Lucky Streak Live Kazino Software | Rishikimi & Vlerësimi

Në vitin 2014, ofruesi i softuerit të tregtarit të drejtpërdrejtë u krijua në Izrael dhe shpejt bëri emër me gamifikimin e tij të fundit dhe stilin unik. Ajo u regjistrua gjithashtu në Qipro, gjë që e lejoi atë të depërtonte në skenën ndërkombëtare të lojërave të fatit në vitin 2015. Nga selia e saj në Tel-Aviv, firma vendosi një qëllim ambicioz për të dhënë lojërat më të mira të kazinosë live në internet. Ofruesit të lojërave të drejtpërdrejta i duhej një leje për lojërat e fatit, kështu që ata aplikuan për një licencë Curacao e cila u dha me sukses. Është gjithashtu një mbajtës krenar i licencave UKGC, MGA, Danimarkë, Gjibraltar dhe AIM (Itali).

Kompania në pronësi private ka më shumë se 100 profesionistë me ekspertizë të ndryshme në zhvillimin e kazinove në internet. Ady T. është CEO aktual i cili punon së bashku me administratorët kryesorë, duke përfshirë Oz Cohen (CLO) dhe Erez Cywier (CTO). Ekipi është i përkushtuar për të ofruar përmbajtje për një audiencë të lojërave të fatit që po zgjerohet me shpejtësi në të gjithë botën. Ndërsa fokusi kryesor i ofruesit është lojërat e drejtpërdrejta, skema e tij LuckyConnect lehtëson lojërat elektronike nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve të lojërave të fatit në treg.

LuckyStreak ekzekuton transmetime të drejtpërdrejta nga studiot e tij në më shumë se dhjetë gjuhë për t'iu përshtatur një audiencë në mbarë botën. Ata kanë punësuar tregtarë shumëgjuhësh të cilët mund të flasin anglisht, turqisht, rusisht dhe një ose më shumë gjuhë.

Rreth LuckyStreakKarakteristikat unike të softuerit LuckyStreakLuckyStreak StudiosLojërat LuckyStreak
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Karakteristikat unike të softuerit LuckyStreak

Pasi ka lançuar studiot e veta në dy shtete baltike, nuk ka dyshim se LuckyStreak është në rrugë të mbarë për t'u bërë softveri më i mirë i lojërave të fatit krahas superyjeve si Microgaming, NetEnt dhe Evolution. Softueri e bën lojën një përvojë të rehatshme për operatorët e kazinosë dhe lojtarët njësoj. Karakteristikat e tij të nënshkrimit përfshijnë transmetime video të plota HD, elementë të gamifikimit dhe mjete të shumta personalizimi.

Disa nga kazinotë më të mira live kanë nisur lojërat LuckyStreak në Twitch. Sidoqoftë, LuckyStreak jo vetëm që funksionon në kazino të drejtpërdrejta; ai gjithashtu ofron një bollëk lojërash me letra, video lojëra, shanse fikse dhe lojëra elektronike emocionuese. Softueri nuk ka të bëjë vetëm me zhvillimin e produktit; ai përdor gjithashtu mekanizma të avancuar për të lexuar sjelljen në internet dhe për të mbrojtur lojtarët nga zakonet e pashëndetshme të lojërave të fatit. Aspekte të dukshme të ofruesit të lojërave të drejtpërdrejta siç shpjegohet më poshtë.

Tregtarë tërheqës, të ditur

Lucky Streak është një markë futuriste që vendos lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve në një nivel krejtësisht të ri. Ashtu si shumica e ofruesve të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, ajo ka inkorporuar krupierë magjepsës në studiot e saj të transmetimit të drejtpërdrejtë. Siç pritej, ata i nënshtrohen trajnimeve speciale për të rifreskuar aftësitë dhe për të mbajtur krah për krah me tendencat mbizotëruese të kazinosë live.

Një ekip tregtarësh të shoqërueshëm dhe me stil do të jenë të disponueshëm gjatë ditës ose natës për të krijuar seanca të paharrueshme bastesh. Tregtarët brune dhe bionde të dobëta mirëpresin lojtarët në tavolinat me disa vende dhe opsione bastesh. Këta janë kryesisht të rinj, entuziastë që ndjekin arsimin e lartë ose që sapo kanë mbaruar universitetet. Meqenëse flasin rrjedhshëm më shumë se dhjetë gjuhë, lojtarët mund të bisedojnë me ta në gjuhët e tyre amtare.

Lobi më i fundit i lojërave

Lobi i tyre i fundit është një përfaqësim i vërtetë i përvojës së pakrahasueshme të përdoruesit, teknologjisë avangarde dhe fleksibilitetit. Me hapjen e bibliotekës së lojërave, lojtarët do të magjepsen nga një portofol mbresëlënës i titujve të lojërave dhe bonuseve që sjellin para.

Pikat e tjera kryesore për softuerin LuckyStreak përfshijnë:

 • Normat fitimprurëse të pagesës
 • Lojëra me HTML5 (për Android dhe iOS)
 • Trajnim i rregullt i tregtarëve të drejtpërdrejtë
 • Bakshish nga tregtari
 • Baste anësore
 • Opsioni i bisedës me video
 • Ekran i parregullt

LuckyStreak Studios

Të vendosura në Riga, Letoni, studiot LuckyStreak ofrojnë shpërblime të lë pa frymë dhe kazino luksoze. Zhvilluesi i ka rrënjët në kryeqytetin botëror të lojërave të fatit për të ofruar një lojë më të mirë. Të gjitha lojërat nga LuckyStreak luhen online, por një tregtar i botës reale tërheq letra dhe drejton rrotullimin në kohë reale nga një vendndodhje aktuale e studios. Kur studioja u inaugurua për herë të parë, cilësia e transmetimit ishte disi e parregulluar, por tani është përmirësuar me rritjen e shpejtësisë së internetit. Sot, të gjitha lojërat e transmetuara nga studiot Riga kanë një definicion të lartë në pajisjet mobile dhe desktop.

Vendndodhja e dytë e studios për LuckyStreak është në Vilnius, Lituani. Lojtarët me përvojë të kazinosë do të njohin emrin e qytetit. Është i njohur për pritjen e studiove më të shquara që industria e lojërave ka parë ndonjëherë. Për këtë çështje, të ftuarit në kazinotë LuckyStreak shijojnë produkte lojrash me cilësi të lartë të patejkalueshme në industri.

Stili unik i Studiove të Kazinosë Live të Lucky Streak

Studiot lituaneze dhe letoneze bazohen në teknologji, gamifikimi dhe stil inovativ, ku zhvilluesi fokusohet në personalizimin. Të gjitha këto kanë për qëllim t'i mbajnë lojtarët të mahnitur në mënyrë që ata të mund të vijnë përsëri dhe përsëri. Shumica e ofruesve të kazinove live punojnë me cilësimet konvencionale të studios, por LuckyStreak është më shumë në temat futuriste.

Për t'u dalluar nga ofruesit e tjerë të programeve të lojërave të fatit, platforma LuckyStreak funksionon 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, duke u ofruar lojtarëve një rrjedhë të vazhdueshme mundësish fitimi. Tavolinat janë kryesisht blu me një sfond të artë të zbukuruar me dekor arti. Tavolina të shumta janë brenda të njëjtës zonë për të krijuar iluzionin e të luajturit në një shtëpi kumari në tokë. Përveç kësaj, pavarësisht se çfarë loje zgjedh të luajë, veprimet në tavolina janë të dukshme dhe të dëgjueshme.

Në hollin e lojërave, lojtarët do të shohin titujt e disponueshëm, emrin e tregtarit, numrin e vendeve të zëna dhe të zbrazëta dhe kufijtë e basteve në tavolinë. Me përjashtim të Ruletës Live, ka një pamje të vetme të kamerës në çdo tavolinë, por lojtarët mund të modifikojnë cilësinë e videos mes të ulët, të mesme, të lartë dhe automatike. Për më tepër, softueri rregullon transmetimin për t'iu përshtatur kufirit të gjerësisë së brezit të luajtësit dhe pajisjes.

Lojërat LuckyStreak

Siç është përmendur tashmë, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë specialiteti i zhvilluesit, por ato gjithashtu ofrojnë tituj RNG. Për ta bërë lojën më të aksesueshme, LuckyStreak ka optimizuar transmetimet e tij për cilësi HD në të gjitha pajisjet. Edhe sistemet operative më të vjetra celulare mund të ekzekutojnë transmetime të drejtpërdrejta nëpërmjet shfletuesve modernë me aplikacione të integruara për paraqitjen e videos. Ja një vështrim në lojërat më të njohura të LuckyStreak me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Këto klasike janë të njohura për lojtarët e lojërave, duke përfshirë fillestarët që provojnë një kazino live për herë të parë. Zbatohen rregullat standarde të lojës, por taktikat e avancuara ndihmojnë për të përmirësuar shanset për të fituar.

Ruletë e drejtpërdrejtë

LuckyStreak ofron Ruletën standarde Evropiane përveç dy variacioneve të tjera: Dual Play dhe Auto Roulette. Në versionin standard, softueri i lejon lojtarët të shikojnë statistikat e 100 raundeve të mëparshme të lojës për të përmirësuar fatin e tyre. Si dhe bastet e rregullta të Ruletës, loja kombinon baste të stileve të ndryshme si Corner & Split, Orlephins, Neighbors of Zero dhe Thirds of the Wheel.

 • Ruletë me lojëra të dyfishta: Këtu, lojtarët do të gëzojnë një angazhim optimal me tregtarin dhe lojtarët e tjerë përmes një bisede të drejtpërdrejtë. Kjo paraqet një atmosferë ndërvepruese si ajo e ndërmarrjeve me bazë tokësore. Bastet e thirrjeve të kombinuara franceze dominojnë në Ruletën e Dyfishtë dhe mund të jenë shumë shpërblyese.

 • Auto Roulette: Siç nënkupton edhe emri, Auto Roulette është plotësisht e automatizuar dhe është ideale për lojtarët me aksione të larta që i duan emocionet e lojërave të fatit pa ndërprerje. Është një lloj rulete evropiane me ritme të shpejta që mund të presë 60 raunde në një orë, falë rrotave me turbo-mbushje. Shanset janë të pakrahasueshme dhe lojtarët merren me makineri dhe jo me krupierë njerëzorë. Janë të disponueshme bastet e thirrjeve, gjë që bën të mundur vendosjen e basteve të kombinimit të stilit francez. Një aspekt i jashtëzakonshëm i lojës është se ajo është kapur nga një kamerë me shumë kënde.

Baccarat live

Live Baccarat në LuckyStreak është një lojë letrash me shumë lojtarë me baste të ndryshme anësore. Përveç basteve të zakonshme Lojtari, Bankeri dhe Barazimi, lojtarët mund të bastojnë në çiftet Big/Small, Perfect/Suited dhe çdo çift.

BlackJack live

Blackjack Live i LuckyStreak paraqet një skenë gjithëpërfshirëse lojrash plot aksion dhe argëtim. Lojtarët mund të shikojnë këshilla dhe statistika për t'i ndihmuar ata në lëvizjen e tyre të radhës. Karakteristika të tjera që bëjnë një ndryshim përfshijnë Para-Vendimin, Bastin Pas dhe Statistikat e Nxehta ose Jo.

Lojëra të tjera LuckyStreak

Çuditërisht, vetëm një numër i kufizuar i lojërave standarde të kazinosë janë në dispozicion në platformë. Këta tituj nuk janë më befasuesit, por janë goxha tërheqës.

 • Video poker
 • Slots
 • Kartat gërvishtëse
 • Lojëra të stilit bingo me shanse fikse
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

LuckyStreak jep eksitimin e dyshemeve të kazinove në Blaze Roulette
2023-10-05

LuckyStreak jep eksitimin e dyshemeve të kazinove në Blaze Roulette

LuckyStreak, një furnizues kryesor i lojërave tavoline dhe titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë, ka njoftuar se adhuruesit e kazinove të drejtpërdrejta tani mund të shijojnë duke luajtur në një tavolinë shtesë Ruletë Dual-Play. Kjo shtesë e re transmetohet drejtpërdrejt nga Oracle Casino e kompanisë në Maltë. Oracle Blaze Roulette ofron një përvojë më gjithëpërfshirëse falë tre tabelave të saj Dual-Play.

Ofruesi i Kazinosë Live LuckyStreak rilanson titullin e Baccarat live
2023-08-24

Ofruesi i Kazinosë Live LuckyStreak rilanson titullin e Baccarat live

LuckyStreak, një furnizues i njohur i lojërave të kazinosë live, ka përditësuar lojën e tij jashtëzakonisht të popullarizuar Live Baccarat. Në përditësimin e fundit, kompania ka prezantuar veçori të reja novatore që do të ndryshojnë ndjeshëm lojën e përgjithshme dhe kënaqësinë.

Zhvilluesit kryesorë të softuerit të kazinove të drejtpërdrejta të orientuara drejt celularit 2021
2021-09-02

Zhvilluesit kryesorë të softuerit të kazinove të drejtpërdrejta të orientuara drejt celularit 2021

Zgjedhja e drejtë për zhvilluesi më i mirë i softuerit të kazinosë live tani është më e gjerë se kurrë. Sot, kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet u ofrojnë lojtarëve qindra lojëra si nga furnizuesit e softuerit të themeluar ashtu edhe nga ata të rinj.