Më e mira 22bet Partners Kazino Drejtpërdrejt

Në shumicën e rasteve, përvoja e përdoruesit përcakton nëse një markë kazino do të konvertohet apo jo. Partnerët e 22Bet e kuptojnë këtë fakt duke përfshirë grafika mahnitëse dhe një ndërfaqe intuitive të përdoruesit në markën e saj të kazinosë, Kazino 22Bet - me mirësjellje të Microgaming, NetEnt dhe Play' GO. Këto veçori garantojnë komisione të përjetshme për partnerët që kërkojnë të reklamojnë këtë program shoqërues.

Programi i filialeve 22Bet Partners ofron materiale reklamuese si banderola dhe lidhje me tekst për të lehtësuar suksesin e filialeve të tij. Pagesa e komisioneve bëhet deri në datën 15 të çdo muaji me "pa bartje negative". Filialet fitojnë komisione nga 25% - 50% pjesë e të ardhurave në vlerën neto të lojtarëve të referuar.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi