Betconstruct

September 10, 2019

Çfarë ofron Vivo Gaming dhe Partneriteti i BetConstruct

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Çdo gjë mund të ndodhë në biznes. Një surprizë për disa, marrëveshja midis BetConstruct dhe Vivo Gaming është një nga zhvillimet më të fundit në lojërat online. BetConstruct është një lojtar i njohur në skenën e iGaming. Shtimi i Vivo Gaming në ekuacion do të përmirësojë padyshim perspektivat e tyre të biznesit.

Këta dy gjigantë të lojërave kanë secili diçka të ndryshme për të sjellë në bord. BetConstruct, në veçanti, do të sjellë katalogun e tyre të gjerë të lojërave. Vivo Gaming, nga ana tjetër, do të sjellë mbi 20 lojërat e tyre me tregtarë të drejtpërdrejtë. Duke parë ofertat e kombinuara që këta dy gjigantë të lojërave kanë për të ofruar, lojtarët janë në një kënaqësi të vërtetë.

Çfarë është në rrezik?

Kjo marrëveshje është gati të jetë një nga më të spikaturat dhe më të dobishmet në industrinë e iGaming. Në thelb, një marrëveshje e kësaj përmasash kërkon përpjekje serioze nga kompanitë. Kjo marrëveshje do të lejojë integrimin e një katalogu të pasur të lojërave tavoline dhe atyre në HTML 5.

Bazuar në deklaratat e tyre individuale, këto kompani duhet të bëjnë të ndihet ndikimi i tyre në fushën e lojërave në internet dhe të pretendojnë me të drejtë pjesën e tyre në treg, nëse jo një më të madhe. Përveç solemnizimit të bashkimit të tyre dhe bërjes së qëllimeve të tyre të njohura, pjesë e përgjegjësisë së tyre do të jetë krijimi i më shumë dhe eksplorimi i mundësive të reja.

Zhvillimet e fundit: Vivo Gaming

Këto dy kompani janë të kujdesshme në qasjen e tyre, veçanërisht kur bëhet fjalë për sipërmarrje jashtë SHBA-së. Është një fakt i njohur që industria e iGaming dhe lojërat e kazinove të drejtpërdrejta po bëhen gjithnjë e më të njohura. Perspektivat janë të mëdha dhe të kesh selinë e tyre në një juridiksion si Malta mund të jetë një hap i madh.

Padyshim që vlen të theksohet se këto dy kompani janë goditur në terren dhe kanë punuar shumë për të fituar vrull. Për shembull, në fund të vitit 2018, Vivo bëri një iniciativë të rëndësishme, e cila i pa ata të siguronin një partneritet me Patagonia Entertainment, që synonte të zgjeronte shtrirjen e saj në platformën e lojërave të Amerikës Latine.

Kontributi i BetConstruct

BetConstruct ishte gjithashtu i zënë me kryerjen e gjërave. Ata siguruan marrëveshje masive në Maltë. Kjo bëri që ata të nënshkruan një marrëveshje me Wazdan, lojërat e të cilit ishin të disponueshme në BetConstruct Malta dhe operatorët e tyre të licencuar në këtë juridiksion. Duke i shtuar marrëdhënies tashmë të frytshme, BetConstruct e pa të arsyeshme të lejojë Wazdan për të gjithë operatorët e tyre në Maltë.

Duke parë përpjekjet nga të dyja palët për sa i përket rritjes së shtrirjes së tyre në treg, është e drejtë të thuhet se perspektivat janë mjaft premtuese. Ecja është festuar për sa i përket përpjekjeve individuale të të dyja palëve. Siç pritej, ky partneritet i ri po fiton me shpejtësi vrull në tregun e iGaming.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme