Kazinotë më të mira live me 7mojos 2023

Lojërat e kazinove me tregtarë të drejtpërdrejtë po pushtojnë shpejt sektorin e lojërave të fatit në internet. Lojtarët tani po përdorin diversitetin e ofruar nga ofruesit novatorë të programeve kompjuterike të kazinosë si 7Mojos. Shërbimet e zhvilluesit bullgar janë integruar në disa faqe interneti të shkëlqyera të rekomanduara dhe rishikuara nga Live CasinoRank. Edhe pse 7Mojos nuk është i ri në industri, ai vështirë se është i disponueshëm në SHBA, Kanada dhe MB. Por ndryshe nga shumë ofrues të programeve kompjuterike të kazinosë live evropiane, 7Mojos ka përqafuar ndikime nga vende të tjera jo-evropiane. Qasja me mendje të hapur e kompanisë lejon që ajo të paraqitet në kazinotë më të mira live në të gjithë kontinentin.

Rreth 7Mojos Software7 Mojos Studios7Mojos Lojërat më të njohura
Rreth 7Mojos Software

Rreth 7Mojos Software

7Mojos është një zhvillues i softuerit të kazinosë me qendër në Varna, Bullgari. Kompania private është themeluar në vitin 2015 nga Nikolay Zhelev, i cili është edhe CEO aktual. Është një degë e Win Models LTD dhe Zariba Group, e cila njihet gjerësisht për prodhimin e produkteve të lojërave HTML-5. Disa tituj të ofruar nga Zariba Group renditen lart në App Store dhe Google Play me 0.75 milionë abonentë aktivë. Win Models menaxhon tabela private për ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si Vivo Gaming dhe Ezugi. Me mbështetje të fortë nga këto dy korporata, 7Mojos ka arritur të ofrojë zgjidhje të gjeneratës së ardhshme iGaming me një portofol gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë.

Përveç një leje lokale nga Komisioni Shtetëror i Lojërave të Fatit, i cili rregullohet nga Ministria e Financave e Republikës së Bullgarisë, 7Mojos ka një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës. Tregjet kryesore për 7Mojos janë Amerika Latine, Turqia, Evropa Lindore, shtetet e CIS, India dhe Azia Juglindore. Për këtë çështje, faqet e 7Mojos specializohen në gjuhë të ndryshme: anglisht, bullgarisht, indiane, portugalisht, turqisht, etj.

Karakteristikat unike të 7Mojos

Me ndihmën e ekspertëve të lojërave, 7Mojos prodhon zgjidhje me çelësa në dorë për kazinotë e drejtpërdrejta nga titujt HTML-5 deri te sistemet mbështetëse të zyrës. Portofoli i tyre i lojëra të drejtpërdrejta është gati për integrim të menjëhershëm në një faqe interneti të re ose tashmë ekzistuese. Zgjidhjet moderne të softuerit të kompanisë janë të cilësisë më të lartë për të siguruar një përvojë gjithëpërfshirëse të përdoruesit. 7Mojos nuk i lë asgjë rastësisë, duke lejuar faqet e lojërave të fatit të bëjnë realitet idetë e tyre të ëndrrave.

Tema të shumta

Lojtarët që duan tema të ndryshme do të jenë të emocionuar nga produktet e ofruara nga 7Mojos. Zhvilluesi mund të lehtësojë të gjitha llojet e cilësimeve të skenës për një kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë, p.sh., përralla nga Lindja, Egjipti i lashtë, perëndimi i egër, frutat, deti dhe mitologjia norvegjeze.

Lojëra celulare

Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë të një platforme 7Mojos është një kryevepër e vërtetë me aftësinë për të vepruar në të gjitha sistemet operative mobile. Cilësia e lojërave të tavolinës mbetet e njëjtë, qoftë të projektuara në një ekran të vogël apo të madh.

