Kazinotë më të mira live me Auto Live Roulette 2023/2024

Lojëra evolucionare pretendon një pjesë të madhe të hapësirës së lojrave në internet kur bëhet fjalë për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ju vështirë se mund të humbisni titujt e lojërave nga Lojëra evolucionare në shumicën e emrave të mëdhenj në kazino live industrisë. Variantet gjithëpërfshirëse të ruletit live të Evolution janë ndër më të mirat. Ndërsa tradicionalja ruletë live mbetet një përjashtim.

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Çfarë është Auto Live Roulette?

Çfarë është Auto Live Roulette?

Ruleta e drejtpërdrejtë automatike është një variant emocionues i ruletës. Kjo lojë përmban një tavolinë të krijuar nga kompjuteri dhe një rrotë ruletë. Një tipar dallues në këtë lojë është se një rrotë e automatizuar zëvendëson krupierin. Por kjo nuk është arsye për alarm për tifozët e ruletit live pasi rrota është padyshim autentike.

Rrota e re e hijshme dhe e automatizuar e përshpejton lojën duke u kujdesur për vonesat që shpesh karakterizojnë shumicën e lojërave të drejtpërdrejta të tregtarëve të drejtuar nga krupierët. Lojtarët kanë vetëm një kohë të kufizuar për të vendosur bastet e tyre përpara se rrota të rrotullohet. Më shumë rrotullime do të thotë që lojtarët janë të pajisur me më shumë mundësi për të vendosur bastet e tyre.

Çfarë është Auto Live Roulette?
Si të luani Auto Roulette Kazino Live

Si të luani Auto Roulette Kazino Live

Qëllimi i automatizimit të timonit është të shpejtohen gjërat. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se lojtarët janë të prirur të nxitojnë gjatë vendosjes së basteve të tyre. Për sa i përket lojës, Auto Live Roulette huazon shumë nga variantet tradicionale të ruletës.

Dhe meqenëse nuk ka tregtar, lojtarët zgjedhin bastet e tyre. Gjithçka që i duhet një lojtari është të zgjedhë bastet e tij ose të saj duke përdorur butonat e krijuar nga kompjuteri. Përveç zgjedhjes së basteve, ata duhet të familjarizohen me dy kontrolle ose udhëzime thelbësore; butonat "Pastro" dhe "Zbëj". Vlen të theksohet se bastet mund të vendosen vetëm kur komanda "Vendosni bastin tuaj" është e dukshme.

Për të luajtur, këtu është një përmbledhje e veprimit të lojës:

  • Zgjidhni shumën për të vënë bast nga menyja e basteve
  • Zgjidhni bastet duke trokitur
  • Pasi të konfirmohen bastet, rrota rrotullohet dhe topi lëshohet
  • Raundi përfundon dhe bastet fituese paguhen kur fillon raundi tjetër

Për seanca më të gjata të lojës, lojtarët mund të zgjedhin gjithmonë veçorinë e luajtjes automatike për të vendosur baste automatikisht. Por përpara se të përdorni lojën automatike, një lojtari kërkohet të vendosë një bast fillestar.

Si të luani Auto Roulette Kazino Live
Rregullat e Ruletës Auto Live

Rregullat e Ruletës Auto Live

Kur bëhet fjalë për bastet, rregullat evropiane të ruletës zbatohen edhe për Ruletën Live, por me disa pabarazi të vogla. Për shembull, të gjitha rezultatet i nënshtrohen rregullit La Partage, i cili i lë lojtarët me gjysmën e humbjes së basteve nëse topi bie në zero.

Lojtarët mund të bëjnë baste brenda dhe jashtë. Me baste të brendshme, një lojtar bast në një numër të caktuar ose një numër prej tyre. Bastet e jashtme vendosen duke vendosur patate të skuqura në fushat jashtë zonave të numrave.

Rregullat e Ruletës Auto Live
Si të fitoni në Roulette Auto Live

Si të fitoni në Roulette Auto Live

Çelësi për të fituar në Roulette Auto Live, është të mësoni bazat e tyre. Nga atje, ju gjithashtu duhet të përfshini disa strategji në rutinën tuaj të basteve për të ndihmuar në maksimizimin e gjasave tuaja për të fituar.

Si të fitoni në Roulette Auto Live
Strategjia e Ruletës së Kazinosë Live Auto Live

Strategjia e Ruletës së Kazinosë Live Auto Live

Që nga prezantimi i Ruletës Auto Live, lojtarët e zgjuar priren të përdorin metoda të strukturuara për të përcaktuar bastet e tyre. Në mënyrë ideale, lojtarët mund të përdorin strategji të ndryshme bastesh duke filluar nga Martingale, d'Alembert, deri te sistemi Paroli.

Në mënyrë ideale, të paturit e një plani ndihmon shumë për të ndihmuar një lojtar të strukturojë bastin e tij në mënyrë që ata të zvogëlojnë avantazhin e shtëpisë. Vlen të përmendet se shtëpia do të ketë gjithmonë avantazhin, pavarësisht nga strategjia e përdorur

Strategjia e Ruletës së Kazinosë Live Auto Live

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Pse duhet të luani ruletën e tregtarit të drejtpërdrejtë auto?

Ndërsa tregtarët e drejtpërdrejtë nxisin ndërveprimet e lojtarëve, ata janë të prirur ndaj gabimeve dhe shpesh ngadalësojnë lojën. Por ruleta e tregtarit automatik të drejtpërdrejtë premton një përvojë të qëndrueshme të përdoruesit.

A është auto roulette live një lojë e bazuar në RNG?

Jo, ruleta e drejtpërdrejtë automatike përdor një rrotë të vërtetë loje. Kjo do të thotë se një gjenerues i numrave të rastësishëm nuk i përcakton rezultatet e lojës, por "zonja e fatit".