Program partneriteti

Industria e lojërave të fatit në internet është e gjerë dhe tërheqëse, duke e bërë atë një botë të ndërlikuar për të lundruar, veçanërisht për lojtarët më të rinj dhe kazinotë e reja. Këtu hyjnë programet e filialeve; ato ofrojnë një mundësi si për lojtarin ashtu edhe për atë kazino online për të përfituar nga bota e mrekullueshme e lojërave të fatit në internet. Kazinotë e reja dhe të vjetra kërkojnë gjithmonë ekspozim për të zgjeruar shërbimet e tyre në audiencën më të madhe të mundshme; kjo gjithashtu i ndihmon ata të rishpikin rrotën dhe të zhvillojnë oferta të reja, emocionuese për lojtarët që të shijojnë. Ndërsa lojtarët marrin një nxitje monetare për t'i referuar të tjerët për të luajtur online në një kazino të caktuar që është e vërtetë dhe e besueshme.

iAffiliates është një program shoqërues në internet për kazino dhe të tjera faqe interneti për lojëra partnerët. Programi i tyre filloi në vitin 2012 pas disa riorganizimeve të faqeve të internetit. iAffiliates punon shumë në zhvillimin e fushatave të reja dhe inovative të marketingut. Partnerët duhet t'i bashkohen programit të ndarjes së të ardhurave.

Shfaq më shumë

Pronarët e faqeve të internetit me rëndësi për lojëra industria ka një mundësi për të fituar disa para shtesë nga bashkëpunëtorët e VBet. Vbet ofron shumë mjete të ndryshme dhe akses në produktet më të mira të konvertimit në internet. Për më tepër, një nga arsyet më të mira për të përdorur Filialet e Vbet është politika e tyre e bilancit negativ.

Shfaq më shumë

Betsson Group u ofron lojtarëve shumë opsione bastesh dhe ka 40 vjet përvojë në iGaming industrisë. Ata e kanë zgjeruar përvojën e tyre në një program bashkëpunëtor, Betson Group Affiliates, i cili është një program shoqërues shumë i respektuar dhe me reputacion.

Shfaq më shumë

Në shumicën e rasteve, përvoja e përdoruesit përcakton nëse një markë kazino do të konvertohet apo jo. Partnerët e 22Bet e kuptojnë këtë fakt duke përfshirë grafika mahnitëse dhe një ndërfaqe intuitive të përdoruesit në markën e saj të kazinosë, Kazino 22Bet - me mirësjellje të Microgaming, NetEnt dhe Play' GO. Këto veçori garantojnë komisione të përjetshme për partnerët që kërkojnë të reklamojnë këtë program shoqërues.

Shfaq më shumë

Programi i anëtarësimit që çdokush bashkohet në industrinë e lojërave të fatit do të luajë një rol të madh në sasinë e komisionit që do të fitojë ai person. Programi i Filialit Aff Power është një nga më të mirët në industri dhe garanton të ardhura të qëndrueshme për bashkëpunëtorët kur promovojnë lojëra elektronike dhe bonuse kazino. Transparenca e tij i siguron bashkëpunëtorët për besueshmërinë e tij duke mos dështuar në një datë pagese.

Shfaq më shumë

Ndërsa konvertimi është rezultat i përpjekjeve të marketingut të një filiali, programi i filialeve Plain Partners ofron mjete ekskluzive të fushatës për të ndjekur shpejt suksesin e filialeve të tij. Webmasterët mund të vendosin banderola të madhësive të ndryshme dhe lidhje me tekst në bloget e tyre ose faqet e internetit të biznesit. Lojërat me konvertim të lartë të organizuara me markë kazino gjithashtu përmirëson përvojën e lojtarëve.

Shfaq më shumë

Casumo Casino vazhdon të fitojë terren në botën e iGaming përmes programit të saj zyrtar të filialeve të kazinosë, Casumo Affiliates. Ky program shoqërues përdor strategji të ndryshme promovuese aventureske për të përmirësuar përvojën e lojtarëve me të gamë të gjerë lojërash mundësuar nga ofruesit e softuerëve të njohur.

Shfaq më shumë

Intertops Affiliates është një program shoqërues përgjegjës për marketingun e kazinove të industrisë më të mirë. Është një nga programet më të njohura të filialeve që tregtohet kazinove online me lojëra nga WGS Technology dhe Real Time Gaming. Intertops gjithashtu paraqesin poker online dhe baste sportive.

Shfaq më shumë

1xBet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi