Më e mira Mr Affiliate Kazino Drejtpërdrejt

Z. Affiliate mirëpret të gjithë bashkëpunëtorët në mbarë botën për partneritet në programin e tij të filialeve të kazinosë. Programi është krijuar me lojtarët në mendje, duke siguruar që çdo moment të jetë i ri, freskues, argëtues dhe shpërblyes. Z. Affiliate ofron të ndryshme kazino lojëra të mundësuara nga një ofrues kryesor softuerësh, NetRefer. Marka e kazinosë është e licencuar dhe e rregulluar nga qeveria e Maltës.

Z. Affiliate është bujar me bashkëpunëtorët e tij në kushtet e fitimit. Çdo filial merr një komision prej 25% të pjesës së të ardhurave në regjistrim, i cili shkon deri në 45%. Shuma e aksioneve që merr një filial përcaktohet nga të ardhurat neto të lojtarëve të depozituar të referuar në program. Përveç kësaj, Z. Affiliate nuk lejon bartjen negative.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi