Bally

August 7, 2021

Libri më i fundit sportiv në Iowa nga Bally's interactive

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Bastet sportive është padyshim forma më e njohur e lojërave të fatit ku mund të vendosni një bast në rezultatin e një ngjarjeje sportive. Kjo është edhe forma më e lashtë e basteve. Besohet se bastet sportive e kanë origjinën në Greqinë e lashtë qindra vjet më parë.

Libri më i fundit sportiv në Iowa nga Bally's interactive

Por me avancimin e fundit të teknologjisë dhe kazinove online live, kjo është bërë edhe më e popullarizuar në mesin e njerëzve. Disa nga kazinotë më të mira në internet po ofrojnë ngjarje të ngjashme dhe libra sportive për njerëzit që të shijojnë. Dhe Bally's interaktiv më në fund njoftoi librin e tyre të fundit sportiv në shtetin e IOWA më 29 qershor 2021.

Ky libër sportiv po ndiqej pas drekës së tyre të muajit të fundit të bastit bally në Kolorado. Ata kanë bërë një partneritet të frytshëm me resortet e kazinove Elite dhe kanë shfrytëzuar aksesin e tyre në treg për ta bërë të mundur këtë.

Aplikacioni i basteve Bally për klientët

Ata po ofrojnë një aplikacion bastesh që lejon të gjithë tifozët e sportit të gëzojnë akses në veçori të ndryshme inovative. Dhe më i popullarizuari prej tyre është opsioni i basteve për të gjitha sportet kryesore.

Të gjithë lojtarët gjithashtu mund të fitojnë çipa të monedhës brenda aplikacionit ose pikë nga bastet në sporte të ndryshme. Këto patate të skuqura më vonë mund të blihen për çdo formë të shitjes me pakicë, ngrënieje apo edhe lojërash në kazinotë e Bally në mbarë vendin.

Shteti i IOWA ka legalizuar bastet sportive që nga fillimi i vitit 2019. Dhe kompania është shumë e kënaqur që e përdor këtë mundësi për të mirën e ndërmarrjes dhe gjithashtu lojtarëve që kërkojnë një platformë për të vënë bast.

Bally Aplikacioni i basteve është ende në fazën e testimit dhe përmirësimit në drekën IOWA. Aplikacioni mund të shkarkohet si në shtetin IOWA ashtu edhe në Kolorado nga lojtarët në të dy platformat kryesore celulare. Kjo do të thotë që përdoruesit e Android dhe IOS mund të shijojnë bastet nga telefonat e tyre inteligjentë.

Për më tepër, lojtarët gjithashtu kanë mundësinë të vizitojnë faqen e desktopit dhe të vendosin baste edhe nga atje.

Qëllimi i këtij libri sportiv në IOWA është të prezantojë tifozët e sportit të Iowa-s me një mënyrë të re dhe krijuese bastesh. Ky program përpiqet të sjellë angazhim dhe më shumë ndërveprim. Si një nga momentet më të mëdha, zgjerimi i basteve sportive celulare nxjerr dritë të re në industri.

Dhe deri në fund të vitit 2022, do të ketë më shumë dreka me libra sportive në shtetet e tjera nga Bally's interaktive.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme