Më e mira Affiliate Cruise Kazino Drejtpërdrejt

Filialet që promovojnë lojra kazino nga ofruesit kryesorë të kazinove si Aristocrats, Net Entertainment dhe 2x2 Gaming janë të sigurt për ta bërë këtë sepse e dinë se kanë një shpërblim për përpjekjet e tyre. Affiliate Cruise është programi i filialeve përgjegjës për marketingun e markave të kazinove nga këto kompani kryesore softuerike. Programi i saj i filialeve u ofron partnerëve të tij tendencën për të fituar komisione të përjetshme.

Të gjithë bashkëpunëtorët me të paktën një lojtar depozitues fitojnë një komision prej 25% të të ardhurave. Kur numri i lojtarëve që depozitojnë rritet, fitimet e filialeve rriten gjithashtu deri në 40% të të ardhurave. Të gjithë filialet kanë të drejtë të mos bartin negativ në fund të muajit.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi