Më e mira LeoVegas Affiliate Kazino Drejtpërdrejt

LeoVegas Affiliate u lançua në vitin 2012 dhe është i licencuar nën organin rregullator të lojërave të fatit në Maltë. Marka e kazinosë jep një shumëllojshmëri lojërash elektronike dhe lojëra moderne kazino për një përvojë të paharrueshme. Disa nga titujt e saj vijnë nga ofruesit kryesorë, si Play'n GO, Microgaming dhe NetEnt.

LeoVegas Affiliate regjistron partnerët e saj në një plan të ndarjes së të ardhurave, duke i lejuar filialet e tij të marrin një ulje nga të ardhurat neto të lojtarëve që ata sjellin. Ajo ka një marrëveshje standarde për partnerët, duke filluar nga 25% deri në 40% pjesë e të ardhurave dhe nën - bashkëpunëtorët në nivelin 1 marrin 10% të të ardhurave. Më tej, asnjë bartje e bilancit negativ dhe komisionet nga lojtarët e referuar nuk janë të garantuara përgjithmonë.