Përzierje unike e titujve

Një gjë e mrekullueshme për platformat 7Mojos është se ato nuk janë tepër të zëna. Në vend që të grumbullojë gjithçka në një vend, ofruesi ka zgjedhur një vend specifik që paraqet një kombinim unik të lojërave klasike evropiane me klasikët e kultit aziatik. Ka shumë pak raste kur zhvilluesit e kazinove nga Evropa bëjnë diçka të tillë. Megjithatë, 7Mojos u lejojnë lojtarëve të bastojnë në artikujt kryesorë të lezetshëm aziatik si Teen Patti dhe Andar Bahar. Lojtarët që duan të provojnë përmbajtje të ndryshme do të kenë mundësi të mjaftueshme për t'i argëtuar. Edhe më mirë, lojëra të tilla janë të disponueshme në gjuhët amtare.

Rreth 7Mojos Software
7 Mojos Studios

7 Mojos Studios

E para studio kazino live nga 7Mojos u krijua në qytetin bregdetar të Varnës, Bullgari. Ashtu si në shtetin fqinj, Rumani, studiot bullgare kanë kosto të ulëta. Ata gjithashtu kanë avantazhin e të qenit pranë tregjeve kyçe evropiane të basteve. Objekti 7Mojos operohet nga Win Model Ltd, i cili furnizon tavolinat dhe tregtarët ndërsa ofron mbështetje teknike në studio. Dizajni i tij i brendshëm është aq tërheqës sa lojtarët ndihen sikur janë në Las Vegas menjëherë pas hapjes së hollit. Aktualisht, studio punon 12 orë në ditë, por mund të kthehet në një shërbim 24-orësh sa më shumë kazinove të drejtpërdrejta eja në bord.

7Mojos në kazinotë live ofron tre tavolina publike dhe të gjitha lojërat janë fizike, dmth, ato nuk përdorin teknologjinë e ekranit të gjelbër. Kjo do të thotë se çdo gjë që projektohet në ekranin e luajtësit (dekorimet, sfondet dhe dizajni i tavolinës) është konfigurimi aktual në studio. Për të siguruar qëndrueshmëri tematike, disa tavolina janë zbukuruar me lule zambak uji që simbolizojnë rilindjen, pastërtinë dhe ndriçimin, të cilat janë vlerat thelbësore të kulturës lindore.

Pikat unike të shitjes së 7Mojos Studios

7Mojos jep faqet e lojërave të fatit me tregtarët e gjallë një shans për të ofruar një mjedis autentik lojrash me një dizajn të pastër. Mungesa e mashtrimeve në studio i jep softuerit një ndërfaqe të lehtë. Pra, edhe kur të prezantohet një lojë e re, ajo do të përcillet pa probleme në faqen e kazinosë, pavarësisht se sa komplekse janë rregullat. Tingujt e thjeshtë dhe grafika pa të meta janë disa nga arsyet e vonesës së ulët në transmetimin e 7Mojos.

Karakteristikat që e bëjnë studion 7Mojos të dallohet mund të përmblidhen si më poshtë:

  • Tregtarët që flasin vendas
  • Kontrolle të rregullueshme audio dhe video
  • Shkallueshmëri e shpejtë e tabelave të reja
  • Lojë e njëkohshme në tavolina të shumta
  • Modele të personalizueshme tavoline
  • Vendosja e shpejtë e lojës
  • Bakshish i lehtë i tregtarit
7 Mojos Studios
7Mojos Lojërat më të njohura

7Mojos Lojërat më të njohura

Kompanitë e iGaming sigurojnë që lojërat e tyre të drejtpërdrejta të arrijnë një audiencë të gjerë duke u integruar me ofruesit e tjerë kryesorë të softuerëve. Deri tani, 7Mojos ka inkorporuar zgjidhje nga gurutë e industrisë si Absolute Live Gaming, BetConstruct dhe Vivo Gaming. Ofruesi i softuerit krenohet me 8 lojëra të drejtpërdrejta në portofolin e tij. Këto janë kryesisht klasikët: baccarat, blackjack, ruletë, dragua tiger dhe tituj specifikë të rajonit si Andar Bahar dhe Teen Patti. Titujt e disponueshëm mund të luhen në dhoma private dhe në tavolina publike.

  • Andar Bahar: Loja tradicionale me letra me një kthesë indiane ka një kuvertë prej 52 letrash. Strategjia përfshin bast mbi pozicionin që do të përputhet me Xhokerin në çdo raund. Nuk ka kufizim kohor; kështu, loja vazhdon derisa të tërhiqet një kartë që përputhet. Këtu, kruperi shpërndan letrat Andar dhe Bahar në një mënyrë të alternuar derisa lojtari të tërheqë një kartë me një vlerë që përputhet. Loja përfundon atje dhe fituesi shpërblehet. Andar Bahar lejon një bast anësor ku lojtarët parashikojnë se sa letra do të jenë tërhequr përpara se të regjistrohet një fitore.

  • Teen Patti: Është i ngjashëm me një poker me tre letra, por qëllimi është të mposhtni tregtarin me një dorë pokeri me 3 letra me një vlerë më të madhe. Teen Patti vjen me dy baste anësore që do të vendosen së bashku me dorën kryesore. Një nga bastet anësore, 3+3 Bonus, përdor 6 letra kundër tregtarit. Basti i palës tjetër, i njohur si Çifte, fiton nëse lojtari mban një Çift ose një vlerë më të madhe karte në dorë. Ekziston edhe një version tjetër i modifikuar - Teen Patti Face-Off, ku lojtarët nuk luajnë vetëm kundër tregtarit, por edhe kundër lojtarëve të tjerë.

Kjo nuk është e gjitha. Oferta 7Mojos live kazinove jetojnë Blackjack Pafund kjo nuk e kufizon numrin e lojtarëve në tavolinë. Një tjetër zgjedhje emocionuese është Dragon Tiger, një formë e thjeshtuar e Baccarat.

7Mojos Lojërat më të njohura

Të rejat e fundit

Vivo Gaming dhe 7Mojos janë partnerë
2021-01-15

Vivo Gaming dhe 7Mojos janë partnerë

Vivo Gaming ju pershendes me shume lumturi, 7 Mojos si anëtar i tyre i ri. Ajo që bën 7Mojos është krijimi i zgjidhjeve argëtuese të gjeneratës së ardhshme, ndërkohë që ato ofrojnë gjithashtu një portofol të mahnitshëm të lojërave të kazinosë, që mund të integrohen plotësisht në çdo platformë dhe uebsajt që tashmë ekziston ose është krijuar tashmë. 7Mojos janë të licencuar nga MGA dhe gjithashtu shteti i Bullgarisë i Komisionit të Lojërave të Fatit, gjë që bën pjesë të planit të së ardhmes së Vivo Gaming për të hyrë realisht në këto tregje dhe gjithashtu në mbarë botën. Pra, ky është padyshim një fillim i mirë. Vivo Gaming mund të ofrojë një të pabesueshme Tregtar i drejtpërdrejtë Andar Bahar tavolinë plus blackjack pa kufi, e cila është pjesë e portofolit 7Mojos. Ka edhe 22 lojëra elektronike dhe shumë të tjera në zhvillim.

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Në cilat produkte specializohet 7Mojos?

Përveç lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, kompania ofron lojëra aftësish dhe video lojëra të njohura.

Cilat janë lojërat më të mira me tregtarë të drejtpërdrejtë të 7Mojos?

Një fakt mbresëlënës për bibliotekën e lojërave 7Mojos është se ajo ka kaq shumë në ofertë. Të gjitha versionet standarde të baccarat, ruletit dhe blackjack-ut mbulohen përveç lojërave me letra indiane, Teen Patti dhe Andar Bahar.

Si është atmosfera në studion e kazinosë 7Mojos?

Në varësi të lojës në lojë, sfondi mund të jetë i lëmuar dhe i qetë si një shtëpi e vërtetë kazinoje. Një tjetër aspekt i mrekullueshëm i studios 7Mojos janë kamerat në punë. Cilësia e tyre HD lehtëson një proces transmetimi pa probleme nëpër pajisje të ndryshme.

Cila është loja më e mirë klasike 7Mojos për një rul më të lartë?

Ndërsa të gjitha lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë 7Mojos janë magjepsëse, blackjack zë vendin e parë midis lojtarëve. Të luash blackjack live është një përvojë kaq luksoze kur askush nuk e shqetëson një lojtar me pyetje të panevojshme. Shumica e lojtarëve e pëlqejnë atë për thjeshtësinë e tij, veçanërisht për mënyrën se si ndërfaqja e përdoruesit përzihet me cilësimet e tabelës pa shkaktuar shpërqendrime vizuale. Karakteristika të tilla u pëlqejnë rrotulluesve të lartë sepse nuk u pëlqejnë elementët pengues.

Çfarë gjuhë flasin tregtarët në kazinotë 7Mojos?

7Tregtarët e Mojos flasin rrjedhshëm anglisht dhe gjuhë të tjera amtare evropiane. Bullgarisht dhe turqishtja janë gjithashtu të njohura në kazinotë 7Mojos. Lojtarët indianë mund të gjejnë gjithashtu agjentë të drejtpërdrejtë që mund të komunikojnë në gjuhën e tyre.

A është 7Mojos një zhvillues i besueshëm softuerësh?

Zhvilluesi është në partneritet me dy kompani me një histori të provuar. Reputacioni i tyre do të thotë shumë dhe i bën klientët të dinë se janë këtu për të qëndruar.

Si i paguajnë lojtarët për bastet në kazinotë 7Mojos?

Faqet pranojnë një shumëllojshmëri mënyrash pagese që njihen për sigurinë dhe komoditetin e nivelit të lartë. Shumica e lojtarëve preferojnë metoda bankare që nuk ekspozojnë identitetet e tyre në internet, si kuletat elektronike dhe kriptovalutat. Fatmirësisht, softueri 7Mojos është i gatshëm për kripto. Por disa klientë përdorin banka direkte, karta krediti dhe pagesa me kartë debiti.

A ofron 7Mojos lojëra OTT?

Lojërat OTT ose Over the Table janë tituj të specializuar që transmetohen drejtpërdrejt nga një kazino e vërtetë. 7Mojos nuk transmeton lojëra OTT, por nga studio të sofistikuara në Bullgari.

Sa profesionistë punojnë në studiot e lojërave live?

Përveç pritjes së një flote tregtarësh profesionistë, studiot e kazinove të drejtpërdrejta drejtohen gjithashtu nga menaxherët dhe stafi mbështetës. Ka kaq shumë gjëra që ndodhin në një studio nga ndërrimi i letrave deri te rrotullimi i rrotave. Këta teknikë me përvojë punojnë shumë për të siguruar që asgjë të mos shkojë keq gjatë një seance bastesh.

Cilët faktorë ndikojnë në mënyrën se si funksionojnë studiot e lojërave live?

Disa çështje si lidhjet e internetit, kushtet klimatike dhe kostoja e funksionimit të pajisjeve të lojërave mund të ndikojnë në efikasitetin e përgjithshëm të një studioje. Evropa veriore, për shembull, ka shumë ferma serverash dhe moti i ftohtë lejon mirëmbajtjen e lehtë të makinerive të teknologjisë së lartë. Studiot bullgare janë të rrethuara nga një klimë kontinentale e cila herë pas here kalon në subtropikale të lagësht. Temperaturat nuk janë ekstreme, kështu që makinat në studio ka të ngjarë të zgjasin më gjatë.