Më e mira iAffiliates Kazino Drejtpërdrejt

iAffiliates është një program shoqërues në internet për kazino dhe të tjera faqe interneti për lojëra partnerët. Programi i tyre filloi në vitin 2012 pas disa riorganizimeve të faqeve të internetit. iAffiliates punon shumë në zhvillimin e fushatave të reja dhe inovative të marketingut. Partnerët duhet t'i bashkohen programit të ndarjes së të ardhurave.

Filialet e reja më pas marrin 20% deri në 40% të të ardhurave neto nga reklamat e tyre. Për më tepër, iAffiliates nuk ka ndryshime negative. Është e përkryer për ata që duan të bëjnë disa fitime fillestare nga puna e tyre e hershme. Anëtarët mund të shohin statistikat e tyre dhe metrikat e tjera 24/7. iAffiliates gjithashtu kanë një licencë të lëshuar nga Gjibraltari. Mësoni më shumë rreth iAffiliates dhe programet e tyre tani.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi