Kazinotë më të mira live me Crazy Time 2023/2024

Crazy Time është një nga shpikjet më interesante që mund të gjeni në kazinotë live sot. Kjo lojë yjore e kazinosë live kombinon emocionet e makinave të fatit, lojërat e basteve të shkollës së vjetër dhe veprimet e drejtpërdrejta të tregtarëve, të gjitha në një studio përrallore.

Eksitimi i pamohueshëm i lojës Crazy Time live kazino e ka bërë atë një nga lojërat më të njohura të disponueshme në kazinotë live në mbarë botën. Nëse po kërkoni të zbukuroni ditën tuaj dhe dëshironi të provoni një lojë argëtuese me tregtarë të drejtpërdrejtë, ju keni ardhur në vendin e duhur. Në këtë artikull, ne do t'ju japim një përmbledhje se si funksionon loja e kazinosë Crazy Time dhe ku saktësisht mund të merrni pjesë në argëtim.

Samuel Ochieng
ExpertSamuel OchiengExpert
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Image

Gjetja e një kazinoje të shkëlqyer me Crazy Time Live nuk është e vështirë, pasi pothuajse çdo kazino live atje përmban këtë lojë. Është një nga shfaqjet më të njohura të lojërave të kazinove të drejtpërdrejta në botë dhe për këtë arsye, shumica e faqeve të kazinove të drejtpërdrejta e kanë atë në radhët e tyre.

Megjithatë, nuk është aq e lehtë të kuptoni se cili nga këto faqe për kazino live Crazy Time është alternativa më e mirë për ju. Në mesin e dhjetëra kazino të drejtpërdrejta, disa ngrihen mbi të tjerët për cilësinë e tyre të përgjithshme. Ju mund të gjeni kazinonë më të mirë Crazy Time duke kontrolluar krahasimin që kemi vendosur në faqen tonë.

Këtu janë disa nga karakteristikat kryesore që kazinoja më e mirë Crazy Time live duhet të ketë:

 • Siguria dhe reputacioni - Vetë Evolution Gaming është i licencuar siç duhet, duke e bërë të sigurt lojën e kazinosë live të Crazy Time. Përtej kësaj, duhet të regjistroheni vetëm në kazinotë live që kanë një licencë të duhur, gjithashtu. Në këtë mënyrë ju mund të siguroheni që paratë dhe të dhënat tuaja të mbahen të sigurta dhe gjithmonë keni të bëni me një kompani legjitime kazinoje.
 • Politika e pagesave - Depozitat dhe tërheqjet do të jenë vendimtare për seancën tuaj të lojës Crazy Time live, kështu që duhet të lexoni gjithmonë politikën e pagesave të kazinosë. Kazinotë më të mira live të Crazy Time që kanë mënyra të gjithanshme të pagesës në dispozicion dhe madhësitë e tyre minimale dhe maksimale të pagesës janë fleksibël.
 • Zgjedhja e lojës live - Asnjë lojtar nuk regjistrohet vetëm për të luajtur Crazy Time. Me shumë mundësi po kërkoni të luani lojëra të ndryshme me tregtarë të drejtpërdrejtë, si p.sh. shfaqje lojërash të ndryshme, lojëra të tjera tavoline, etj. Sa më shumë lojëra të ketë paketat e drejtpërdrejta të kazinosë, aq më i mirë është seanca juaj e përgjithshme e lojërave të fatit.
 • Bonuset dhe promovimet - Loja Crazy Time ka disa raunde bonusi, por përtej kësaj, kazinotë më të mira live kanë bonuse dhe promovime të ndryshme në vazhdim. Promovimet dhe fushatat e rregullta i shtojnë vlerë të jashtëzakonshme lojës tuaj. Kazinotë kryesore të drejtpërdrejta organizojnë gjithashtu turne që japin pak një atmosferë konkurruese.
 • Përdorshmëria celulare - Crazy Time Live mund të luhet në telefonat inteligjentë falë softuerit të Evolution. Për të qenë pjesë e kësaj, ju duhet të zgjidhni një faqe kazino live të përputhshme me celularin. Fatmirësisht, të gjitha kazinotë më të mira të drejtpërdrejta u përshtaten në mënyrë të përkryer të gjitha pajisjeve moderne celulare. Zakonisht mund të luani drejtpërdrejt përmes shfletuesit pa shkarkuar asnjë aplikacion.
 • Mbështetja e klientit - E fundit, por padyshim jo më e rëndësishmja, kazinoja më e mirë Crazy Time duhet të jetë e pajisur për t'ju mbështetur me çdo pyetje. Ne vlerësojmë shumë faqet e kazinosë me mbështetjen e klientit 24/7, veçanërisht nëse është e aksesueshme përmes një formulari të thjeshtë të bisedës live.
Image

?

Crazy Time Live është një shfaqje unike e lojërave live, e krijuar nga Lojëra evolucionare në 2020. Loja sillet rreth një rrote të madhe parash me sektorë të ndryshëm të numëruar. Një tregtar simpatik i drejtpërdrejtë rrotullon timonin në çdo kthesë, ndërsa kumarxhinjtë parashikojnë rezultatin e rrotullimit. Meqenëse është një shfaqje lojërash live, madje mundeni bisedoni me tregtarin e drejtpërdrejtë dhe lojtarë të tjerë, kështu që e gjithë loja është interaktive dhe sociale.

Përfitimi kryesor i Crazy Time Live është sistemi i tij fitimprurës i bonusit me disa lojëra bonus dhe shumëfishues. Fitorja maksimale mund të arrijë 20,000x nëse jeni me fat që të aktivizoni shumëzuesin kryesor përmes një raundi bonusi. Crazy Time ka 4 veçori të veçanta bonus, kështu që ka shumë emocione për të shkuar përreth.

Karakteristikat e lojës Crazy Time Live
Image

Crazy Time është një nga më të thjeshtat lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Nuk ka rregulla specifike dhe as strategji të komplikuara: ju mund të luani Crazy Time pa ditur ndonjë truk specifik. Në shumë mënyra, Crazy Time është e ngjashme me lojërat elektronike pasi mund të vendosni vetëm një bast dhe ta lini fatin të bëjë pjesën tjetër.

Një raund i Crazy Time fillon me lojtarët që vendosin bastet e tyre duke zgjedhur nga ndonjë prej sektorëve të disponueshëm. Ideja kryesore është e thjeshtë: ju duhet të parashikoni se ku do të zbresë rrota e Crazy Time dhe të zgjidhni atë sektor për bast tuaj. Nëse e keni marrë me mend saktë, do të merrni një pagesë. Nëse vini bast në një sektor bonusi dhe rrota ulet në bonus, do të merrni pjesë në lojën e bonusit me pagesa potencialisht të mëdha.

Basti minimal i lejuar në Crazy Time është vetëm 0,10 €, duke e bërë atë një alternativë të mirë për lojëra elektronike. Basti minimal i ulët ju lejon gjithashtu të ndryshoni bastet tuaja shpesh dhe të provoni baste të ndryshme ose thjesht të luani për më gjatë. Por në thelbin e tij, nuk keni asgjë tjetër për të bërë në Crazy Time përveç zgjedhjes së sektorit të dëshiruar të rrotave.

Luaj Live Crazy Time për para të vërteta

Duke marrë parasysh pagesën maksimale të mundshme të Crazy Time dhe fitimet e saj relativisht të shpeshta me shumëfishim të lartë, është e lehtë të kuptosh pse kaq shumë lojtarë e shijojnë atë. Nëse po kërkoni të luani diçka të rrezikshme dhe të mbushur me adrenalinë, të provoni Crazy Time me para të vërteta mund të jetë alternativa më e mirë.

Crazy Time mund të paguhet vetëm me baste me para të vërteta, kështu që ju duhet të depozitoni disa fonde në bilancin tuaj përpara se të luani. Basti minimal i lejuar është vetëm 0,10 €, duke e bërë atë një shfaqje të shkëlqyer loje edhe nëse keni një buxhet të kufizuar të lojërave të fatit.

Kur bëni baste me para të vërteta në Crazy Time live, sigurohuni që të ndiqni parimet e përgjegjshme të lojërave të fatit. Mbani bastet tuaja të vogla dhe të arsyeshme dhe bëni pushime kur luani kumar. Crazy Time është një lojë sociale dhe ndërvepruese, por mbani një sy në orën - mos luani më gjatë nga sa keni planifikuar. Veprimet e arsyeshme sigurojnë që nuk do të përfundoni me ndonjë problem kumari më vonë.

