Kazinotë më të mira live me Euro Games Technology 2024

Euro Games Technology është një zhvillues lojrash me rritje të shpejtë i specializuar në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e zgjidhjeve të lojërave si për kazinotë tokësore ashtu edhe ato online. Të tilla përfshijnë softuerin e lojërave për kazinotë më të mira live. Teknologjia e Lojërave Euro njihet gjithashtu për shërbimin e jashtëzakonshëm ndaj klientit, që është një nga arsyet e shumta që kompania gëzon popullaritet masiv, pavarësisht qëndrimit të saj relativisht të shkurtër në industri.

Kompleti i lidhjes me rrota të gjalla është një nga produktet më të njohura të lojërave live të Euro Game. Paketa e lidhjes Live Kit është një sistem modular plotësisht i automatizuar që lidh terminalet e tij me lojërat ekzistuese të drejtpërdrejta në dyshemenë e kazinosë. Në përgjithësi ofron një sistem me shumë transmetime video të drejtpërdrejta.

Teknologjia e Euro Games në kazinotë e drejtpërdrejtaRreth Teknologjisë së Lojërave Euro
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Teknologjia e Euro Games në kazinotë e drejtpërdrejta

EGT prodhon shumë lojëra të orientuara drejt drejtpërdrejt industria e lojërave të kazinosë. Ato janë të vendosura në Bullgari dhe prodhimet e tyre të lojërave përfshijnë lojëra video slot, së bashku me lojëra interaktive. Euro Games Technology ofron gjithashtu sisteme të menaxhimit të kazinove. Mandati i tyre është të punojnë me teknologjinë më të fundit të aplikueshme në industrinë e lojërave të fatit, dhe ata kanë makina lojërash të instaluara në të gjithë botën.

Rreth Teknologjisë së Lojërave Euro

Euro Games Technology është një kompani bullgare e themeluar në vitin 2002. Ajo padyshim që është ndër ofruesit kryesorë të softuerit në kazinotë live falë rrjetit të tij të gjerë të shpërndarjes, duke përfshirë shpërndarës dhe zyra në më shumë se 18 vende. Produktet e saj janë të licencuara në më shumë se 80 juridiksione të ndryshme në Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Amerikën Qendrore, Evropë, Azi dhe Afrikë. Kompania po punon pa u lodhur për t'i licencuar produktet e saj në më shumë vende globalisht. Numri i punonjësve të EGT është më shumë se 1000. Selia është në BenchMark Business Center, në rrugën Panorama Sofia në Bullgari.

EGT është anëtare e Shoqatës së Prodhuesve të Pajisjeve të Lojërave, Shoqatës së Standardeve të Lojërave dhe Dhomës Bullgare të Tregtisë dhe Industrisë. Të gjitha produktet e tyre kanë certifikata ndërkombëtare nga agjenci rregullatore me reputacion pas testeve të kryera në laboratorë të njohur testimi si SIQ dhe GLI. Shumica e lojtarëve kanë gjithashtu vlerësime pozitive për titujt e EGT, duke i dhënë kompanisë një reputacion të madh.

Karakteristikat unike të Teknologjisë së Lojërave Euro

  • Gama e gjerë e produkteve

Një gjë që e bën EGT të dallohet është shumëllojshmëria e titujve me cilësi të lartë. Titujt live më të suksesshëm në portofolin e tyre janë ruleta me shpejtësi live dhe Ruleta evropiane live. Titujt e EGT janë projektuar me kënaqësinë e lojtarëve, duke siguruar që operatorët e kazinove të marrin maksimumin prej tyre duke tërhequr më shumë lojtarë. Ndërfaqet emocionuese të përdoruesit, tarifat tërheqëse të RTP dhe sistemet e shpërblimit janë disa nga shumë gjëra që lojtarët gëzojnë nga ofertat e EGT.

  • Shërbimet e mbështetjes së klientit 24/7

EGT ofron shërbime mbështetëse gjatë gjithë orarit për të siguruar që përdoruesit të përjetojnë sa më pak shqetësime. Operatorët e kazinosë mund të kërkojnë ndihmë për mbështetjen teknike, instalimin dhe zhvendosjen, rregullimet e cilësimeve, sigurinë dhe çështjet e licencimit. Arritja e përfaqësuesve të mbështetjes së klientit është gjithashtu e lehtë. Kanalet mbështetëse përfshijnë telefon, email, Skype dhe Viber.

  • Siguri e besueshme

EGT shënon të gjitha kutitë kur bëhet fjalë për sigurinë dhe sigurinë në kazinove të drejtpërdrejta. Kompania përdor teknologji të avancuara për të siguruar që sistemet e lojërave të drejtpërdrejta nuk mund të hakerohen ose ngatërrohen nga persona të paautorizuar. Është krijuar një lidhje midis operatorëve të kazinosë dhe EGT, e cila lejon shkëmbimin e të dhënave nëpërmjet masave dhe protokolleve të krijuara për të maksimizuar sigurinë për të gjitha palët e përfshira.

  • Përshtatje

Një veçori tjetër interesante e EGT është se ofertat e saj janë shumë të personalizueshme. Ky është veçanërisht rasti në lidhje me ndërfaqen e përdoruesit dhe temën e përgjithshme të lojërave. Kjo u lejon operatorëve të kazinove të drejtpërdrejta të promovojnë markat e tyre dhe të dallojnë ofertat e tyre nga kazinotë e tjera duke përdorur të njëjtat shërbime EGT.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi