Prestige Live Roulette

Prestige Live Roulette

Ruletë Prestige Live

Playtech zgjodhi emrin Prestige Roulette për këtë titull loje sepse donin të ngjallnin magjepsje. Kazinotë live që e kanë atë e bëjnë lojtarin të ndihet si VIP. Kjo është për shkak të faktit se ata marrin një përvojë një-në-një me tregtarin në një mjedis privat. Prestige Roulette doli në vitin 2015 dhe u bë e njohur menjëherë pas publikimit. Ai vazhdon të qëndrojë pjesërisht falë cilësisë së transmetimit të imazhit HD dhe tregtarëve miqësorë. Ndërsa disa lojëra të këtij lloji zgjedhin kinematografinë statike, ky nuk është rasti këtu. Kënde të shumta të kamerës ndihmojnë për ta bërë veprimin të duket më emocionues.

Informacion i pergjithshem

Emri i lojës

Ruletë Prestige Live

Ofruesi i lojës

Playtech

Lloji i lojës

Ruletë

Transmetim nga

Letonia

Si të luani Playtech Live Prestige Roulette

Ashtu si çdo tjetĂ«r lojĂ« live, Ă«shtĂ« thelbĂ«sore tĂ« kuptoni rregullat e lojĂ«s. Ashtu si tĂ« gjitha lojĂ«rat e ruletit, njĂ« fitore varet nga rastĂ«sia. Prestige Live Roulette mund tĂ« aksesohet nĂ« shumĂ« platforma, kanale dhe kazinove tĂ« drejtpĂ«rdrejta. Çdo lojĂ« transmetohet nga njĂ« dhomĂ« private qĂ« pĂ«rdor ndriçimin neoni nĂ« mĂ«nyrĂ« efektive. NdonjĂ«herĂ« lojtarĂ«t nuk janĂ« tĂ« interesuar tĂ« shohin pamjen e tabelĂ«s. Ky do tĂ« ishte njĂ« problem nĂ« lojĂ«rat e vjetra tĂ« ruletit dhe mund tĂ« prishĂ« pĂ«rvojĂ«n. MegjithatĂ«, Prestige Live Roulette u jep pĂ«rdoruesve mundĂ«sinĂ« pĂ«r tĂ« fshehur tabelĂ«n dhe nĂ« vend tĂ« kĂ«saj tĂ« fokusohen vetĂ«m nĂ« pamjen e timonit dhe tĂ« hostit tĂ« lojĂ«s. EkzistojnĂ« madje edhe riprodhime me lĂ«vizje tĂ« ngadalta.

Lojtarët e interesuar për akses të menjëhershëm nuk do të zhgënjehen. Nuk ka nevojë të shkarkoni ndonjë softuer shtesë. Megjithatë, përdoruesit e tabletave mund të kenë nevojë të kenë të instaluar tashmë aplikacionin e kazinosë live. Përndryshe, ata mund ta luajnë atë përmes një shfletuesi në internet. Loja u krijua duke përdorur një kombinim të teknologjisë HTML5 dhe flash. Me një lidhje të fortë, do të ngarkohet menjëherë.

Rregullat e lojës

Ashtu si të gjithë titujt e tjerë të ruletit, qëllimi është të zgjidhni një numër, ngjyrë ose pjesë ku lojtari parashikon se topi do të bjerë. Kur loja nis për herë të parë, ekrani tregon tregtarin në një mjedis neoni pranë timonit. Ata e lëshojnë topin në timon pasi lojtari të ketë mbaruar bast. Ata njoftojnë kur nuk lejohen më baste. Nëse topi bie aty ku lojtari ka parashikuar, atëherë ata fitojnë. Rregullat janë jashtëzakonisht të thjeshta.

Për sa i përket veçorive, Prestige Live Roulette përputhet me ato që gjenden në lojërat standarde evropiane me rrota. Të gjitha rregullat kryesore për këtë lloj janë të pranishme. Ka disa devijime në atë që tregtarët priren të inkurajojnë në mënyrë aktive ndërveprimin. Kjo është krijuar për të përmirësuar përvojën e lojërave të fatit. Disa përdorues mund të zbulojnë se lidhja e tyre në internet nuk është në gjendje të përballojë cilësinë e transmetimit të videos. Nëse po, ata kanë mundësinë ta ulin atë në cilësimet e tyre.

Ka shumë skeda që gjenden në ekran. Ata informojnë lojtarin për historinë e topit dhe statistikat e lojës. Emërtimet e çipave, biseda, detajet e fitimit dhe opsionet e këndit të kamerës shfaqen në panelin e kontrollit. Kufijtë e basteve të drejtpërdrejta variojnë nga 5.00 në 25.00. Buza e shtëpisë është 2.70%.

Fakte të shpejta mbi kazinotë

Programe kompjuterikePrograme kompjuterike (1)
Playtech
REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET
2023-09-18

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET

Lajme