Luaj Live lojë Shfaq falas

Për të kuptuar më mirë Crazy Time dhe për të zhvilluar strategjinë tuaj personale të basteve, mund të kërkoni të përdorni modalitetin e lojës falas të kazinosë Crazy Time. Sidoqoftë, shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta si Crazy Time nuk kanë ndonjë version demo falas, siç do të kishit zakonisht në lojëra elektronike ose lojëra kompjuterike tavoline. Kjo do të thotë që në fakt nuk mund të luani Crazy Time falas.

Megjithatë, ka një alternativë. Nëse dëshironi të luani Crazy Time falas, në vend të kësaj, thjesht mund të shikoni veprimin e basteve dhe të vëzhgoni shfaqjen e lojërave përpara se të bëni baste. Mund të bashkoheni lehtësisht në dhomën e drejtpërdrejtë të Crazy Time dhe thjesht ta mbani vëmendjen në lojë edhe për orë të tëra pa bërë një bast të vërtetë parash. Edhe pse në fakt nuk mund të bësh një bast ose të rrotullosh timonin, prapëseprapë mund të mësosh shumë thjesht duke vëzhguar lojën.

Image

Loja e kazinosë Crazy Time është një lojë e pavarur me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe ka qenë e tillë për disa vite. Loja live i përket zonës së shfaqjes së lojërave të Evolution, e cila përfshin dhjetëra lojëra të ndryshme në studio.

Nëse po pyesni nëse ka versione të ndryshme të kazinosë live Crazy Time, atëherë çuditërisht, Crazy Time ka vetëm një variant tjetër të quajtur Funky Time. Crazy Time, në vetvete, është një lojë e vetme pa varietete, por për shkak të popullaritetit fenomenal të lojës, Evolution lëshoi ​​​​një version të ri Funky Time në 2023.

Funky Time është aktualisht i vetmi variant i Live Crazy Time dhe përqendrohet rreth një teme disko të viteve '70. Funky Time është edhe më i çmendur se versioni origjinal i dashur dhe sjell disa segmente të reja bonus dhe shumëzues edhe më të mëdhenj. Thelbi kryesor i lojës, megjithatë, sillet rreth temës emocionuese të disko, gjë që e bën atë shumë më argëtuese sesa origjinali Live Crazy Time.

Image

Crazy Time nuk është një lojë e rregullt e drejtpërdrejtë e kazinosë dhe as një vend i lojës - është një lojë specifike, e krijuar nga Evolution Gaming. Nëse e shihni ndonjëherë lojën Crazy Time diku, do ta dini se i përket Evolution Gaming.

Duke folur për softuerin Crazy Time, Evolution nuk është një ofrues i rastësishëm softuerësh. Në fakt, Evolution Gaming është një nga ofruesit më të mirë të softuerit në botë dhe aktualisht është mbreti në fuqi i lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kompania është fokusuar plotësisht në lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe tani njihet për cilësinë e mahnitshme të studios, veçoritë e shkëlqyera dhe lojën e mbushur me adrenalinë.

Evolution Gaming është i njohur kryesisht për shfaqjet e lojërave dhe softueri Crazy Time është një shembull i shkëlqyer i kësaj cilësie. Loja ka ndikuar në të gjithë industrinë dhe kështu, ne nuk jemi të befasuar kur shohim lojëra të ngjashme live diku tjetër, të gjitha të frymëzuara nga famëkeqja Crazy Time.

Megjithatë, ju mund ta gjeni softuerin e Evolution Gaming nga pothuajse të gjitha kazinotë e drejtpërdrejta në botë. Në krye të Crazy Time dhe shfaqjeve të tjera të lojërave të drejtpërdrejta, Evolution prodhon gjithashtu lojëra klasike tavoline si p.sh ruletë, blackjack live, baccarat, dhe të tjerët.

Image

Lëvizja kryesore rreth Crazy Time vjen nga pagesat e saj, të cilat mund të jenë potencialisht të mëdha nëse jeni mjaftueshëm me fat për të aktivizuar raundin e bonusit.

Shanset e Crazy Time varen tërësisht nga bastet që bëni. Sektorët më të shpeshtë në timon kanë pagesat më të vogla pasi këto baste Crazy Time kanë shanset më të larta për të shkaktuar një fitore. Për t'i vënë gjërat në perspektivë, këtu është një përmbledhje e shpejtë e gjasave të Crazy Time dhe pagesave përkatëse:

 • Sektori numër 1 - Shanset për të fituar janë 38,89%, me një pagesë 1:1
 • Sektori numër 2 - Shanset për të fituar janë 24,07%, me një pagesë 2:1
 • Sektori numër 5 - Shanset për të fituar janë 12,96%, me një pagesë 5:1
 • Sektori numër 10 - Shanset për të fituar janë 7,41%, me një pagesë 10:1
 • Sektori i bonusit Pachinko - Shanset për të fituar janë 3,70%, me një fitore maksimale prej 500 000 €
 • Sektori i bonusit të gjuetisë së parave - Shanset për të fituar janë 3,70%, me një fitore maksimale prej 500 000 €
 • Sektori i bonusit të rrokullisjes së monedhës - Shanset për të fituar janë 7,41%, me një fitore maksimale prej 500 000 €
 • Sektori i bonusit të Crazy Time - Shanset për të fituar janë 1,85%, me një fitore maksimale prej 500 000 €

Bonusi Crazy Time, me frekuencën e tij më të ulët të goditjeve, vjen me pagimin më të lartë të mundshëm, pasi shumëzuesi i tij mund të arrijë 20,000x. Pagesat do të varen gjithashtu nga madhësia e bastit tuaj. Bastet Crazy Time janë nga 0,10 € deri në 500 €.

Lojë live RTP

RTP e Crazy Time varet nga lloji i bastit pasi të gjitha bastet e Crazy Time kanë shanse të ndryshme dhe kështu, përqindja e kthimit ndryshon. RTP e Crazy Time është rreth 95%, midis 94,41% në 96,08%.

Raundet e bonusit kanë normat më të vogla të RTP-së, me bonusin Crazy Time që ka një RTP prej 94,41%. RTP më e lartë vjen me bastin e sektorit 1 - 96,08%. Pjesa tjetër e basteve të Crazy Time qëndrojnë mesatarisht rreth 95%.

Lojë Live House Edge

Nëse jeni duke kërkuar për një lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë me avantazhin më të mirë të shtëpisë, atëherë Crazy Time nuk është saktësisht një lojë me avantazhe të ulëta si blackjack live ose ruletë live. Buza e shtëpisë së Crazy Time është mjaft e lartë, e ngjashme me shumë lojëra elektronike në internet.

Siç u përmend më lart, norma RTP qëndron rreth 95%, që do të thotë se, në mënyrë efektive, skaji i shtëpisë së Crazy Time mund të jetë rreth 4-5%. Kjo mund të ndryshojë gjatë seancës së lojës, por në përgjithësi, Live Crazy Time është një lojë e paqëndrueshme dhe duhet të trajtohet me kujdes.

Statistikat e Crazy Time

Njohja e statistikave të Crazy Time është çelësi juaj i suksesit.

Së pari, kushtojini vëmendje panelit të historisë së lojës që shfaqet shpesh në ekranin e lojërave. Ai ofron informacion në lidhje me raundet e fundit duke përfshirë numrat fitues dhe raundet e bonusit. Së dyti, disa platforma online ofrojnë statistika të Crazy Time, duke grumbulluar të dhëna nga kazino të shumta live në internet. Këto mund të zbulojnë modele dhe tendenca, të tilla si frekuenca e goditjeve të shumëfishta, duke ju ndihmuar të krijoni strategjinë tuaj të basteve. Së fundmi, merrni parasysh t'u bashkoheni komuniteteve dhe forumeve të lojtarëve në internet, ku entuziastët shpesh ndajnë njohuri.

Image

CrazyTime Live është, para së gjithash, një lojë e bazuar në fat dhe mekanika e saj bazohet plotësisht në RNG (gjenerator i numrave të rastësishëm). Ky sistem do të thotë se nuk ka garanci dhe, në thelb, nuk ka strategji të qarta që mund të zhbllokojnë në mënyrë magjike fitime më të mira.

Thënë kjo, nëse jeni duke kërkuar për një strategji Crazy Time, atëherë ka disa këshilla dhe truke që mund t'i përdorni për të balancuar më mirë fondet tuaja. Siç u përmend, asgjë nuk është e garantuar dhe e gjithë loja do të mbështetet gjithmonë te fati. Megjithatë, këtu janë disa këshilla të Crazy Time, të cilat mund t'ju ndihmojnë:

 • Shikoni lojën së pari - Crazy Time, siç thotë edhe emri i saj, mund të jetë paksa e ndërlikuar dhe frikësuese në fillim. Një nga gjërat më të mira që mund të bëni për veten tuaj është të shikoni zhvillimin e lojës dhe të shihni se si funksionon loja. Në këtë mënyrë, ju mund ta kuptoni më mirë veprimin e basteve dhe të shihni vetë se cilët sektorë shfaqen më shpesh.
 • Bëni baste me madhësi të arsyeshme - Edhe nëse ndiheni të sigurt në bastet tuaja, nuk duhet të vendosni kurrë të gjithë bankrollin tuaj në një raund të vetëm. Në vend të kësaj, ndani paratë tuaja në pjesë më të vogla (përafërsisht 1-2% të bilancit tuaj, më së shumti). Në varësi të tolerancës tuaj ndaj rrezikut, mund të jetë e mençur të mbani bastet tuaja rreth vetëm disa dollarë.
 • Bast në numra më të sigurt më shumë - Çdo sektor ka një frekuencë të ndryshme goditjeje, me numrin e rregullt të sektorëve që kanë frekuencën më të lartë të goditjes. Megjithëse pagesa është më e vogël në këto raste, ka një shans më të madh për të fituar. Shumë lojtarë të Crazy Time kombinojnë baste dhe ndonjëherë bastojnë si në sektorët e bonusit ashtu edhe në numra të rregullt.
 • Jini të durueshëm - Crazy Time është një lojë e paqëndrueshme dhe ka një shans të mirë që të mund të bëni 30 deri në 50 raunde pa parë që të aktivizohet asnjë raund bonus. Kjo është një lojë që kërkon një pjesë të drejtë të durimit.

Ku të shikoni Crazy Time?

Transmetimet e shikimit të drejtpërdrejtë të Crazy Time mund të gjenden në platforma të ndryshme. Le të flasim për më të njohurit prej tyre:

 • Kazinotë me reputacion në internet: Shumë kazino online të njohura ofrojnë Crazy Time në portofolin e tyre të lojërave të drejtpërdrejta.
 • Platformat e kazinove të drejtpërdrejta: Faqet e internetit të specializuara në transmetimin e drejtpërdrejtë të kazinove shpesh paraqesin Crazy Time midis lojërave të tyre të ekspozuara.
 • Mediat sociale: Disa kazino dhe influencues të kazinove transmetojnë seancat e Crazy Time drejtpërdrejt në platforma si YouTube dhe Twitch.
 • Aplikacionet e kazinosë: Shumë kazino online kanë aplikacione të dedikuara ku mund të shikoni ose të bashkoheni me lojërat e Crazy Time direkt nga pajisja juaj celulare.
Strategjitë e lojës Optimal Crazy Time Live
Image

Ndoshta pjesa më interesante e Live Crazy Time është sistemi i tij i bonusit - kjo është, në fund të fundit, gjëja kryesore që i mban kaq të fiksuar kumarxhinjtë. Crazy Time përfshin 4 raunde të veçanta bonusi, secila me funksionalitetin e vet unik:

 • Bonusi i gjuetisë së parave - Ky mund të jetë ndoshta më i bukuri nga të gjitha shpërblimet e Crazy Time. Karakteristika e bonusit vjen me 108 shumëzues të rastësishëm të cilët duhet t'i "xhironi" verbërisht, duke shpresuar të arrini shumëzuesin më të madh. Pjesa më interesante: secili lojtar duhet të zgjedhë objektivin e tij, në mënyrë që të gjithë të fitojnë çmime të ndryshme!
 • Bonusi i rrokullisjes së monedhës - Kjo lojë tradicionale e rrokullisjes së monedhave është më e thjeshta nga të gjitha raundet e bonusit: ka vetëm një monedhë me anë të ndryshme që kthehen. Është një lojë klasike në të mirën e saj.
 • Bonusi Pachinko - Pachinko është një raund bonus interesant - do të shihni një mur të madh me kunja dhe tregtari i gjallë duhet të hedhë një top top në mur. Topi do të ulet në një shumëzues dhe kjo përcakton fitoren për të gjithë lojtarët.
 • Bonusi i Crazy Time - Raundi i bonusit të titullit është më i madhi dhe vjen me shumëzuesit më të mëdhenj, duke arritur deri në 20,000x. Në këtë raund bonus emocionues virtual, do të shihni një rrotë të madhe parash me shumëzues që mund t'i rrisin jashtëzakonisht fitimet tuaja.

Nëse jeni duke kërkuar për bonusin më të mirë të Crazy Time sot, mund të dëshironi eksploroni bonuset speciale të depozitave të dhëna nga kazinotë live. Karakteristikat e mësipërme të bonusit janë shpërblyese, por shumë kazino të drejtpërdrejta organizojnë bonuse ekskluzive për depozituesit e përsëritur. Mund të merrni edhe një bonus mirëseardhjeje pas depozitimit për herë të parë. Eksploroni patjetër bonuse të ndryshme të kazinosë live për të korrur çmime edhe më të mëdha.

Raundet e bonusit të lojës Crazy Time Live dhe opsionet e basteve

Shfaq më shumë

Karakteristikat e lojës Crazy Time Live

Karakteristikat e lojës Crazy Time Live

Mirë se vini në botën e shfaqjes së lojërave Crazy Time Live Casino, një shtesë e re emocionuese në skenën e drejtpërdrejtë të kazinosë. Do të zbuloni se Crazy Time është ndryshe nga çdo lojë tjetër kazino që keni përjetuar më parë, falë veçorive të saj novatore dhe elementeve ndërvepruese. Ndryshe nga lojërat tradicionale të kazinosë, kjo është më shumë si një shfaqje e gjallë lojërash, e mbushur me kthesa argëtuese dhe surpriza të papritura.

Raundet e bonusit të lojës Crazy Time Live dhe opsionet e basteve

Raundet e bonusit të lojës Crazy Time Live dhe opsionet e basteve

Në eksplorimin tuaj emocionues të universit të gjallë e me ritme të shpejta të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, mund të keni hasur tashmë në spektaklin magjepsës të njohur si Koha e Çmendur. E krijuar nga mendjet novatore në Evolution Gaming, Crazy Time dallohet për përzierjen unike të lojës zhytëse dhe argëtimit dinamik. Ndër veçoritë më emocionuese të kësaj loje janë raundet e bonusit të Crazy Time të paparashikueshme, të ushqyera me adrenalinë dhe një sërë opsionesh strategjike të basteve.

Strategjitë e lojës Optimal Crazy Time Live

Strategjitë e lojës Optimal Crazy Time Live

Gati për një vorbull argëtimi dhe fitime të mundshme? Atëherë ju jeni në vendin e duhur. Mirë se vini në botën emocionuese dhe plot ngjyra të lojës Crazy Time Live Casino. Këtu, ne jemi të gjithë për të çuar lojën tuaj në një nivel tjetër. Ky udhëzues synon t'ju armatosë me strategji efektive për të lundruar në këtë lojë të gjallë, duke transformuar potencialisht përvojën tuaj dhe duke rritur shanset tuaja për të fituar.

Të mirat dhe të këqijat e lojës Crazy Time Live

Të mirat dhe të këqijat e lojës Crazy Time Live

Si lojtar kazinoje, padyshim që e keni përjetuar emocionin e kazinove live. Ambienti, pezullimi dhe mundësia për të fituar të mëdha - të gjitha janë mjaft tërheqëse. Tani, imagjinoni ta sillni gjithë atë emocion në dhomën tuaj të ndenjes. Kjo është ajo që ofrojnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Një opsion i tillë që po bën stuhi botën e lojërave të fatit në internet është loja e kazinosë Crazy Time Live.

Të rejat e fundit

Fituesit më të fundit të mëdhenj në BetTilt Casino
2023-08-13

Fituesit më të fundit të mëdhenj në BetTilt Casino

BetTilt Casino është një sit me reputacion i lojërave të fatit i rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Kjo kazino live online njihet për shumë gjëra, duke përfshirë një përzgjedhje të shkëlqyer të lojërave të kazinosë live, metoda të shumta bankare dhe një aplikacion kazino intuitiv.

Fito një pagesë në Rabona's Crazy Time të martën dhe Gameshow të Enjten
2023-05-16

Fito një pagesë në Rabona's Crazy Time të martën dhe Gameshow të Enjten

Nisur në vitin 2019, Kazino Rabona është një faqe kazino live e licencuar nga Curacao e famshme për koleksionin e saj prej 8,500+ lojërash. Përveç ofrimit të qindra lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë nga zhvilluesit e programeve të njohura, Rabona rrit shanset tuaja për pagim me bonuse të shumta të përshtatura për lojtarët e kazinosë live. Ky artikull zbërthen kutitë e të Martave të Crazy Time dhe të Enjteve të Gameshow të kazinosë për të ditur se çfarë ju pret.

Ezugi zgjeron hollin e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë me Andar Bahar Ultimate
2023-02-13

Ezugi zgjeron hollin e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë me Andar Bahar Ultimate

Ezugi, pjesë e Evolution Gaming, nuk po ngopet me Andar Bahar, a? Gjithçka filloi në vitin 2019 kur kompania prezantoi versionin e parë të kësaj loje klasike indiane me letra. Një vit më vonë, grumbulluesi i përmbajtjes së drejtpërdrejtë lançoi variantin OTT (Mbi-the-Table) të kësaj loje.

Evolution hap një tjetër studio kazinoje të drejtpërdrejtë në New Jersey
2023-02-12

Evolution hap një tjetër studio kazinoje të drejtpërdrejtë në New Jersey

Duket se Evolution Gaming po e mbyll vitin mjaft fuqishëm. Në mesin e nëntorit 2022, kompania ishte e lumtur të njoftonte debutimin e një tjetër studioje moderne të kazinosë live në New Jersey. Kjo është një vazhdim i studios së parë që u hap në NJ në gusht 2018. Studioja e re e ndërtuar me qëllim u hap më 10 nëntor pasi mori dritën jeshile nga Divizioni i Nju Xhersit për Zbatimin e Lojërave.

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Si të luani Crazy Time?

Crazy Time është një lojë e thjeshtë dhe e shpejtë me tregtarë të drejtpërdrejtë, ku ju duhet vetëm të vendosni një bast, duke shpresuar që rrota të rrotullohet në drejtimin tuaj. Ju mund të vendosni të vini bast në cilindo nga sektorët e numëruar ose të shkoni në raundin e bonusit (i cili jep shpërblimet më të larta të lojës, por është më i rrezikshmi).

Ku mund të luaj Crazy Time?

Crazy Time është në dispozicion në të gjitha kazinotë më të mira live në mbarë botën, për sa kohë që kazinoja bashkëpunon me Evolution Gaming. Crazy Time është një nga lojërat më të mira të Evolution me tregtarë të drejtpërdrejtë, kështu që mund ta shijoni këtë lojë kudo.

A mund të fitoni para të vërteta në Crazy Time?

Po, ju mund të fitoni me siguri para të vërteta në Crazy Time. Në fakt, për shkak të shumëzuesve të mëdhenj, Crazy Time mund të sjellë fitime të mëdha duke arritur edhe 20 000x. Shumicën e kohës, lojtarët mund të shpresojnë të fitojnë 1:1 ose pak më shumë, por në çdo rast, është e mundur të fitoni para reale në Crazy Time.

Mund të luani Crazy Time falas?

Jo, nuk mund të luani Crazy Time falas, pasi është një lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë pa asnjë aftësi demo. Megjithatë, ju thjesht mund të vëzhgoni lojën pa vënë asnjë bast, përpara se të hidheni në veprim real. Megjithatë, nuk mund të vendosni baste me paratë demo.

Cila është strategjia më e mirë e Crazy Time?

Strategjia më e mirë e Crazy Time është të jesh i durueshëm dhe të vazhdosh të vendosësh baste të arsyeshme. Raundet e bonusit, megjithëse fitimprurëse, mund të mos goditen shpesh, kështu që është shumë më mirë t'i mbani bastet tuaja të arsyeshme, në vend që të vendosni të gjitha paratë tuaja në një bast, duke shpresuar që loja e bonusit të fillojë.

Sa shpesh godet Crazy Time?

Shkalla e goditjes së Crazy Time ndryshon në varësi të segmentit. Numrat 1 dhe 2 janë sektorët më të goditur, pasi ka përkatësisht 21 dhe 13 segmente në timon. Lojërat bonus kanë shkallën më të vogël të goditjes pasi ka vetëm 1 deri në 4 sektorë bonus në të gjithë rrotën. Në përqindje, shkalla e goditjes për sektorin numër 1 është 38,89% dhe raundi i bonusit të Crazy Time mund të goditet 1,85% të rasteve.

Sa është pagesa në Live Crazy Time?

Pagesa teorike e Crazy Time është 96,08%, por varet nga lloji i bastit. Raundet e bonusit të Crazy Time si Cash Hunt dhe Coin Flip janë pak më pak se 96%, kështu që përqindja e pagesës ndryshon në varësi të numrit dhe bonusit të lëshuar në lojë.