Më e mira Kindred Affiliates Kazino Drejtpërdrejt

Intertops Affiliates është një program shoqërues përgjegjës për marketingun e kazinove të industrisë më të mirë. Është një nga programet më të njohura të filialeve që tregtohet kazinove online me lojëra nga WGS Technology dhe Real Time Gaming. Intertops gjithashtu paraqesin poker online dhe baste sportive.

Partnerët e Intertops Affiliates marrin kompensime përmes një plani të ndarjes së të ardhurave bazuar në shumën e të ardhurave neto që një filial sjell në kompani nëpërmjet lojtarëve të referuar. Ofron kushte të kënaqshme si komisione të përjetshme dhe bartje jo negative. Ajo gjithashtu ofron një marrëveshje ekskluzive prej 30% të të ardhurave për tre muajt e parë. Marrëveshja standarde fillon me 20% dhe rrit pjesën e të ardhurave deri në 35%.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi