Kazinotë më të mira live me Live Playboy Baccarat 2023/2024

Kazinoja e drejtpërdrejtë i ofron lojtarit një përvojë emocionuese në internet. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë shfaqen përmes një lidhjeje video me transmetim të drejtpërdrejtë nga tavolina e kazinosë, në kohë reale. Kazinotë me tulla dhe llaç mund të transmetojnë gjithashtu një lojë të drejtpërdrejtë. Lojtarët në platformën e kazinosë në internet mund të vendosin baste në kompjuterët e tyre personal dhe të komunikojnë drejtpërdrejt me tregtarin e kazinosë nëpërmjet funksionit të bisedës në faqen e internetit. Microgaming, ofruesi i softuerit përpiqet të bëjë një lojtar të ndihet sikur është në dyshemenë e kazinosë me këto ndërveprime një-me-një lojtar-tregtar.

Informacion i pergjithshemSi të luani lojën live Baccarat PlayboyPagesat e Playboy Baccarat
Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Informacion i pergjithshem

Informacion i pergjithshem

Emri i lojës

Live Playboy Baccarat

Lloji i lojës

Bakarat

Ofruesi i softuerit

Microgaming

Transmetim nga

Toronto

Informacion i pergjithshem
Si të luani lojën live Baccarat Playboy

Si të luani lojën live Baccarat Playboy

Live Playboy Baccarat është një model i dizajnuar me stil dhe mahnitës lojë live kazino nga Microgaming. Kjo lojë live transmetohet në cilësi të definicionit të lartë nga një studio profesionale në Toronto në kazinotë më të mira live në industri. Kjo lojë live ka tavolina ekskluzive që drejtohen edhe nga lepurushë të vërtetë të Playboy.

Playboy Baccarat është një lojë me shumë lojtarë që luhet me 8 kuverta letrash. Ai strehon deri në 7 lojtarë në çdo lojë. Live Playboy Baccarat konsiderohet si një nga lojërat më të mira live në kazinotë live në mbarë botën. Kjo lojë ndjek rregullat standarde të Baccarat.

Opsioni për të vendosur baste të ndryshme anësore për çdo lojtar të lojës live është gjëja më e rëndësishme për t'u marrë parasysh me një lojë live. Kjo veçori është opsionale dhe luhet veçmas nga bastet e lojtarit kryesor. Si pjesë e veçorive të tij të veçanta, Playboy Baccarat live vjen me grafika të jashtëzakonshme, tregtarë të trajnuar profesionalisht të Playboy dhe pagesa bujare deri në 30:1 në rastet kur përfshihen baste anësore. Sidoqoftë, kjo lojë e mahnitshme nuk është ende e disponueshme në versionin e telefonit celular.

Rregullat e Baccarat Live Playboy

Të gjitha kazinotë më të mira live kanë rregulla dhe rregullore të ndryshme që lojtarët duhet t'u përmbahen. Kjo vlen edhe për Playboy Baccarat live. Objektivi kryesor i lojtarit është të bëjë një parashikim se cila dorë do të fitojë raundin. Dora fituese duhet të ketë vlerën më të afërt me 9.

Kjo top kazino lojë live drejtohet nga një krupier dhe tetë kuverta me nga 52 letra secila (standarde) përfshihen në secilën lojë. Çdo kartë ka një vlerë të ndryshme. Këto vlera janë caktuar si më poshtë:

  • 10-tat dhe letrat e fytyrës kanë secila vlerë zero (0)

  • Acet kanë vlerën më të ulët të kartës prej një pikë secili (1)

  • Kartat me numra në fytyrat e tyre kanë një vlerë të barabartë me atë numër. Këto janë kartat 2 deri në 9.

    Në lojën kryesore Live Playboy Baccarat, vlera e secilës kartë është pika përkatëse. Një lojtar, para çdo loje, duhet të vendosë bastin e tij duke parashikuar nëse bankieri ose lojtari fiton. Ofruesi i softuerit, MicroGaming, u ka dhënë gjithashtu lojtarëve mundësinë e vendosjes së basteve në një raund të barabartë. Rezultatet e rrumbullakëta të barabarta të dyja duart kanë letra me të njëjtën vlerë.

    Krupieri nis çdo lojë duke i shpërndarë dy letra si lojtarit ashtu edhe bankierit. Nëse lojtari dhe bankieri mbajnë duart me vlerë të barabartë, loja është një barazim i caktuar. Kjo do të shohë të kthehen shumat e basteve të vendosura si për bankierin ashtu edhe për lojtarin. Në shumicën e kazinove më të mira live, nëse duart e bankierit dhe lojtarit marrin duart me 2 letra nga 0 deri në 7, zbatohet letra e tretë. Kjo përcakton nëse tregtari tërheq një kartë tjetër. Në raste të tilla, lojtari shkon i pari në çdo kohë.

Si të luani lojën live Baccarat Playboy
Pagesat e Playboy Baccarat

Pagesat e Playboy Baccarat

Live Playboy Baccarat ndan një skenë me lojërat më të mira live. Ofruesi i softuerit të lojërave live, MicroGaming, krijoi një lojë që i jep lojtarit 240 mënyra për të fituar. RTP e respektuar prej 97 përqind, raundet e shumta të bonusit dhe një çmim i parë i konsiderueshëm e bëjnë lojën shumë popullore. Live Playboy Baccarat është në krye të lojërave live me normën më të lartë të RTP. Makina e lojërave elektronike Playboy e Microgaming ka 250,000 dollarë për çdo aksion maksimal prej 30 dollarësh të shpenzuar për çdo rrotullim. Këto pagesa e kanë bërë Playboy Baccarat live lojën më të popullarizuar live që kanë kazinotë kryesore live.

Pagesat e Playboy Baccarat