Evolution Gaming

November 4, 2020

Evolucioni në krye në Global Gaming Awards dhe EGR

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Evolucioni u konsiderua Furnizuesi i Industrisë Dixhitale të këtij viti në Global Gaming Awards dhe u emërua gjithashtu si Furnizuesi i Përmbajtjes së Kazinosë i Vitit në EGR Italy Awards, pasi është lider në atë që vjen në ofrimin e kazino live Zgjidhjet.

Evolucioni në krye në Global Gaming Awards dhe EGR

Sa i përket çmimeve Global Gaming, Evolution mundi nëntë marka të tjera vetëm për të fituar çmimin që fitoi, i cili shpërblen ofruesit që e shtyjnë lojën dixhitale më tej në të ardhmen dhe u ofron operatorëve gjithçka që u nevojitet për të avancuar këtë industri.

Çmimi i vitit

Evolution u emërua edhe një herë si Furnizuesi i Përmbajtjes së Kazinosë i Vitit në EGR Italy Awards. Ky është viti i dytë dhe marka u përball me 13 rivalë nga të gjitha vertikalet e lojërave. Në 12 muajt e fundit, çmimet EGR nderojnë operatorët dhe ofruesit kryesorë online të Italisë për të festuar inovacionin dhe gjithashtu për të nxjerrë në pah shtrirjen dhe ritmin e tregut të rregulluar.

Ceremonia vjetore

Në ceremoninë virtuale që u transmetua online më 27 tetor dhe aty u zbuluan çmimet. Todd Haushalter, Shefi i Produktit, foli pas çmimit dhe tha se ata janë jashtëzakonisht të nderuar që fitojnë të dy çmimet në të njëjtën mbrëmje. 2020 ka qenë padyshim një vit jashtëzakonisht i ngarkuar dhe gjithashtu sfidues në të njëjtën kohë, por marka nuk do të ndalet. Ata duan të kenë sukses edhe më shumë.

Qëllimi i kësaj marke është të prodhojë lojëra që lojtarët me siguri do t'i pëlqejnë dhe ky vit nuk ishte aspak përjashtim. Ata kanë zgjeruar gamën e tyre të larmishme të lojërave të drejtpërdrejta dhe gjithashtu shfaqje lojërash. Evolution ka nxjerrë 12 tituj, që është një rekord, dhe ka nisur një studio moderne në Pensilvani dhe ka riemërtuar dhe ndryshuar shumë procedura operacionale për shkak të pandemisë që po jeton tani bota. Ky çmim po njeh gjithçka që bën marka dhe ekipi pas saj.

Pse meritojnë këto çmime

Evolution Gaming është padyshim një nga markat më të mira në internet dhe ofron gjithçka që premton. Pra, është e mundur të luash lojërat më të mira të disponueshme pa asnjë shqetësim. Plus, ata janë gjithmonë inovativë, kjo është arsyeja pse ju duhet të jeni me siguri pjesë e kësaj marke dhe të luani lojërat e tyre sa herë që ato janë të disponueshme në kazinonë tuaj online. Ka shumë të ngjarë që ata të jenë.

Kjo markë është një nga liderët kur bëhet fjalë për ofrimin e lojërave me cilësinë dhe lojën më të mirë. Ata i meritojnë këto çmime sepse janë zgjeruar në vende të tjera dhe kanë zhvilluar shumë lojëra të tjera që tani mund t'i luani në disa kazino online. Përveç kësaj, këto lojëra janë padyshim disa nga më të mirat që mund të gjeni në internet, kështu që sigurisht që është një avantazh për ju.

Një nga liderët në treg

Ata që nuk janë të rinj në këtë industri e dinë që Evolution Gaming është i njohur në mbarë botën dhe, për rrjedhojë, është një nga liderët kryesorë në biznesin e lojërave të lojës së bashku me markat e tjera. Është e qartë se ka ende shumë për të bërë, por Evolution është ende një kompani e pabesueshme që ka pushtuar shumë.

Lojtarët absolutisht i duan lojërat e tyre, veçanërisht lojërat live që kanë në dispozicion. Kjo për shkak se ato janë me cilësi të lartë dhe kanë një lojë të jashtëzakonshme. Ato janë krijuar për t'i bërë lojtarët të argëtohen.

About the author
Nathan Williams
Nathan Williams

Nathan "KiwiKing" Williams sjell një prekje të stilit të Kivit në arenën globale të kazinosë live. Duke përzier mendjen e tij analitike me një pasion infektiv për lojën, ai krijon përmbajtje që udhëzon, informon dhe argëton.

Send email
More posts by Nathan Williams

Të rejat e fundit

6 gabime të zakonshme që duhen shmangur gjatë luajtjes së Blackjack live
2023-11-07

6 gabime të zakonshme që duhen shmangur gjatë luajtjes së Blackjack live

Lajme