Më e mira Fun Casino Affiliates Kazino Drejtpërdrejt

Njerëzit që kërkojnë të kenë një rrjedha e të ardhurave me kazinotë në internet mund të bashkëpunojë me bashkëpunëtorët e Fun Casino. Është një program filial ku partnerët mund ta tregtojnë këtë markë kazino në internet dhe të ndajnë nga të ardhurat e saj. Fun Casino lejon bashkëpunëtorët e saj të fitojnë aq para sa të duan duke ofruar përvojën më të mirë të lojërave për lojtarët e referuar.

Lojërat e saj të kazinosë janë nga NetEnt., Microgaming dhe Amatic Industries. Filialet që regjistrohen në program do të marrin komisione nga plani i tij standard i ndarjes së të ardhurave. Ky plan lejon filialet të marrin një shkurtim nga të ardhurat totale neto të lojtarëve të referuar. Kur referohen, lojtarët fitojnë më shumë para; duke iu referuar filialeve bëjnë edhe më shumë.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi