Më e mira EGO Kazino Drejtpërdrejt

EGO Affiliates ndërton marrëdhënie të forta me klientët dhe ofron më shumë se vetëm disa programe për të filluar filialet. Ata duan që partnerët e tyre të rrisin të ardhurat dhe ta bëjnë këtë duke emëruar një menaxher të dedikuar. Filialet mund të promovojnë shumë të ndryshme markat e kazinove në faqet e tyre,11 dhe ata gëzojnë një mori përfitimesh të tjera.

Kjo përfshin shërbim 24/7 nga profesionistë me përvojë dhe mjetet dhe statistikat e duhura të marketingut për të parë rrjedhat e të ardhurave. EGO Affiliates nuk ka bartje negative të cilat janë gjithashtu perfekte për filialet e reja. Për më tepër, ka shumë përfitime të tjera pas regjistrimit për këtë markë të mirënjohur. Dëshironi të dini më shumë? Kontaktoni EGO për më shumë informacion.

al Country FlagCheckmark

Turbonino

al Country FlagCheckmark
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino e drejtë
 • Pay N Play kazino
 • Lojëra të reja dhe të njohura
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino e drejtë
 • Pay N Play kazino
 • Lojëra të reja dhe të njohura

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Turbonino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

BonusDeri në 100 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëgjuhëshe
 • Seksioni i letrave me gërvishtje
 • Ofrohen çmime speciale
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëgjuhëshe
 • Seksioni i letrave me gërvishtje
 • Ofrohen çmime speciale

Slots Magic Casino u themelua fillimisht në 2014 dhe është i licencuar me Komisionin e Lojërave të Maltës, si dhe Komisionin e Lojërave në Mbretërinë e Bashkuar. Kjo kazino kujdeset për 20 gjuhë të ndryshme dhe është e disponueshme në dhjetë vende të ndryshme në mbarë botën. Ato janë mikpritëse për një gamë të gjerë lojërash argëtuese, të cilat variojnë nga lojëra elektronike në lojëra elektronike me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Mbi 3000+ lojëra
 • Rrotullime pa bast
 • Asnjë bast
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Mbi 3000+ lojëra
 • Rrotullime pa bast
 • Asnjë bast

PlayOjo është një kazino online e mesme me bazë në Maltë, në pronësi dhe operim nga SkillOnNet Ltd. e cila gjithashtu drejton QueenVegas, LuckyNiki dhe EUCasino, mes kazinove të tjera të drejtpërdrejta. Themeluar në vitin 2017, kazinoja rregullohet nga disa organe të njohura të lojërave të fatit, duke përfshirë Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Kazinoja është audituar publikisht nga eCOGRA për lojën e ndershme.

BonusDeri në 100 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Pranon PayPal
 • Xhekpote për orë
 • Aplikacioni i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Pranon PayPal
 • Xhekpote për orë
 • Aplikacioni i disponueshëm

Drueck Glueck është një kazino me emrin gjerman, ku emri përkthehet në "Provo fatin tënd". Tema dhe logoja e tyre kryesore është ajo e një automati me krahët e ngritur në ajër. Ato janë një nga kazinotë më të reja në treg që janë krijuar në treg në vitin 2015.

Bonus100 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Sallë pritjeje VIP
 • Oferta të reja çdo ditë
 • Dizajn i thjeshtë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Sallë pritjeje VIP
 • Oferta të reja çdo ditë
 • Dizajn i thjeshtë

EUcasino.com është një kazino në internet e cila përgjithësisht synon lojtarët në të gjithë Evropën. Rrjedhimisht, ajo është e specializuar në lojëra që dihet se janë të njohura në kontinent dhe ofron metoda pagese që kanë gëzuar adoptim të gjerë nga evropianët. Lojtarët do të gjejnë shumicën e lojërave tipike të kazinosë në dispozicion për të luajtur atje.

NiveliCasinoBonusRating
1Turbonino7.6
2Slots MagicDeri në 100 €8
3Play Ojo10
4Drück GlückDeri në 100 dollarë8
5EU Casino100 dollarë6