Më e mira Bright Affiliates Kazino Drejtpërdrejt

Bright Affiliates është i ri në industri, por po rritet me shpejtësi. Ajo ka një pjesë të të ardhurave prej 50% nga promovimi kazino dhe lojëra Marka. Bright Affiliates do të marrin gjithashtu 24/7, mbështetje shumëgjuhëshe dhe një gamë të gjerë materialesh marketingu. Nuk ka asnjë bartje negative që është e mrekullueshme për të ardhurit.

Komisionet e kompanisë janë një nga më të mirat në internet. Ato ofrojnë një pjesë të të ardhurave prej 35% deri në 50%. Tre muajt e parë garantojnë një pjesë të të ardhurave prej 50%. Ekziston gjithashtu një politikë e bartjes negative. Programi ka licenca nga MB dhe BE. Më shumë mund të gjenden në faqen e tyre të internetit.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi