Kazinotë më të mira live me No Commission Baccarat 2023/2024

Bakarat është një lojë e njohur që luhet në të gjithë globin dhe është bërë me shpejtësi a kazino live e preferuara. Në të gjithë Azinë, loja është sinonim me me rul të lartës. E fshehta e lojës e ka mbajtur atë ndër lojërat klasike në kazino për dekada tani. Bakarat pa komision është një variant i lojës për të qetësuar tifozët e lojës të frustruar nga komisioni prej 5% për alternativën më të sigurt të bastit që është opsioni bankier. I gjithë nderimi rreth lojës mund të fshehë faktin se është mjaft e thjeshtë për t'u luajtur.

Si të luani Baccarat pa komision?Si funksionon No Commission Baccarat?Si të fitoni në Baccarat pa komision
Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Si të luani Baccarat pa komision?

Si të luani Baccarat pa komision?

Loja fillon kur tregtari u kërkon lojtarëve të vendosin bastet e tyre. Bastet mbyllen kur tregtari shpall "nuk ka më baste". Të gjithë lojtarët në lojë konkurrojnë kundër shtëpisë. Asnjë baccarat me komision nuk luhet me një këpucë që përmban tetë kuverta letrash. Basti i bankierit dhe ai i lojtarit paguajnë edhe para, me përjashtim që i pari shënon gjashtë. Disa baste anësore janë në dispozicion të lojtarit, të tilla si bastet Banker dhe Player, Super 6, Perfect Pair dhe Banker Bonus.

Nuk ka Rregulla Baccarat të Komisionit

Ashtu si një lojë klasike baccarat, nuk luhet asnjë baccarat me komision për të parashikuar dorën që shënon më afër nëntë mes Lojtarit dhe Bankierit. Aces kanë një vlerë prej një, dhe të gjitha letrat nga dhjetë deri te mbretëresha mbajnë një vlerë zero. Pjesa tjetër e letrave nga 2-9 kanë vlerë pip. Në këtë version të lojës, asnjë komision nuk ngarkohet në bastin e bankierit. Rregullat e lojës thonë se tetë kuvertat e letrave përzihen pas çdo raundi bastesh.

Si të luani Baccarat pa komision?
Si funksionon No Commission Baccarat?

Si funksionon No Commission Baccarat?

Një ajër ekskluziviteti është pjesë e arsyes pse nuk gjendet asnjë bakarat me komision në dhomat VIP të të gjitha kazinove më të mira në internet. Bastet në bacarat pa komision ka të bëjë me të ditur se cila dorë ka të ngjarë të fitojë midis bankierit dhe lojtarit. Katër letrat e para fillestare të shpërndara nga këpucët i jepen lojtarit dhe bankierit, me letrat e para dhe të treta që i lëshohen lojtarit. Loja ndalet nëse lojtari ose bankieri marrin një total karte ose 8 ose 9. Në këtë rast, të dyja palët qëndrojnë në këmbë.

Si funksionon No Commission Baccarat?
Si të fitoni në Baccarat pa komision

Si të fitoni në Baccarat pa komision

Të fitosh baccarat pa komision është relativisht e thjeshtë. Bastet vendosin baste në raundin e parë. Ata mund të rrisin ose ta lënë aksionin ashtu siç është sipas mënyrës se si zhvillohet loja. Bastorët që parashikojnë dorën që fiton paguhen sipas tabelës së pagesave. Bastet fituese kanë shanse të ndryshme për pagesa. Basti i bankierit paguan 1:1 për një dorë jo-tetë dhe paguan 1:2 për një dorë tetë. Bastet që vënë bast lojtari marrin një pagesë prej 1:1. Një bast barazimi ka një pagesë prej 8:1.

Asnjë Strategji Baccarat e Komisionit

Asnjë baccarat me komision nuk mendohet të jetë një lojë e ndërlikuar, por strategjia e aplikuar është e thjeshtë. Si fillim, ekspertët këshillojnë që njeriu të qëndrojë larg bastit të barazimit. Megjithëse basti ka shpërblime të mëdha deri në 9:1, shanset e tij janë shumë të pakta. Basti i lojtarit është opsioni më i sigurt dhe shumica e ekspertëve do të këshillonin t'i përmbaheshit këtij basti gjatë lojës. Ndërsa lojtarët do të këshilloheshin të vendosnin baste për bankierin në çdo kohë, gjërat bëhen ndryshe kur bëhet fjalë për baccarat pa komision. Kjo strategji përdoret në të gjitha kazinotë online të rangut më të lartë.

Si të fitoni në Baccarat pa komision

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Si ndryshon asnjë baccarat me komision nga loja standarde?

Asnjë baccarat me komision nuk dallohet nga punto banco sepse nuk ngarkohet komision për fitimet kur dikush zgjedh bastin e bankierit.

Kur u shpik asnjë bakarat me porosi?

Loja u prezantua në kazinotë në internet përmes zhvilluesve të lojërave si Evolution Gaming në fillim të viteve 2000.

A mund të luajnë lojtarët baccarat pa komision për para të vërteta?

Po. Loja luhet për para të vërteta në të gjitha kazinotë kryesore në internet.