë, kjo është e sigurt. Ju mund të prisni temat më të mira, lojëra elektronike të nivelit të lartë dhe cilësinë më të mirë dhe më të lartë. Nuk ka asgjë si të luash lojëra elektronike të Pragmatic në Luckia. Pra, nëse mund ta bëni, mos e hidhni poshtë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme