Më e mira Ellmount Gaming Affiliates Kazino Drejtpërdrejt

Fuqia e marketingut pas suksesit të madh të Highroller Casino dhe Casino Room është një program filial i kazinosë i njohur si Ellmount Gaming Affiliates. Këto faqe lojrash me shumë platforma përfshijnë lojëra elektronike me jackpot progresive, ruletë, blackjack dhe të tjera kazino popullore lojëra.

Fitimi i komisioneve të bashkëpunëtorëve me Ellmount bazohet në një program normal të ndarjes së të ardhurave me shumë nivele. Me këtë plan, komisioni i filialeve do të varet nga të ardhurat neto të lojtarëve të tyre të referuar. Kjo është marrëveshja standarde me programin e filialeve dhe fillon me 25% deri në 45% të të ardhurave. Affiliates Ellmount Gaming gjithashtu praktikojnë një politikë pa bartje të bilanceve negative.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi