Më e mira LeoVegas Affiliate Kazino Drejtpërdrejt

LeoVegas Affiliate u lançua në vitin 2012 dhe është i licencuar nën organin rregullator të lojërave të fatit në Maltë. Marka e kazinosë jep një shumëllojshmëri lojërash elektronike dhe lojëra moderne kazino për një përvojë të paharrueshme. Disa nga titujt e saj vijnë nga ofruesit kryesorë, si Play'n GO, Microgaming dhe NetEnt.

LeoVegas Affiliate regjistron partnerët e saj në një plan të ndarjes së të ardhurave, duke i lejuar filialet e tij të marrin një ulje nga të ardhurat neto të lojtarëve që ata sjellin. Ajo ka një marrëveshje standarde për partnerët, duke filluar nga 25% deri në 40% pjesë e të ardhurave dhe nën - bashkëpunëtorët në nivelin 1 marrin 10% të të ardhurave. Më tej, asnjë bartje e bilancit negativ dhe komisionet nga lojtarët e referuar nuk janë të garantuara përgjithmonë.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi