Software Creedroomz Live Casino

Ndërsa shtëpitë e lojërave të fatit në tokë mirëpresin lojtarë të rregullt, një kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë ka një ose disa tavolina që funksionojnë në modalitetin e transmetimit për të ofruar lojëra cilësore në kohë reale për lojtarët. Transmetimi i drejtpërdrejtë i lojërave të kazinosë është i mundur me studiot e dedikuara. CreedRoomz është një zgjidhje ideale për kazinotë e rregullta që kërkojnë të hyjnë në domenin e lojërave të drejtpërdrejta. Ofruesi ofron një grup të plotë mjetesh harduerësh dhe softuerësh përveç konsulencës. Ata u tregojnë operatorëve të kazinosë se si funksionon sistemi dhe i udhëzojnë ata për instalimin e pjesëve teknike. Për më tepër, ata trajnojnë tregtarët dhe stafin për të menaxhuar tavolinat.

Rreth CreedRoomzKarakteristikat unike të CreedRoomzCreedRoomz StudiosLojëra të drejtpërdrejta CreedRoomz
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Rreth CreedRoomz

CreedRoomz është një firmë teknologjike private që ofron zgjidhje live kazino të cilësisë më të lartë. Ata përpiqen të arrijnë rritje të qëndrueshme dhe të qëndrueshme për faqet e internetit të lojërave të fatit me produkte të jashtëzakonshme. Është një nga filialet ofruesit e softuerit të kazinosë i BetConstruct, një zhvillues me famë ndërkombëtare për prodhimin e faqeve të internetit të lojërave me çmime. BetConstruct ka ekzistuar që nga viti 2003, por lançoi CreedRoomz në vitin 2020. Edhe pse CreedRoomz hyri në tregun komercial në vitin 2021, megjithatë nuk është një fillestar i zakonshëm. Marka bëri një ndikim të madh menjëherë pas hyrjes në industrinë e iGaming. Me një partner themelues si BetConstruct, kompania pritet të rritet në mënyrë eksponenciale.

CreedRoomz ka një licencë për lojërat e fatit nga MGA (Autoriteti i Lojërave të Maltës) dhe UKGC (Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar), dy nga licencat më të vlerësuara në botë të lojërave të fatit. Shumica e shqetësimeve të sigurisë duhet të adresohen nga këto rregullore. Së bashku me reputacionin e Betconstruct për sigurinë dhe ligjshmërinë, softueri i lojrave CreedRoomz do të lëshohet vetëm për kazinotë legale dhe të sigurta me tregtarë të drejtpërdrejtë. Debutimi i kompanisë në Konferencën dhe Ekspozitën Ndërkombëtare të Londrës në prill 2022 ishte një shenjë se risitë më emocionuese janë duke u zhvilluar.

Gjuhët

Ofruesit e tregtarëve të drejtpërdrejtë që janë partnerë me CreedRoomz janë të privilegjuar të përdorin shërbime përkthimi shumëgjuhësh kur porosisin uebsajte, skedarë dhe programe lojrash. Zhvilluesi kujdeset për operatorët e basteve në mbi 15 gjuhë, duke përfshirë anglisht, italisht, frëngjisht, portugalisht, portugalisht brazilian, suedisht, spanjisht, turqisht, kinezishte tradicionale dhe të thjeshtuar, gjermanisht, armenisht, arabisht, polonisht, persisht, japonisht, rusisht dhe koreanisht.

Karakteristikat unike të CreedRoomz

Motoja e CreedRoomz është "Nga jeta në jetë" një slogan i përsosur për një kompani teknologjike që ofron softuer dhe zgjidhje argëtuese për lojëra të drejtpërdrejta. Dy vlerat e tyre thelbësore - transparenca dhe fleksibiliteti - u mundësojnë atyre të qëndrojnë besnikë ndaj markave të tyre partnere. Këtu janë veçoritë që e bëjnë CreedRoomz në kazinotë live të dallohet.

Certifikata GLI

Ofruesi ka një certifikatë nga Gaming Laboratories International për të operuar lojëra të drejtpërdrejta në Lituani dhe Letoni.

Salla VIP Private Atrium

CreedRoomz ofron dhoma ekskluzive VIP për rrotulla të larta. Private Atrium është një hapësirë unike me një ambient elegant për lojtarët e Blackjack dhe Roulette që duan të provojnë patate të skuqura të mëdha. Është i disponueshëm në kufij të lartë dhe lojtarët lejohen të kontrollojnë lojën, p.sh., ata mund të zgjedhin kohën e saktë për të përzier, shpërndarë ose rrotulluar kartën. Bastet anësore janë të disponueshme në dy lojërat VIP, duke tërhequr më shumë baste të cilat potencialisht mund të rrisin të ardhurat për kazinotë live.

Qasje e individualizuar

Lojërat nga CreedRoomz kanë nivelin më të lartë të personalizimit, dmth., lojtarët mund të vazhdojnë me lojëra të drejtpërdrejta vetëm në tavolina ndërsa flasin me tregtarët aktualë përmes mesazheve zanore.

CreedRoomz Studios

Fillimisht, CreedRoomz kishte studiot e saj në Jerevan, Armeni, selinë e kompanisë së saj mëmë BetConstruct. Nuk ka të tjera ofruesit e softuerit të kazinosë live me ambiente studio si ato në Jerevan. Pasi fitoi tërheqje në 2021, CreedRoomz e zgjeroi atë vendndodhjet e studiove në Bukuresht, Rumani; Riga, Letonia dhe Malta. Disa lojëra tavoline transmetohen drejtpërdrejt nga një kazino e ndërtuar me qëllim në Katmandu, Nepal, por shumica vijnë nga Armenia dhe Letonia.

Krupierët e tyre vendas janë më të mirët në biznes, me një sjellje profesionale dhe zotërim të shkëlqyer të gjuhës angleze. Për më tepër, tabelat në studio janë të formatuara në gjuhët amtare. Lojtarët mund të zgjedhin nga gjuhët spanjolle, ruse, arabe ose farsi, në varësi të lojës që luajnë.

Nga shumë vendndodhje ekstravagante në studio, CreedRoomz përdor shërbime të transmetimit të lartë (OTT). Kjo do të thotë se burimet e tyre të transmetimit të drejtpërdrejtë nga kazinotë me bazë tokësore mund të aksesohen përmes çdo pajisjeje IoT. Për më tepër, CreedRoomz inkorporon krahun robotik krupier të patentuar nga BetConstruct herë pas here.

Cilësi të jashtëzakonshme të CreedRoomz Studios

Studiot e CreedRoomz shfaqin atribute të personalizuara si dizajne tavoline, tabela neoni, veshje mbresëlënëse për tregtarët e drejtpërdrejtë dhe ekrane LED. Salla të shumta lojrash janë të pajisura me qindra kamera, ku lojtarët zgjedhin nga dhjetëra lojëra tavoline. Cilësia më e dukshme e CreedRoomz në kazinotë e drejtpërdrejta është se si ndihen dhe duken në krahasim me paraardhësin e tyre, BetConstruct.

Cilësimet e studios kanë një ndërfaqe përdoruesi me shkëlqim, por të ulët. Shumë po ndodh këtu me CreedRoomz, gjë që shpjegon pse firma po zgjeron vazhdimisht rrjetin e saj të partnerëve. Ata kanë disa nga kazinotë më të mira live në Evropë me mbi 200 tavolina lojrash.

Operatorëve që dëshirojnë të lançojnë një platformë iGaming u jepet një seksion i veçantë i markës me dizajne të veçanta tavoline sipas kërkesës. Ata do të marrin gjithashtu një sallë lojrash të plotë nga dyshemeja deri në tavan. Çdo aspekt i një studioje CreedRoomz është zhvilluar për personalizim, qoftë dizajni i kartave, kategoritë e lojërave, gjuhët, ekranet, pëlhurat e tavolinës dhe aksesorët. Ashtu si ofruesit e tjerë kryesorë të softuerëve, CreedRoomz synon të plotësojë nevojat e platformave moderne të lojërave me një mjedis kumari të ngjashëm me jetën. Në fund të fundit, këto veçori kanë për qëllim të rrisin angazhimin e lojtarëve.

Lojëra të drejtpërdrejta CreedRoomz

CreedRoomz përdor përvojën e kompanisë së saj mbajtëse BetConstruct për zhvillimin e lojërave. Përveç ofertave të tyre unike, ata mund të krijojnë lojëra të personalizuara kur kërkohet nga operatorët e kazinosë. Nga elementët e basteve, dizajni i lojës dhe logjika, çdo titull është i personalizueshëm. Aplikacionet e tyre të lojërave janë të disponueshme për Android dhe iOS. Ofruesi i softuerit të tregtarit të drejtpërdrejtë ka një grup mbresëlënës lojërash që nuk janë vetëm të larmishme, por edhe magjepsëse. Të gjitha lëshimet përputhen me standardet më të fundit të industrisë. Dhe pjesa më e mirë është se produktet e tyre kanë eliminuar mangësitë e mëparshme të BetConstruct, duke lënë një bibliotekë lojërash që është e përshtatshme për klasën më të lartë.

Disa nga lojërat më të njohura live nga CreedRoomz janë Roulette, Baccarat, Blackjack dhe lojërat e tjera tavoline janë të preferuarat e të gjitha kohërave në CreedRoomz në kazinotë live.

CreedRoomz Live Ruletë

Klasike Ruletë evropiane me një zero është në dispozicion në kazinotë më të mira live nga CreedRoomz. Variante të tjera të rëndësishme përfshijnë AutoRoulette, Roulette Aurum, Swift Roulette dhe Express Roulette. Lojërat mund të krahasohen me transmetime në kohë reale me sfonde shumëngjyrëshe, rrota që të kujtojnë një set DJ me disqe vinili dhe tregtarë njerëzish me uniforma të lezetshme.

CreedRoomz Blackjack Live

Ofruesit e kazinosë live të softuerit të tregtarit të drejtpërdrejtë e kanë rafinuar blackjack tradicional me varietete të tilla si blackjack Free Bet që vijnë me opsionet FreeSplit dhe FreeDouble. Ekziston gjithashtu një variant tjetër i njohur si Blackjack Switch, i karakterizuar nga tetë kuvertë secila me 52 letra dhe maksimumi tre kuti bastesh për lojtarët që të kalojnë nga bastet kryesore në baste anësore.

CreedRoomz Live Baccarat

Të gjitha variacionet popullore të baccarat live janë të disponueshme në kazinotë e drejtpërdrejta të CreedRoomz. Ato përfshijnë baccarat aziatike, baccarat klasike dhe baccarat Punto Banco ose Super 6. Në Punto Banco, një lojtar nuk vë bast kundër një krupieri të vërtetë; ata e bëjnë këtë kundër vetvetes. Pra, ata mund të zënë vende të pakufizuara në tryezë. Ekziston gjithashtu një variant aziatik i baccarat Dragon Tiger.

CreedRoomz Live Poker

Është i disponueshëm në variacione të pakrahasueshme që janë të vështira për t'u gjetur në kazino të tjera. Versionet më të dukshme janë pokeri rus dhe Casino Hold'em. Disa oferta si Pai Gow dhe Teen Patti synojnë audiencën e Azisë Lindore.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë e bën të dallohet një kazino CreedRoomz me tregtarë të drejtpërdrejtë?

CreedRoomz kombinon veçori emocionuese me mekanikë të avancuar për të sjellë një atmosferë të lojërave të fatit si Vegas. Edhe pse studiot janë pak më të larta, titujt e disponueshëm nga ky ofrues kanë lojë të thjeshtë. Përveç ofrimit të titujve të gjithanshëm të lojërave, zhvilluesi arrin të vazhdojë me tendencat më të fundit.

A ofron CreedRoomz ndonjë promovim?

CreedRoomz lëshon rregullisht bonuse dhe promovime speciale për krijimet e tij. Kompania mban të postuar operatorët e lojërave të fatit me kode bonusi dhe oferta të tjera të parezistueshme për të tërhequr më shumë klientë.

Çfarë vlere u sjell CreedRoomz pronarëve të kazinove?

Kazinotë me bazë tokësore që kërkojnë të transmetojnë lojërat e tyre do të gjejnë zgjidhje të zgjuara nga CreedRoomz. Kompania e teknologjisë ofron trajnim teknik se si të krijoni një platformë lojërash fati për transmetim. Me ndihmën e ekspertëve, operatorët e kazinove mund të rrisin bazën e tyre të klientëve dhe të dyfishojnë të ardhurat e tyre.

A kanë nevojë lojtarët për përvojë për të shijuar lojërat e mundësuara nga CreedRoomz?

Shumica e lojërave tavoline si ruleta dhe baccarat kërkojnë aftësi bazë, por disa lojëra në studio si poker dhe blackjack luhen me aftësi specifike. Për fat të mirë, faqet kryesore të lojërave të fatit ofrojnë këshilla për zotërimin e strategjive të lojërave në speciale

Cilat pajisje mbështet CreedRoomz?

Përmbajtja e lojërave e zhvilluar nga ky zhvillues softuerësh është e koduar në HTML5. Kjo do të thotë që lojërat CreedRoomz mund të luhen drejtpërdrejt nga çdo pajisje moderne në shfletuesin e saj. Lojtarët mund të përdorin telefona inteligjentë, laptopë, kompjuterë desktop dhe tableta që funksionojnë me sisteme Android ose iOS. Megjithatë, UI rregullohet pak për të akomoduar ekrane më të vogla pa kompromentuar cilësinë.

A pranojnë kazinotë CreedRoomz depozita minimale?

Po. Operatorët me portofolin e lojërave CreedRoomz pranojnë depozita më të vogla midis 5 dhe 10 dollarë. Kërkesat e tyre për baste janë të buta.

A lehtëson CreedRoomz aplikacionet e dedikuara të lojërave?

Po. Përveç dizajnimit të faqeve të brendshme të internetit për operatorët e kazinove, CreedRoomz ofron aplikacione të dedikuara celulare që korrespondojnë me ato sajte.

A janë lojërat CreedRoomz kripto-miqësore?

Po. Lojërat e tyre mund të luhen me kriptovaluta si Bitcoin, Ethereum dhe Litecoin. Këto mënyra pagese janë disa nga më të sigurtat në industrinë e lojërave të fatit në internet, sepse ato janë plotësisht anonime dhe të parregulluara nga shumica e shteteve.

Cilat janë përfitimet premium të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga CreedRoomz?

CreedRoomz ka mbi 15 lojëra premium që transmetohen drejtpërdrejt nga studiot. Tregtarët e lojërave të tilla kryejnë marrëveshje në gjuhët amtare dhe janë të disponueshëm 24/7. Karakteristika të tjera premium përfshijnë statistika të hollësishme të lojës, bonuse masive dhe kufij me shumë tavolina.

Cilat janë kazinotë më të mira të CreedRoomz?

Lojtarët që kërkojnë tregtarë të vërtetë në veprim nuk duhet të kërkojnë më tej, sepse Live CasinoRank ka një listë kryesore të kazinove të CreedRoomz të transmetuara drejtpërdrejt. Këtu, ata do të gjejnë tituj të klasit botëror të lojërave të tyre të preferuara të tavolinës, pokerit dhe të tjerëve.