Më e mira 21 Affiliates Kazino Drejtpërdrejt

Programi i filialeve, "21 Affiliates", merr drejtimin në marketingun e kazinosë kur bëhet fjalë për fuqinë konvertuese të lojëra elektronike dhe kazino. Ky program shoqërues siguron që filialet nuk janë jashtë xhepit përpara fundit të muajit. Prandaj, ajo regjistron filialet e saj në një plan të ndarjes së të ardhurave që nga regjistrimi.

Ky plan lejon çdo filial të fitojë një komision të menjëhershëm që fillon me një pjesë të të ardhurave prej 25%. Rritet deri në 40% kur lojtarët e referuar qëndrojnë në program dhe fitojnë më shumë para. Programi "21 Affiliates" i ndihmon bashkëpunëtorët e tij të gjurmojnë shpejt suksesin e tyre me mjete të mira promovuese konvertuese si banderola dhe lidhje me tekst

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi