Kazinotë më të mira live me Betconstruct 2023

Ofruesit e softuerit të kazinove të drejtpërdrejta janë të shumtë në industrinë e lojërave të fatit dhe disa kanë qenë më të suksesshëm se të tjerët. Për shembull, BetConstruct zhvillon softuer fitues të çmimeve për faqet më të mira të kazinove live edhe pse emri i markës nuk mban të njëjtin status si kompanitë kryesore të lojërave si Evolution. Ofruesi armen shet pajisje dhe softuer të lojërave të fatit, kështu që specializohet si në kazinotë tokësore ashtu edhe në ato online. Produktet e saj variojnë nga bingo, lojëra VR, lojëra aftësish, poker, eSports, sporte fantazi dhe baste sportive.

Rreth BetConstructBetConstruct StudiosPortofoli BetConstruct
Rreth BetConstruct

Rreth BetConstruct

Betconstruct është një zhvillues dhe ofrues global i shërbimeve të lojrave online dhe offline. Kompania fituese e çmimeve ka selinë në Armeni dhe ka zyra në SHBA, Letonia, Peruja, Afrika e Jugut dhe Malta. Aktualisht është i licencuar nga tre subjekte; Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Kontrollit të Lojërave të Fatit në Alderney dhe Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Zhvilluesi i lojrave ofron një gamë të gjerë produktesh nga librat e basteve, softuerët e lojërave, zgjidhjet e furnizimit të të dhënave, mjetet e back-office dhe shitjet me pakicë, deri te zgjidhjet e marketingut.

Kompania nuk zhgënjehet kur bëhet fjalë për zgjidhjet në internet për kazinotë me bazë tokësore. Softueri i lojërave të fatit i ofruar nga Betconstrust ka tregtarin e drejtpërdrejtë që flet disa gjuhë nga anglishtja, persishtja, turqishtja, armenishtja, ukrainishtja dhe rusishtja. Bastorët nga të gjitha anët e botës përfitojnë nga ndërfaqja shumëgjuhëshe me HTML5. Kjo do të thotë që lojërat mund të luhen në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë Android dhe iOS.

Lojtarët mund të zgjedhin midis modalitetit të lojës me peizazh dhe portret sapo të nisin hollin e lojës. Opsioni i drejtpërdrejtë i celularit është një ndërfaqe fantastike me një ikonë të vetme menyje që jep akses te cilësimet, Mini Lobi, kufijtë e tavolinës dhe bisedën e drejtpërdrejtë. Kontrollet e basteve janë të vendosura në fund në modalitetin portret. Ato mund të zhvendosen në të djathtë kur telefoni inteligjent është duke pushuar horizontalisht. Çdo lojtar që dëshiron një pamje me shumë kamera, lojëra reale në kohë reale dhe transmetim të plotë HD, do ta shohë të parezistueshëm një faqe bastesh Betconstruct.

Autoritete të ndryshme të lojërave të fatit dhe bordet e kontrollit të lojërave të fatit i kanë dhënë kompanisë 39 licenca dhe certifikata të lojërave të fatit. Ndër rregullatorët kryesorë përfshijnë Zyrën Kombëtare Rumune të Lojërave të Fatit, Spelinspektionen (Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit), UKGC dhe MGA. Pavarësisht nga popullariteti i tij në industrinë e basteve sportive, shumë kumarxhinj nuk janë të vetëdijshëm për aftësinë e tij në ofrimin e lojërave tavoline live të kazinosë. Në këtë përmbledhje të BetConstruct, lexuesit do të fitojnë një kuptim më të thellë të sfondit të zhvilluesit, studiot e tyre, portofolin e lojërave dhe veçoritë e softuerit.

Rreth BetConstruct
BetConstruct Studios

BetConstruct Studios

Studio kryesore ka selinë në Jerevan, Armeni dhe i ka shërbyer një audiencë mbarëbotërore që nga fillimi i saj në 2011. Fillimisht, firma ishte e përkushtuar për të furnizuar softuerin e lojërave të fatit për VBET (një nga markat e Betconstruct). Megjithatë, lojtarët e tjerë të industrisë dhanë reagime pozitive në lidhje me produktet e tyre, kështu që zgjerimi në tregje të reja u bë një prioritet për kompaninë.

BetConstruct ka një studio të dizajnuar me porosi të vendosur në një kazino me bazë tokësore për transmetimin e lojërave me famë botërore. Ai është i mbushur me të gjitha pajisjet dhe programet e nevojshme, duke përfshirë monitorët, kamerat HD, damë dhe karta. Prapa skenës është një ekip i madh që lehtëson programimin dhe mbështetjen teknike.

Tregtarët e drejtpërdrejtë në studion BetConstruct janë të trajnuar posaçërisht për të punuar me lojtarë virtualë. Departamenti i kujdesit ndaj klientit dhe stafi teknik punojnë 24/7 për të siguruar menaxhimin e rrezikut për kazinove të drejtpërdrejta dhe klientët. Studio armene prezanton lojëra me një shkallë të lartë angazhimi në 7 gjuhë: anglisht, armenisht, arabisht, rusisht, turqisht, spanjisht dhe farsi.

studio kazino live zgjidhjet vijnë në katër dimensione, përkatësisht teknologji nga toka në jetë, tabela gjenerike, zgjidhje të dedikuara dhe furnizim të të dhënave. Zgjidhjet e dedikuara përfshijnë:

 • Salla të dedikuara me lojëra unike

 • Tavolina dhe pajisje të dizajnuara posaçërisht

 • Salla dhe tavolina me marka

 • Operatorët lejohen të bëhen ofrues të veçantë të lojërave

  Këto veçori kryesore mbështeten nga disa teknologji siç përshkruhet më poshtë.

Tregtar robotësh Roba

BetConstruct ka krijuar një robot krupier që ofron automatizim dhe kontroll të cilësisë për të siguruar një përvojë të qetë në lojërat Baccarat dhe Dragon Tiger. Zhvilluesi ofron një tregtar Roba të dizajnuar me porosi me një sallë dhe tavolinë të dedikuar për t'iu përshtatur vendeve të ndryshme të kazinosë.

Teknologjia e Menaxhimit të Riskut (RMT)

RMT siguron një vlerësim gjithëpërfshirës dhe menaxhim të rrezikut që ndihmon operatorët e kazinosë të zbulojnë automatikisht çdo sjellje të rrezikshme të lojtarit. Si rezultat, ai frenon çështje si gjuetia e bonusit, bastet e arbitrazhit dhe mashtrimi.

BetConstruct Studios
Portofoli BetConstruct

Portofoli BetConstruct

BetConstruct ka zhvilluar tabela gjenerike për lojëra të njohura të kazinosë live të tilla si blackjack, ruletë, poker dhe tigër dragoi. Shumë variante janë të disponueshme në lojërat e tyre, gjë që i bën ato unike. Ndërfaqja e lojës paraqet efekte zanore argëtuese, animacione të bukura dhe një veçori të bisedës së drejtpërdrejtë për të komunikuar me tregtarin dhe lojtarët e tjerë. Për çdo tabelë në një lojë, ka mbi 30 baste anësore, statistika të sofistikuara dhe kufij të ndryshëm. Një mekanik i pamjes me shumë lojëra lehtëson transmetimin e njëkohshëm të disa lojërave në një ekran të vetëm. Ekziston gjithashtu një teknologji e lartë me pamje me shumë kamera që u lejon pjesëmarrësve të ndjekin lojën nga këndvështrime të ndryshme për një perspektivë më realiste të një kazinoje live.

Blackjack live

BetConstruct ofron dy lloje të blackjack-ut në formatin live: blackjack standard dhe ndërprerës blackjack. Në blackjack standard live, lojtarët lejohen të zgjedhin baste bonus në çdo tryezë, p.sh., Perfect Pair, Honey Bonus dhe Lucky 7. Blackjack Switch përdor tetë kuverta me 52 letra, dhe aspekti unik është se ka më shumë shanse për të bërë një 21-dora falë kartës së kalimit.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta live e BetConstruct vjen me një modalitet të krijimit të basteve dhe lojtarët mund të ruajnë bastet e tyre të preferuara. Ai ka një koleksion të gjerë bastesh speciale duke përfshirë ndarjet Red/Black, Bastet Red/Black Snake dhe Finale en Plain. Me një mekanizëm 'Inteligjent Bast', lojtarët mund të bastojnë brenda kufijve të tavolinës së caktuar.

Një variant tjetër i lojës është Swift Roulette e cila është jashtëzakonisht e shpejtë (nuk ka kohë bastesh). Lojtarët kanë akses në baste të shumta në pozicionet standarde të basteve. Por ata duhet t'i përmbahen basteve minimale dhe maksimale.

Kazino Hold'em

Kazino Hold'em me shumë lojtarë është një variant tjetër i pokerit me një opsion për thirrje automatike. Lojtarët mund të kombinojnë baste bonus gjatë raundeve të shpejta.

Bast Live në Poker

Është një nga lojërat më fitimprurëse të pokerit që përmban katër raunde për seancë dhe 18 pozicione bastesh (kuti). Çdo kuti bastesh strehon një numër të pakufizuar bastesh.

Live Dragon Tiger

Është një lojë e shpejtë me baste të shumta anësore dhe kufij tavoline të konfigurueshme për çdo lojtar. Pjesëmarrësit gëzojnë ndërfaqe të personalizueshme dhe markë fleksibël.

Pokeri rus

Pokeri rus përfshin një kuvertë të vetme prej 52 letrash ku mund të marrin pjesë një numër i pakufizuar bastuesish. Dora më e lartë është Royal Flush ndërsa një Mbret ose Ace llogaritet si dora më e ulët. Është e mundur të fitohen të dyja duart kur bëhen dy kombinime pokeri. Një kombinim fitues i dyfishtë paguan në 10:1 dhe lojtarët mund të zgjedhin Sigurimin.

Lojëra të tjera nga Betconstruct

 • Lojëra të ngjashme me llotarinë (p.sh. Keno dhe Talisman)
 • Lojëra me letra (p.sh. Big Hi-Lo dhe Super Six Baccarat)
 • Lojëra me zare (p.sh. Farkle)
 • Lojëra aftësish (p.sh., Backgammon dhe Chines Poker)
 • Lojëra me letra gërvishtëse (p.sh., Ogwil)
 • Lojëra bastesh me numra fitues (p.sh., Sulmuesi)
 • Lojëra me top (p.sh., Blast)
Portofoli BetConstruct

Të rejat e fundit

BetConstruct për të përshpejtuar përfshirjen e FTN në industrinë e lojërave të fatit
2023-08-18

BetConstruct për të përshpejtuar përfshirjen e FTN në industrinë e lojërave të fatit

BetConstruct, një novator i zgjidhjeve më të fundit në industrinë e kazinosë live, ka njoftuar një bashkëpunim me 360DevPro. Ky është një grup i njohur shërbimesh marketingu i specializuar në promovimin e kompanive iGaming.

BetConstruct lançon Pai Gow Poker live
2020-11-03

BetConstruct lançon Pai Gow Poker live

Sapo u njoftua se BetConstruct ka lançuar një të re kazino live lojë, Pai Gow Poker, kështu që në fakt mund të maksimizojë opsionin dhe gjithashtu vlerën e jetës së lojtarit për partnerët e tij. Pai Gow është një lojë me ritme shumë të ngadalta dhe është përshtatur posaçërisht për nevojat e biznesit të operatorëve dhe gjithashtu për lojtarët.

Çfarë ofron Vivo Gaming dhe Partneriteti i BetConstruct
2019-09-10

Çfarë ofron Vivo Gaming dhe Partneriteti i BetConstruct

Çdo gjë mund të ndodhë në biznes. Një surprizë për disa, marrëveshja midis BetConstruct dhe Vivo Gaming është një nga zhvillimet më të fundit në lojërat online. BetConstruct është një lojtar i njohur në skenën e iGaming. Shtimi i Vivo Gaming në ekuacion do të përmirësojë padyshim perspektivat e tyre të biznesit.

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

A janë të disponueshme lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë BetConstruct për audiencën amerikane?

Zhvilluesi është kujdesur për operatorët dhe lojtarët amerikanë me oferta speciale. Për shembull, disa paketa bonus janë të destinuara për lojtarët e kazinosë që depozitojnë me metoda pagese të orientuara nga SHBA.

Si u jep BetConstruct kazinove me bazë tokësore një prani të drejtpërdrejtë në internet?

Ofruesi zbaton teknologji nga tokë në jetë për operacionet fizike të kazinosë. Ndërmarrjet me bazë tokësore thjesht kanë nevojë për tabela reale; më pas, zhvilluesi vjen me zgjidhje ekskluzive softuerike për të mbuluar konfigurimet dhe konfigurimet e drejtpërdrejta.

Cilat zgjidhje të dedikuara janë të disponueshme në Betconstruct?

Zhvilluesi prezanton sallat dhe tavolinat e markave në kazino dhe pajisje profesionale, në varësi të nevojave të operatorit.

Çfarë është RTP për Betconstruct's Blackjack Switch?

RTP varet nëse loja po ndjek rregullin rus ose të Las Vegasit, në të cilin rast është përkatësisht 99.8% dhe 99.42%.

A ofrojnë kazinotë live të mundësuara nga BetConstruct poker?

Po, faqet ofrojnë variacione të ndryshme pokeri duke përfshirë Casino Hold'em (një version i drejtpërdrejtë i Texas Hold'em), Russian Poker dhe Bet on Poker.

Mbi çfarë baze i përcakton BetConstruct jackpot-et?

Softueri përdor një motor Jackpot që gjeneron rastësisht jackpot për një grup lojërash, qofshin ato në shtëpi ose nga ofruesit e palëve të treta.

Cilat monedha pranohen në kazinotë live të Betconstruct?

Softueri është zhvilluar në një mënyrë që mund të personalizohet për të pranuar çdo monedhë nga çdo vend.

Cilat janë perspektivat e ardhshme të Betconstruct?

Zhvilluesi po hulumton zgjidhjet e lojërave të fatit të drejtuara nga AI. Disa nga përpjekjet e tij kryesore përfshijnë një asistent të lojërave të fatit të aktivizuar me zë të njohur si Hoory, një mjet zbulimi i drejtpërdrejtë (AJNA) dhe një sistem të menaxhimit të rrezikut të aktivizuar nga AI për zbulimin e zakoneve të pashëndetshme të basteve.

A ka lojëra VR në kazinotë e drejtpërdrejta të BetConstruct?

Kompania është ende duke eksperimentuar me Realitetin Virtual. Platforma aktualisht ofron lojëra VR pa kumar.

A kanë fituar ndonjë çmim?

Po, BetConstruct është njohur shumë që nga fillimi i saj. Në veçanti, u emërua Ofruesi/Furnizuesi i Teknologjisë i Vitit 2019 në IGA (International Gaming Awards). Gjithashtu në vitin 2019, SBC Awards e njohu Hoory si Risinë e Vitit në Sportsbook dhe Kazino.