Më e mira Play Million Partners Kazino Drejtpërdrejt

Filialet e iGaming kanë nevojë kazino online lojëra me konvertime të larta. Grafikat më të fundit dhe ndërfaqja intuitive e përdoruesve zakonisht e përcaktojnë këtë sepse lojtarët duan përvojën më të mirë të lojës. Kjo përvojë gjendet në programin e filialeve të Play Million Partners. Programi ka mijëra lojëra kazino nga ofruesit kryesorë të kazinove, si NetEnt, SkillOnNet dhe CryptoLogic.

Është e lehtë të bëhesh bashkëpunëtor me Play Million Partners. Çdo filial i ri vendoset automatikisht në një plan të ndarjes së të ardhurave me një komision standard të marrëveshjes që fillon nga 20% e të ardhurave. Ajo rritet deri në 40% kur të ardhurat neto të lojtarëve të referuar rriten. Ky plan i të ardhurave nuk ka bartje të bilanceve negative.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi