Kazinotë më të mira live me Live Macau Squeeze Baccarat William Hill 2023/2024

Në Macau Squeeze Baccarat, tregtari i drejtpërdrejtë zbulon ngadalë kartat me fytyrë poshtë, një nga një. Si rezultat, loja e njohur e kazinosë rrit tensionin dhe eksitimin. Pas lançimit në 2015, William Hill tani transmeton Macau Squeeze Baccarat Live në HD.

Loja është krijuar nga Evolution Gaming, një ofrues i mirënjohur softuerësh global i lojërave dhe shërbimeve më të mira live. Loja live, me atmosferën e saj në Macau dhe tregtarët mahnitës të kazinove të drejtpërdrejta të veshur me të zeza dhe ari, rrit kënaqësinë e lojës. Shtrydhja e kartave është një rutinë e përditshme baccarat mes lojtarëve live të kazinosë dhe tifozëve të baccarat. Versioni Evolution Gaming i Squeeze Baccarat është superior për shkak të sfondit me temë Macau dhe tregtarëve anglishtfolës që duket se dinë të bëjnë muhabet.

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Si të luani Evolution's Live Macau Squeeze Baccarat William Hill

Si të luani Evolution's Live Macau Squeeze Baccarat William Hill

Loja live përmban 17 kamera HD dhe transmetim me shumë kënde. Është befasuese për lojtarët që të vëzhgojnë lojën nga këndvështrime të ndryshme ndërsa tregtari i rrëshqet letrat rreth tryezës. Tabela Live Macau Squeeze Baccarat është një yll i madh në mesin e tavolinave të tjera bazë baccarat live. Transmetohet nga sallë pritjeje e kompanisë me temë Macau në studiot e tyre në Riga.

Kjo lojë live mund të luhet si në platformat desktop ashtu edhe në ato celulare dhe pranon aksione të mesme dhe të larta kazinotë më të mira live. Qëllimi i lojës është të merret me mend saktë nëse dora e lojtarit apo e bankierit do të jetë më afër nëntë. Në Macau Squeeze Baccarat Live, ekziston edhe një opsion i tretë bast i quajtur Barazimi, të cilin lojtarët mund ta zgjedhin nëse besojnë se të dy duart do të përfundojnë të lidhura.

Emri i lojës

Live Macau Squeeze Baccarat William Hill

Ofruesi i lojës

Evolucioni

Lloji i lojës

Bakarat

Transmetim nga

Letonia, Malta, Kanadaja

Si të luani Evolution's Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Rregullat e Live Macau Squeeze Baccarat William Hill

Rregullat e Live Macau Squeeze Baccarat William Hill

Çfarë është e rëndësishme për t'u marrë parasysh?

Evolution ka ngritur shiritin dhe ka ofruar një kënaqësi për fansat e Squeeze Baccarat. Variacioni i tyre në Macau ofron të gjitha tiparet e një tavoline tradicionale të kazinosë me bazë tokësore. Ka bonuse të personalizimit dhe fleksibilitetit. Këto i lejojnë lojtarët të modifikojnë lojën sipas preferencave të tyre. Ndërsa luan, është kritike për një lojtar që të mbajë gjurmët e parave të tyre. Kjo duhet të bëhet nëse dikush është duke llogaritur shanset e tij të baccarat ose duke luajtur dy tavolina në të njëjtën kohë. Gjithmonë duhet t'u përmbahemi basteve të ulëta si bankieri dhe të vini bast vetëm me para që mund të përballojnë të humbasin.

Rregullat themelore të lojës dhe mënyra e lojës

Tabela virtuale me tre bastet kryesore, Banker, Player dhe Barazim, do të shfaqet në fund të ekranit sapo të fillojë seanca. Pas zgjedhjes së çipave dhe vendosjes së tyre në zonën e caktuar të basteve, lojtarët bëhen pjesëmarrës aktivë. Rregulli i Kartës së Tretë lejon dhënien e një letre të tretë pasi letrat të jenë shpërndarë. Zakonisht, 0 deri në pesë duar lojtarësh i nënshtrohen këtij rregulli dhe duhet të tërhiqet një kartë shtesë.

Lojtarët mund të bëjnë bonus dhe baste çiftesh. Këta mund të jenë lojtar/bankier, çifti i përsosur dhe secili çift krahas zonës kryesore të basteve përveç basteve kryesore. Këto baste janë opsionale për të shmangur konfuzionin dhe për ta bërë zonën e basteve të duket më pak e zënë. Ato gjithashtu mund të fshihen për ta bërë zonën e basteve të duket më pak e mbingarkuar.

Lojtarët mund të shohin kartat e rezultateve në të majtë dhe në të djathtë të tabelës së basteve, të cilat përmbajnë informacione për tendencat dhe rezultatet e raundeve të mëparshme. Lojtarët që nuk janë të sigurt se si të lexojnë kartat e rezultateve mund të shkojnë te skeda Ndihmë në çdo kohë gjatë lojës për të marrë një shpjegim të plotë.

Rregullat e Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Pagesat Live Macau Squeeze Baccarat William Hill

Pagesat Live Macau Squeeze Baccarat William Hill

Pozicionet e lojtarit dhe bankierit marrin secili nga dy letra, me fytyrë poshtë. Së pari do të zbulohen letrat që përfaqësojnë pozicionin e bankierit, të ndjekura nga dy letrat që përfaqësojnë dorën e lojtarit. Të njëjtat baste, pagesa dhe rregullore të kartave të treta zbatohen për Macau Squeeze Baccarat ashtu siç bëjnë për baccarat konvencionale.

  • Bastet mbi bankierin paguajnë 0.95:1, dhe bastet për lojtarin paguajnë 1:1.
  • Kur lojtarët vënë bast në një barazim, ata marrin fitimin më të pabesueshëm prej 8:1.
  • Nëse një lojtar dëshiron të luajë Macau Squeeze Baccarat, ai mund të vë bast deri në 5 dollarë dhe deri në 25,000 dollarë. Kjo do të thotë që lojtarët fillestarë dhe VIP mund ta shijojnë lojën. Lojtarët kanë dy baste të tjera anësore për të pritur me padurim, përveç tre opsioneve standarde të basteve. Gjuajtësit mund të vënë bast që dy letrat fillestare në pozicionet e lojtarit dhe bankierit do të formojnë një palë në këto baste anësore opsionale.
  • Kur një çift zbulohet në tavolinë, bastet e të dyja palëve do të paguajnë 11:1.
Pagesat Live Macau Squeeze Baccarat William Hill