Më e mira Bwin.Party Partners Kazino Drejtpërdrejt

Fuqia e marketingut pas BWin Casino, Party Casino dhe të tjera kazino më e mirë në internet marka është BWin Party Partners. Është një program shoqërues që u ofron bashkëpunëtorëve mundësinë për të fituar para çdo muaj duke ofruar përvojën më të mirë të lojërave për lojtarët që ata i referohen programit. Disa nga truri kryesor i softuerit pas kazinove përfshijnë 1x2Gaming, Electracade dhe Playtech.

Si parazgjedhje, të gjitha bashkëpunëtorët e BWin Party Partners janë të regjistruar në një plan të ndarjes së të ardhurave. Të ardhurat neto të lojtarëve të referuar përcaktojnë shumën e komisionit që merr një filial. Ky komision fillon me 25% pjesë të të ardhurave deri në 35%, pa frikën e bartjes negative.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi