Kazinotë më të mira live me Betgames 2023

Firma e programeve kompjuterike të kazinosë B2B BetGames u themelua në janar 2012 në Vilnius, Lituani. Ajo u rrit shpejt në një organizatë të madhe me mbi 100 personel që u shërben lojtarëve të fatit në 40+ vende. Kompania në pronësi private drejtohet nga disa bashkë-CEO, duke përfshirë Andreas Koberl (CEO kryesor), z. Vytautas Kacerauskas, z. Saulius Cereska, i cili është gjithashtu CFO, dhe znj. Aiste Garneviciene, COO aktuale. Ata prezantuan transmetimin e drejtpërdrejtë në 2015, dhe në 2021, të ardhurat totale arritën në 6 milion dollarë.

Një sistem i fortë mbështetjeje nga investitorët me mbi 50 vjet përvojë në industrinë e lotarisë, si dhe përvojë e gjerë e mbajtur nga CEO në industrinë e lojrave, ka kontribuar shumë. Në të njëjtin muaj të themelimit të saj, BetGames lançoi lojën e saj të parë në stilin e lotos, Lucky 7, një nga njëmbëdhjetë lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë në platformë. Titujt e tjerë janë variante të lojërave Dice dhe Lucky. Për më tepër, ata kanë krijuar marrëdhënie me kompani me reputacion si Betsson dhe SoftGamings.

Licencimi dhe Gjuhët

BetGames ka licenca nga qeveria e Curacaos dhe Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, të cilat të dyja janë dhënë në vitin 2015. Ajo gjithashtu ka marrë licenca nga komisionet e lojërave të fatit në Letoni dhe Lituania në 2016. Zhvilluesi po punon për të marrë licenca kolumbiane, greke dhe suedeze. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të BetGames organizohen në anglisht, por ekziston një mundësi për të kaluar ndërfaqen e përdoruesit në 30 zgjedhje të tjera gjuhësore.

Karakteristikat unike të softuerit BetGames

Produktet live të BetGames kanë një qasje unike kur bëhet fjalë për opsionet e basteve. Softueri mund të përshkruhet në disa fakte të shpejta më poshtë.

 • Transmetim i drejtpërdrejtë çdo tre deri në pesë minuta
 • Një API e unifikuar përmes SoftGamings
 • Tituj jo standardë të tregtarëve të drejtpërdrejtë
 • Platformë shumëgjuhëshe
 • Mbi 10 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Ndërfaqe celulare miqësore për përdoruesit
 • Portofoli i lojërave dhe shanseve
 • Modaliteti i drejtpërdrejtë i duelit me zare
 • Opsionet e personalizimit për kufijtë e basteve dhe pagesave
 • Bast me shumë monedha
 • Tituj të ndryshëm lojërash të njohura në mbi 1,300 sajte lojërash fati
 • Portofol pa probleme
 • Një fokus i veçantë në zgjedhjen e mikpritësve
 • Mbështetje për klientët 24/7

Çmimet

Suksesi i tyre është pranuar nga vlerësime të shumta, veçanërisht në vitin 2020, i cili ishte viti më i suksesshëm për BetGames në histori. Në mesin e çmimet kryesore përfshijnë:

 • Furnizuesi Live Kazino i Vitit 2020 në Çmimet SBC
 • Inovatori më i mirë i kazinosë në internet në Balltik (Çmimet BSG 2020)
 • Furnizuesi i Vitit me pakicë (i nominuar në Global Gaming Awards 2020)
 • Ylli në rritje në Inovacionin e Kazinosë (Çmimet SBC 2019)
 • Furnizuesi më i mirë me shumë kanale (i nominuar për çmimet SBC 2017)
 • Loja e tyre War of Bets u rendit e treta si Produkti i Kazinosë i Vitit 2021 në Global Gaming Awards, Londër
Rreth BetGamesBetGames StudiosPortofoli i BetGames
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

Viggoslots është një kazino e re në treg me një pamje moderne që e çon konceptin e kazinosë në një nivel krejtësisht të ri. Ekipi që qëndron pas kësaj kazinoje kishte një ëndërr për një kazino moderne që fokusohet vetëm në argëtim dhe gëzim dhe një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesat më të mira. Lojtarët mund të gjejnë koleksionin më të madh të lojërave dhe kazinoja po shton vazhdimisht tituj të rinj.

BonusDeri në 3000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme

E themeluar në vitin 2019, Spinamba Casino është një nga markat e kazinove në internet me rritje më të shpejtë. Faqja e lojërave të fatit me një temë Karaibe është në pronësi dhe operuar nga Atlantic Management BV Ky operator ka një licencë Master Curaçao Interactive Licensing (CIL). Është interesante se Spinamba është një kazino që ofron gjithashtu mundësi tregu bastesh sportive.

Bonus10% kthim parash
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
 • Mbi 2600+ lojëra
 • Libri sportiv kripto
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
 • Mbi 2600+ lojëra
 • Libri sportiv kripto

Rocketpot është një Kazino Bitcoin që ka përzgjedhjen më të madhe të Lojërave të Kazinosë Live. Përdorimi i kriptomonedhës si një sistem pagese i lejon lojtarët të ruajnë privatësinë e informacionit dhe aktiviteteve të tyre. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të gëzojnë të tyren lojërat e preferuara të kazinosë live pa u shqetësuar për sigurinë e tyre.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe

7Bit është një kazino online e lançuar në vitin 2014 dhe më vonë e ridizajnuar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operuar nga Dama NV, një lider botëror i besuar i kazinove online. Dama NV është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Kjo kazino është e disponueshme në versionin për lojë të menjëhershme dhe celular. Biblioteka e lojërave është e mbushur me lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga disa studio lojërash të nivelit të lartë. Lojtarët mund të bëjnë transaksione si me FAIT ashtu edhe me kriptomonedha. 7Bit nuk është një emër i ri për shumicën e entuziastëve të kazinove në internet. Është një sajt i njohur dhe i ligjshëm i kripto-bixhozit në internet i krijuar në vitin 2014. Kazino online 7Bit vazhdon të zgjerohet dhe të rritet përmes përmirësimeve dhe ridizajnimeve të rregullta. Pjesa e saj më e rëndësishme e tregut është e bazuar në Australi, Gjermani, Kanada dhe disa pjesë të Evropës. Lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA, Spanjë, Izrael, Francë, Holandë dhe Ukrainë janë të kufizuar nga aksesi në këtë Kazino në internet. Sidoqoftë, lojtarët 7Bit kanë shkruar herë pas here mungesën e pranisë së mediave sociale. Kazinoja në internet mund të zgjerojë ekipin e saj të klientëve për të arritur fansat e mediave sociale që ndihen të lënë jashtë në të ardhmen. Ky rishikim i 7Bit Live Casino do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë kryesore që duhet të dini.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7

Rabidi NV Holding është kompania mëmë e Boomerang Live Casino, e cila u themelua në vitin 2020. Kazinoja është emëruar si Boomerang për të nxjerrë në pah lojërat me RTP të lartë. Kazinoja reklamon zgjedhjen e saj të lojërave si me një RTP të lartë.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta

Sportaza është një kazino live dhe libër sportiv i krijuar në vitin 2021. Është në pronësi dhe menaxhuar tërësisht nga Rabidi NV, i njohur për zotërimin e disa kazinove kripto dhe live. Ai ofron një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha lojërat janë të rregulluara nën një komision të lojërave elektronike të Curacao përmes Antillephone NV Sportaza është një platformë e njohur bastesh dhe kazinoje live e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator i themeluar kazinoje me mbi 10 kazino të drejtpërdrejta. Sportaza Casino ofron një përvojë elektrizuese përmes një koleksioni të shkëlqyeshëm të kazinove, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Prezantimi i teknologjisë më të avancuar ka parë që kazinotë e drejtpërdrejta të shndërrohen nga tema dhe grafika të mërzitshme në ato që ne i quajmë sot parajsat e lojërave.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Fortune Panda është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonus festa e fundjavës
 • Kazino Bitcoin
 • Mbi 4000 lojëra
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonus festa e fundjavës
 • Kazino Bitcoin
 • Mbi 4000 lojëra

Horus Casino është një kazino në internet me temë egjiptiane e themeluar në vitin 2019. Është ndër kazinotë online në pronësi dhe të drejtuar nga Mirage Corporation NV Horus Casino operon nën një licencë Curacao eGaming të lëshuar nga Antillephone NV Ajo krenohet me disa vula miratimi, si Kazinoja më e mirë Bitcoin dhe njohja. nga Këshilltarët e Gambler, Analizuesi i Kazinosë, Z. Gamble dhe AskGamblers.

Bonus100% deri ne 500€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Lojëra superiore
 • Pagesat e shpejta
 • Programe ekskluzive VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Lojëra superiore
 • Pagesat e shpejta
 • Programe ekskluzive VIP

Azur Casino është vendi i përsosur për lojtarët që shijojnë lojërat në internet dhe përvojën e vërtetë të kazinosë. Kazinoja është e mbushur me lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që sjellin një përzgjedhje superiore në pajisjen e lojtarit. Studiot e lojërave si Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming dhe Evolution Gaming kanë bërë pjesën e tyre në ofrimin e disa prej lojërave më të mira të mundshme. Në këtë pikë, kazinoja mban një portofol lojërash prej rreth 5000+ lojërash dhe ato vazhdimisht po shtojnë tituj të rinj në përzierje.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. CyberBet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Bonus500 € Bonus i mirëseardhjes
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik

Neon54, i themeluar në vitin 2021 nga Rabidi NV, tregon se marrja e duhur e funksioneve të brendshme të iGaming nuk duhet të marrë një përjetësi. Kazino live Neon54 është një qendër lojrash që vibron me drejtësi, pasi ka një licencë për eGaming nga Qeveria e Curaçao.

Bonus500 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Kosmonaut Live Casino është një kazino e re në internet që ofron një gamë të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja operohet nga kompania e njohur Kosmonaut Gaming Ltd., dhe është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   1Bet Casino është themeluar në vitin 2011. Është në pronësi dhe operuar nga Bellona NV (një kompani e themeluar dhe e regjistruar sipas ligjeve të Curacao). Kompania është e licencuar dhe e rregulluar nga Antillephone NV Bellona përdor Arzella Limited (një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Qipros) si agjent pagesash në juridiksione të caktuara. Dizajni elegant dhe ndërfaqja miqësore për përdoruesit janë përshtypjet e para që lojtarët marrin kur vizitojnë 1Bet Casino. Fillimisht një libër sportiv, kjo kazino online ka përparuar me kalimin e viteve, duke prezantuar produkte të ndryshme, duke përfshirë një holl të detajuar të drejtpërdrejtë të kazinosë. Të apasionuarit do të bien dakord se asgjë nuk e kalon përvojën reale të kazinosë me momente tërheqëse dhe pritje të rezultateve të basteve.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Oxi Casino është themeluar në vitin 2022. Është në pronësi dhe operuar nga Altacore NV, një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria Qendrore e Antileve Hollandeze (e njohur gjerësisht si Curacao). Oxi Casino punon me Altaprime Limited (një kompani filial i Altacore NV) si agjent i saj i pagesave. Ajo ka fituar dëshmi dhe miratime nga forume të ndryshme lojtarësh. Mjedisi, shoqëria, ndërveprimi dhe parashikimi i rezultateve në lojërat e ndryshme të kazinosë bëjnë një përvojë të përgjithshme emocionuese për lojtarët. Megjithatë, paarritshmëria e kazinove të famshme dhe oraret e ngarkuara shpesh i kufizojnë entuziastët e kazinove në udhëtime të shpeshta në kazinotë e tyre të preferuara. Prezantimi i lojërave të kazinosë live ka sjellë ditë më të mira për të gjithë entuziastët e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Oxi Casino është një hyrje e re në treg me karakteristika mbresëlënëse të krijuara për të transformuar përvojën tuaj të kazinosë live. Kazinoja është vendosur në një sfond të bardhë me një shkrirje të ngjyrës së kuqe dhe emocioneve të Perëndimit të Egër dhe pasurive të Egjiptit të lashtë.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak
    BetGames Studios

    BetGames Studios

    Faqet kryesore të kazinove të mundësuara nga BetGames transmetohen drejtpërdrejt nga studiot e Lituanisë dhe Maltës. Studiot e drejtpërdrejta në vendin baltik, Lituani janë të vendosura në kryeqytetin, Vilnius, nga ku tregtarët profesionistë anglishtfolës prezantojnë lojëra. Kjo ishte e para studio kazino objekti i kompanisë ku prezantuesit janë përzgjedhur me kujdes.

    Për momentin, ka më shumë se 60 tregtarë me përvojë dhe elegante për të siguruar që të gjitha seancat e lojërave të jenë të qetë dhe emocionuese. Nga standardi lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë ndaj produkteve të specializuara, lojtarët nuk mund të presin asgjë tjetër përveç profesionalizmit nga tregtarët. Ata janë simpatikë, mendjehapur dhe lëvizin gjithmonë me ritmin e bastorëve. Për shkak se shumica e prezantuesve janë nga rajoni sovjetik, ata nuk flasin rrjedhshëm vetëm anglisht, por edhe rusisht.

    Si shumë ofruesit e softuerit të kazinosë live, BetGames zgjodhi Lituaninë si një vendndodhje në studio, sepse ka mbështetje solide të kazinosë me tulla dhe llaç nga ku shumë tregtarë marrin aftësi dhe përvojë. Disa lojëra specialiteti dhe lojëra të tjera klasike të tavolinës live të kazinosë transmetohen drejtpërdrejt nga studioja lituaneze. Ka një dhunti në stilin e tyre që i bën të dallohen kazinove të drejtpërdrejta.

    Si funksionojnë studiot e tregtarëve të BetGames Live

    Duke kombinuar më të mirat e objekteve tokësore me teknologjinë moderne të transmetimeve të drejtpërdrejta, studiot malteze dhe lituaneze ofrojnë një strukturë të kazinosë me klas. Lojtarët shijojnë transmetime të ngjashme HD, UI dhe opsione bastesh nga vende reale të kazinosë. Nuk është kurrë një moment i mërzitshëm me kontrollet inteligjente të përdoruesit, bisedat e drejtpërdrejta dhe këshillat e tregtarëve.

    Një aspekt i jashtëzakonshëm i studiove BetGames është se ato janë të bollshme me kate të shumta që paraqesin si zona të përgjithshme lojërash, ashtu edhe tavolina lojërash të veçanta. Siguria është e rreptë në studio, ku nuk lejohen telefona apo kamera nga të huajt brenda kateve. Një dhomë madhështore e kontrollit të misionit është vendosur për të monitoruar lojën dhe performancën e tregtarit. Ajo funksionon përmes mjeteve të sofistikuara për të kapur çdo moment.

    Lojërat në platformat e drejtpërdrejta të BetGames zhvillohen në të njëjtën mënyrë si aktivitetet e lojërave të fatit në tokë. Nuk ka asnjë lloj automatizimi dhe gjithçka që shfaqet në ekran është manuale dhe po ndodh në kohë reale. Softueri përdoret vetëm për të monitoruar dhe regjistruar veprimet dhe për t'i transmetuar ato në ndërfaqet e luajtjes. Megjithatë, ky monitorim është shumë më i gjerë se në shtëpitë me tulla dhe llaç.

    BetGames Studios
    Portofoli i BetGames

    Portofoli i BetGames

    Platforma ultramoderne e BetGames i lejon përdoruesit të luajnë shumë lojëra njëkohësisht në një ekran. Lojë pa ndalesë është e mundur me disa lojëra. Nivelet e rrezikut shpërndahen në një mënyrë që mund t'u përshtaten si lojtarëve më të rrezikshëm ashtu edhe të kujdesshëm, p.sh., duke filluar nga 10% e bastit deri në 2000 herë për baste më të larta. Edhe pse BetGames ka zhvilluar 11 lojëra, platforma pret mijëra tituj të tjerë nga mbi 100 zhvillues të kazinove falë integrimit të API të SoftGaming. 11 lojërat e kazinosë mund të klasifikohen në lojëra me letra (4), lojëra të stilit të lotarisë (3) dhe tituj ekskluzivë/të pazakontë (4). Ato transmetohen në HD nga studiot e zbukuruara bukur në Vilnius. Disa pika kryesore janë përshkruar më poshtë.

    Rrota e fatit

    BetGames lançoi "Wheel of Fortune" në 2014 dhe e përditësoi atë në 2021. Ai bën pjesë në kategorinë e Gameshows të cilat kohët e fundit kanë fituar tërheqje në industrinë e lojërave të drejtpërdrejta. Loja krenohet me një RTP prej 96.3%, që do të thotë se skaji i shtëpisë qëndron në 3.7%. E disponueshme në anglisht, "Wheel of Fortune" e BetGames nuk ka baste anësore, por si kazinoja me emrin e saj, ajo merr të njëjtin format. I vetmi ndryshim është se një numër vizatohet çdo 4.5 minuta. Çdo short do të ketë zonjën duke tërhequr manualisht timonin dhe sapo të zbulohet numri me fat, shorti do të përfundojë.

    Me fat 7

    I referuar gjithashtu si 7 nga 42, Lucky 7 është një lojë kazino në stilin e lotarisë. Tregtari heq 7 topa nga makina e cila mban gjithsej 42 topa të numëruar me ngjyra të zeza dhe të verdha. Gjuajtësit vënë bast për rezultatet e çdo barazimi. Do të ketë 70 barazime dhe shanset variojnë nga 1.01 në 2000, në varësi të llojit të bastit.

    Duel me zare

    Kjo është një lojë e thjeshtë dhe argëtuese që përfshin hedhjen e zareve në kohë reale. Ka rezultate të ndryshme të hedhjes së zareve për të cilat lojtarët mund të bastojnë. Loja fillon me tregtarin duke hedhur dy zare që janë të përziera në një kuti. Barazimet ndodhin çdo minutë në këtë lojë. Një short i suksesshëm kërkon që tregtari të qëndrojë në njërën nga anët e zareve. Rezultatet përfundimtare varen nga ngjyra e zarit dhe pika e numëruar. Ka rreth 30 rezultate për të bastuar me shanse që variojnë midis 1.14 dhe 30.

    Tituj të tjerë të BetGames

    • Zare
    • 6+ Poker
    • Gurë Letër gërshërë
    • Bast në Baccarat
    • Me fat 6
    • Bast në Poker
    • Me fat 5
    • Lufta e basteve
    Portofoli i BetGames

    Të rejat e fundit

    BetGames Tani në Kanada
    2023-04-11

    BetGames Tani në Kanada

    BetGames, një ofrues i lojërave të kazinosë në internet, së fundmi mori një licencë nga Komisioni i Alkoolit dhe Lojërave të Ontarios (AGCO). Marrja e kësaj licence i lejon ata të hyjnë në tregun kanadez. Me fjalë të tjera, lojtarët kanadezë tani do të mund të përjetojnë të gjitha shërbimet e ofruara nga BetGames.

    BetGames më në fund nënshkruan marrëveshjen me Avento
    2022-06-27

    BetGames më në fund nënshkruan marrëveshjen me Avento

    BetGames është një nga liderët ofruesit e lojërave të kazinosë live. Ky grumbullues i përmbajtjes së drejtpërdrejtë njihet për fuqizimin e disa prej kazinove më të mira në internet në lojë. Në përputhje me këtë, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje me Avento MT për të ofruar lojëra kazino live në kazinotë e markës.

    Zhvilluesit kryesorë të softuerit të kazinove të drejtpërdrejta të orientuara drejt celularit 2021
    2021-09-02

    Zhvilluesit kryesorë të softuerit të kazinove të drejtpërdrejta të orientuara drejt celularit 2021

    Zgjedhja e drejtë për zhvilluesi më i mirë i softuerit të kazinosë live tani është më e gjerë se kurrë. Sot, kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet u ofrojnë lojtarëve qindra lojëra si nga furnizuesit e softuerit të themeluar ashtu edhe nga ata të rinj.

    NiveliCasinoBonusRating
    11xBetDeri në 1500 €9.2
    2ViggoSlotsDeri në 1000 €8.13
    3SpinambaDeri në 3000 dollarë7.73
    4Rocketpot10% kthim parash7.56
    57Bit Casino7.8
    6Boomerang Casino7.6
    7Sportaza7.5
    8Fortune Panda7.7
    9Horus CasinoDeri në 1000 €7.6
    10Azur100% deri ne 500€7.9