Më e mira Dafabet Affiliates Kazino Drejtpërdrejt

Dafabet është një markë e njohur kazinoje Playtech e themeluar në vitin 2004 dhe e licencuar nga qeveria e Filipineve. Ai operon një program shoqërues që lejon webmasterët në mbarë botën ta promovojnë atë kazino markave dhe merrni një komision. Komisionet për ata që marrin pjesë në programin e lidhur llogariten në bazë të të ardhurave neto të lojtarëve të referuar në bast.

Me regjistrimin, bashkëpunëtorët marrin një marrëveshje standarde prej 25% të të ardhurave, duke u rritur deri në 40% ndërsa baza e tyre e referuar e lojtarëve depozitues rritet. Partnerët marrin gjithashtu një ulje prej 5% të pjesës së të ardhurave për filialet e tjera që ata sjellin në program. Megjithatë, kur të ardhurat e lojtarëve të referuar janë negative, Dafabet zvogëlon fitimet e filialeve të tij (bartje negative).

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi