Kazinotë më të mira live me GreenTube 2023

Greentube GmbH është një divizion i Novomatic dhe është një nga zhvilluesit origjinalë të lojërave të kazinove në internet. Është i njohur në mbarë botën dhe krenohet me mbi 400 lojëra, 360 prej të cilave janë lojëra elektronike. Ato ofrojnë gjithashtu lojëra tavoline, të tilla si ruletë, blackjack, sic bo, baccarat dhe lojëra live si video poker dhe video bingo. Kompania ofron një gamë të gjerë lojërash elektronike me cilësi të lartë me shumë tema dhe ka shumë variacione për lojërat e tavolinës, duke siguruar që të ketë diçka për të gjithë. Ato po bëhen gjithnjë e më të njohura, me lojëra të reja që lëshohen vazhdimisht.

Rreth GreentubeLojërat më të njohura të Greentube
Rreth Greentube

Rreth Greentube

Greentube fillimisht u themelua nga Eberhard Durrschmid dhe Harald Reisinger në 1998, por më pas njihej si Durrschmid & Reisinger OEG. Emri i saj u ndryshua në Greentube në vitin 2000 dhe u ble nga Astra Games (një kompani në pronësi të Novomatic) në vitin 2010. Kështu, ajo është një nënndarje e gjigantit Novomatic dhe ka selinë e saj në Vjenë të Austrisë. Ajo ka një numër licencash në Alderney, Gjibraltar, Maltë, MB, Itali, Spanjë, Belgjikë, Letoni dhe Schleswig-Holstein që e lejojnë atë të operojë në mbarë botën. CEO i tyre është Thomas Graf, dhe ata kanë disa zyra të vendosura në të gjithë globin.

Lojëra vërtet të ndershme

software kompania ka një platformë të sigurt dhe të sigurt që përdor kriptimin SSL për të mbrojtur të dhënat kritike. Lojërat e tyre janë gjithashtu të certifikuara si të drejta nga eCOGRA, një laborator i pavarur testimi. Kompania mban ISO 27001 dhe gjithashtu punon me Asensi Technologies, Gaming Laboratories International LLC, PCI Security Standards Council dhe SIQ. Janë kryer auditime të rregullta për t'u siguruar që ata mbajnë lojëra vërtet të ndershme për lojtarët e tyre në mbarë botën.

Metodat e pagesës, bonuset dhe RTP

Kazinotë e drejtpërdrejta të Greentube pranojnë shumë mënyra të ndryshme pagese në varësi të kazinosë në internet të vizituar dhe vendit në të cilin lojtarët luajnë. Shumica e kazinove më të mira në internet do të pranojnë Visa, MasterCard dhe PayPal, ndër të tjera. Bonuset gjithashtu ndryshojnë nga një kazino Greentube në tjetrën, me disa që nuk ofrojnë fare. Aty ku ofrohen, lojtarët do të gjejnë bonusin e depozitave të ndeshjes së mirëseardhjes, garat dhe rrotullimet falas. RTP mesatare për lojëra elektronike të tyre është 95% deri në 96%, me disa që mburren 98% (Simply Wild) dhe 97.07% (Diamante Jackpot).

Karakteristikat unike të Greentube

 • Kanali inovativ Omni lehtëson bashkimin e lojërave në internet, celularë dhe në tokë.
 • Loja e menjëhershme do të thotë e tyre kazinove të drejtpërdrejta mund të arrihet pa nevojën për të shkarkuar ndonjë softuer. Ato aksesohen thjesht përmes shfletuesit të internetit të lojtarit.
 • Ata kanë një gamë të gjerë lojërash të sofistikuara me zë, grafikë dhe dizajn unik me cilësi të lartë.
 • Ka pajtueshmëri me celularin përmes përdorimit të HTML5, i cili lejon akses të menjëhershëm për smartfonët dhe tabletët iOS dhe Android.
 • Platforma përdoret nga disa gjigantë të industrisë si Ladbrokes, Unibet dhe Mr. Green.

Çmimet

 • Çmimi i Softuerit eCOGRA, 2009
 • Çmimi i Gjelbër, 2010
 • Çmimet EGR B2B, 2015
 • GIA (Inteligjenca e Kumarit), 2017
 • Chu Yook Liew u vlerësua "Krenaria e vitit në industri" në çmimet e diversitetit të grave në bixhoz
 • Çmimi 'Great Place to Work' për të dytin vit radhazi në 2021
 • Furnizuesi më i mirë i përmbajtjes së kazinosë në EGR Nordics, 2022
Rreth Greentube
Lojërat më të njohura të Greentube

Lojërat më të njohura të Greentube

Slotet më të njohura janë Book of Ra (të vendosura në Egjiptin e lashtë), Ghostly Towers dhe Lady Luck's Charm Deluxe (mundësi për të fituar 27,000 herë bast). Seria e lojërave slot Diamond Link gjithashtu vlerësohet më së miri sepse ekziston një shans për të fituar një nga katër jackpot-et e mëdha. Xhekpote të mëdha mund të gjenden gjithashtu në slotin Book of Ra Deluxe. Lojërat e famshme të tavolinës ruleta, blackjack, poker dhe baccarat vazhdojnë të jenë të preferuarat. Lojërat e pokerit live/video tërheqin shumë lojtarë me katër versione të ndryshme për të zgjedhur. Lojërat bingo live/video ofrojnë pesë variacione dhe vazhdojnë të jenë të njohura në botë.

Lojërat më të njohura të Greentube

Të rejat e fundit

Greentube debuton në Ukrainë nëpërmjet kazinosë së parë
2021-11-05

Greentube debuton në Ukrainë nëpërmjet kazinosë së parë

Greentube është një zhvillues i njohur softuerësh që fuqizon disa prej tyre kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet nëpër Evropë. Kohët e fundit, kompania ka qenë në një përpjekje agresive për të çimentuar pozicionin e saj në rajon dhe në tregun global.