Më e mira Plain Partners Kazino Drejtpërdrejt

Ndërsa konvertimi është rezultat i përpjekjeve të marketingut të një filiali, programi i filialeve Plain Partners ofron mjete ekskluzive të fushatës për të ndjekur shpejt suksesin e filialeve të tij. Webmasterët mund të vendosin banderola të madhësive të ndryshme dhe lidhje me tekst në bloget e tyre ose faqet e internetit të biznesit. Lojërat me konvertim të lartë të organizuara me markë kazino gjithashtu përmirëson përvojën e lojtarëve.

Filialet e Plain Partners kanë kaq shumë për të përfituar, duke filluar me "mos bartje negative" në mundësinë e fitimeve gjatë gjithë jetës. Të gjithë bashkëpunëtorët përfitojnë nga komisioni fillestar prej 25% të të ardhurave, i cili rritet deri në një pjesë të madhe të të ardhurave prej 50%. Është interesante që bashkëpunëtorët marrin gjithashtu një bonus deri në 20% për ftimin e bashkëpunëtorëve të tjerë për t'u bashkuar me programin.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi