Kazinotë më të mira live me N2-Live 2023

Ka shumë ofrues të famshëm të softuerit të kazinosë live aziatike, dhe N2-Live është një prej tyre. Marka është e specializuar në prodhimin e përmbajtjes me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe ka një shumëllojshmëri të mirë tavolinash live që paraqesin disa nga lojërat më të njohura të kazinosë. Duke filluar si një ndërmarrje e vogël, zhvilluesi ka arritur çuditërisht një sukses të madh brenda pak vitesh, duke pushtuar tregun lindor dhe duke tërhequr interesin nga miliona adhurues të kazinove evropianë. Zhdukja e vetme e N2-Live është ndoshta fakti që lojërat e tij nuk janë të disponueshme në shumë kazino online. Sidoqoftë, kjo nuk është diçka për t'u shqetësuar pasi popullariteti nuk do të thotë domosdoshmërisht cilësi.

Rreth N2LiveKarakteristikat unike të N2LiveStudiot N2LiveLojërat më të njohura të drejtpërdrejta të N2-Live
Rreth N2Live

Rreth N2Live

Edhe pse është një nga ofruesit kryesorë të softuerit, vlen të theksohet se N2-Live nuk funksionon si një firmë e pavarur. Në vend të kësaj, marka është më shumë një EntwineTech filial. EntwineTech (fillimisht Enterasia) është një ofrues i drejtpërdrejtë i kazinosë me bazë në Filipine, i themeluar në vitin 2004. Ata që kanë qenë mjaftueshëm në lojërat e kazinove live e njohin këtë ofrues. Duke u fokusuar në tavolinat baccarat dhe produktet me tematikë orientale, kompania arriti të jetë një nga zhvilluesit më të njohur në Azi.

Por si lindi N2-Live? Pronarët e EntwineTech e dinin se konkurrenca në industrinë e iGaming është e ashpër, kështu që ata duhej të ishin në krye të lojës së tyre. Për të shkëlqyer në sfondin e kësaj konkurrence të ashpër, kompania vendosi të zgjerohet.

Megjithatë, zgjerimi nuk kishte të bënte me një vend, rajon apo përmbajtje të re; kishte të bënte me regjistrimin e një pranie në botën e lojërave të drejtpërdrejta. Duke punuar së bashku me AngelLive, EntwineTech vazhdoi dhe themeloi N2-Live në 2013. Fillimisht, N2-Live pati vështirësi në treg për shkak të kamerës së dobët dhe mungesës së disa veçorive të rëndësishme në produktet e saj.

Përmirësimi i softuerit

Katër vjet pas themelimit të tij, N2-Live përmirësoi softuerin e tij të lojërave të drejtpërdrejta për të përfshirë baste të njëkohshme me shumë tavolina, opsione të larmishme bastesh dhe të dhëna bastesh në kohë reale. Sot, marka ende i përmirëson lojërat e saj rregullisht për t'u siguruar që ofron produktet më të mira të mundshme. Dhe ndërsa ka ende pak punë për të bërë për të arritur hapin me mbretërit e industrisë (Evolution, Playtech, etj.), ai ende krenohet me një fuqi të fortë portofoli i lojërave të drejtpërdrejta që i përshtatet tregjeve të saj të synuara.

Licencimi

N2-Lojërat e Live licencat vijnë nga dy juridiksione: Filipinet dhe Ishulli Man. Si bonus, lojërat e kompanisë testohen dhe shpallen të drejta nga GLI (Gaming Labs International).

Rreth N2Live
Karakteristikat unike të N2Live

Karakteristikat unike të N2Live

Softueri N2-Live është i optimizuar për përdorim celular. Të gjitha lojërat e zhvilluesit janë të përshtatshme për portalet HTLM5 dhe aplikacionet vendase. Marka ka pasur tashmë një ekspozim të mirë në ngjarjet ICE, duke promovuar lojëra kazino me temë aziatike së bashku me ofruesit e tjerë të softuerit të tregtarëve të drejtpërdrejtë si SA Gaming dhe Asia Gaming.

Një gjë që është ekskluzive për N2-Live është sistemi inteligjent i basteve, i cili lejon lojtarët të krijojnë një sistem që mund të vendosë automatikisht baste për ta bazuar në strategjitë e tyre. Dhe ndërsa opsioni për të biseduar me lojtarë të tjerë mund të mos jetë i disponueshëm (për momentin), lojtarët mund të luajnë shumë lojëra (deri në 4) menjëherë. Ky është një veçori e rrallë që shumë ofrues të lojërave të drejtpërdrejta nuk e ofrojnë. Sigurisht, kjo veçori mund të mos funksionojë për lojtarët fillestarë ose të ngadaltë. Është për lojtarët më të aftë në tavolinë.

Karakteristikat unike të N2Live
Studiot N2Live

Studiot N2Live

Në mënyrë tipike, çdo zhvillues i ri duhet të punojë shumë për ta konfiguruar studiot e tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe ndërtojnë një bazë klientësh, ndër të tjera. Ky nuk ishte rasti me N2-Live sepse zhvilluesi nuk filloi nga e para; tashmë kishte një infrastrukturë për t'u ndërtuar. Kompania mëmë e zhvilluesit (EntwineTech) kishte ndërtuar tashmë perandorinë e saj të biznesit. Sigurisht, N2-Live kaloi disa dhimbje në fillim, por nuk ishte aq e rëndë sa dhimbja që përjetojnë kompanitë e tjera fillestare.

Studio kryesore në Manila

Kur N2-Live u lançua, kompania filloi transmetimin e lojërave nga studioja kryesore e EntwineTech në Manila (kryeqyteti i Filipineve) menjëherë. Kjo është një moderne studio kazino live me pajisje moderne. Këtu nuk ka asgjë si shumë heshtje apo shumë zhurmë; gjithçka është e balancuar mirë. Disa nga ofruesit më të mirë të lojërave e dinë se kjo është e nevojshme për të krijuar një përvojë gjithëpërfshirëse.

Studio në Malajzi

Në krye të studios Manila, N2-Live ka gjithashtu një studio live në Malajzi, e cila duket të jetë më shumë një kopje rezervë. Kjo studio është e dobishme nëse objekti i Manilës është i mbingarkuar ose nëse ka një pengesë teknike. Të tregohet e vërteta; ky është një veprim i zgjuar për të siguruar që lojtarët të kenë gjithmonë një hapësirë në tavolina.

Studio Letoneze

Tani, studiot e Manilës dhe Malajzisë janë të vendosura në Azi, dhe ato i shërbejnë në mënyrë specifike komunitetit aziatik të lojërave të fatit. Pasi pushtoi tregun aziatik, EntwineTech zgjeroi perandorinë e saj në Evropë dhe kështu lindi studioja Letoneze. N2-Live filloi transmetimin e lojërave nga kjo studio sapo u hap. Një vendndodhje e tillë strategjike me qasje të lehtë në më shumë lojtarë dhe kazino në internet do ta vendoste zhvilluesin në një pozicion të mirë për sukses. Studio përmban tregtarë vendas që flasin anglisht, të cilët sigurojnë që lojtarët anglezë të shijojnë përvojën më të mirë të mundshme.

Studiot N2Live
Lojërat më të njohura të drejtpërdrejta të N2-Live

Lojërat më të njohura të drejtpërdrejta të N2-Live

N2-Live përmban një gamë të mirë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, duke përfshirë tregtarët inovativë virtualë. Gjatë lojës, lojtarët mund të kalojnë midis a tregtar i gjallë dhe një tregtar virtual, dhe ata mund të zgjedhin nga blackjack, ruletë, baccarat dhe Sic Bo. Lojtarët nuk duhet t'i përmbahen një titulli pasi zhvilluesi i lejon ata të luajnë deri në katër lojëra njëkohësisht. Pra, dikush mund të shikojë rrotën rrotulluese të ruletës, ndërsa, në të njëjtën kohë, të vendosë një bast në Banker/Lojtar/Bararë. Në të vërtetë, zhvilluesi meriton duartrokitje për këtë. Ekziston gjithashtu një seksion për hostët në hollin e tregtarit të drejtpërdrejtë. Këtu, lojtarët mund të ndërveprojnë dhe të bisedojnë me hostet e tyre të preferuar.

N2-Ruleta Live

I pastër dhe i përfaqësuar mirë, N2-Live's tavolina ruletë live shfaqin kënde të shumta të rrotave dhe tregtarë tërheqës. Ka 37 xhepa për të bastuar dhe lojtarët mund të shohin disa statistika të dobishme të lojës, duke përfshirë rezultatet e mëparshme. Të dyja opsionet e tregtarëve virtualë dhe të drejtpërdrejtë janë të disponueshëm, kështu që lojtarët mund të kalojnë pa probleme midis të dyjave. Me bastet që fillojnë nga 1$ deri në 500$, asnjë buxhet nuk është shumë i vogël apo shumë i madh për ruletën N2-Live.

N2-Blackjack Live

Ndryshe nga ruleta, asnjë nga N2-Live tavolina blackjack shfaq një tregtar njerëzor. Në vend të kësaj, ka krupierë virtualë që drejtojnë shfaqjen. Blackjack Switch, Blackjack Free Bast dhe Blackjack Tradicional janë të gjitha të disponueshme. Lojtarët që preferojnë tregtarët njerëzorë mund të mos i gjejnë këto lojëra të përshtatshme, por teknologjia inovative që hyri në krijimin e tyre bëhet e dukshme sapo lojtari bashkohet në tryezë.

N2-Baccarat Live

Në thelb të portofolit të lojërave të N2-Live është baccarat live, me versione me shumë dhe me një lojtar. Të gjitha tabelat përmbajnë të ashtuquajturin modalitet "Pa komision", i cili mund të aktivizohet ose çaktivizohet, në varësi të preferencës së lojtarit. Ekziston gjithashtu një veçori unike e AI i njohur si Smart Bet System, i cili llogarit mënyrën më të mirë për të fituar dhe ofron sugjerime.

N2-LiveSic Bo

Sic Bo është një lojë me temë aziatike që luhet me tre zare. Sic Bo i N2-Live është me ritëm të shpejtë dhe emocionues për të luajtur. Luhet duke vendosur baste në cilindo nga tre zaret, të cilët hidhen për të prodhuar një kombinim fitues numrash përpara se të shpallen rezultatet.

Lojërat më të njohura të drejtpërdrejta të N2-Live

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë është N2-Live?

N2-Live është një zhvillues softuerësh kazino aziatik i themeluar në 2013 nga EntwineTech. Zhvilluesi furnizon lojëra kryesisht në tregun aziatik të kazinove. Megjithatë, produktet e saj priten mirë edhe në Evropë, me tregtarë anglishtfolës të disponueshëm në studion Letoneze të kompanisë.

Çfarë lojërash live ofron N2-Live?

N2-Live prodhon disa tituj lojërash, të cilat përfshijnë ruletë, blackjack, baccarat dhe Sic Bo. Disa nga këta tituj përfshijnë tregtarë virtualë dhe të drejtpërdrejtë. Lojërat janë të pëlqyera në Azi dhe më gjerë.

A janë të drejta lojërat e kazinosë N2-Live?

Lojërat N2-Live organizohen në kazinotë online të licencuara. Përveç kësaj, lojërat janë testuar dhe certifikuar si të drejta nga një auditor i pavarur i njohur si Gaming Labs International, një nga auditorët më të rreptë në iGaming. Pra, lojtarët mund të jenë të sigurt se po luajnë në mjedisin më të sigurt të lojrave.

Ku mund të gjenden lojërat N2-Live në internet?

Shumica e kazinove N2-Live kanë një seksion live ku lojtarët mund të gjejnë të gjitha lojërat N2-Live. Lojtarët do të duhet të regjistrohen në ndonjë nga këto kazino dhe të depozitojnë para përpara se të luajnë këto lojëra. Fatmirësisht, shumica e kazinove N2-Live e kanë bërë të lehtë për lojtarët që të regjistrohen dhe të fillojnë të luajnë, për sa kohë që lidhja e tyre në internet është e besueshme.

Cila është kazinoja më e mirë N2-Live?

Kazinotë më të mira N2-Live me tregtarë të drejtpërdrejtë mund të gjenden në CasinoRank, një nga faqet më të mira të rishikimit të kazinove në internet. Faqja ka bërë një zhytje më të thellë në kazinotë N2-Live dhe ka krijuar një listë të kazinove më të mira live për të zgjedhur bazuar në fakte. Kjo është e dobishme, veçanërisht për lojtarët që nuk kanë kohë të bëjnë kërkimet e tyre.

Si mund të fitojnë lojtarët në lojërat N2-Live?

Lojtarët nuk duhet të harrojnë kurrë se të luash lojëra kazino nuk ka asnjë garanci për të fituar. Për t'i dhënë vetes një shans për të marrë një fitim, lojtarët duhet të kuptojnë se si funksionon loja që duan të luajnë dhe të zgjedhin lojëra me përqindjen më të lartë të RTP. Një ide e zgjuar është të luani brenda buxhetit dhe të ushtroni vetëkontroll.

Ku ndodhen studiot N2-Live?

Studiot N2-Live janë të vendosura në Filipine, Malajzi dhe Letoni. Kompania përdor objektet në studio të EntwineTech për të transmetuar lojëra.

A ka ndonjë bonus për lojtarët e lojës N2-Live?

Po. Përveçse janë emocionuese dhe zhytëse, shumica e lojërave N2-Live vijnë me bonuse nga të cilat lojtarët mund të përfitojnë për të rritur paratë e tyre. Bonuset përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, bonuse të kthimit të parave, programe VIP dhe shumë të tjera. Këto çmime falas ndryshojnë nga një kazino N2-Live në tjetrën.

A mund të luajnë lojtarët lojëra N2-Live në pajisjet e tyre inteligjente?

Të gjitha lojërat N2-Live janë zhvilluar duke përdorur HTML5, i cili siguron që ato të funksionojnë në çdo pajisje, duke përfshirë telefonat dhe tabletët iOS dhe Android.

A ofron N2-Live poker?

N2-Live nuk ofron asnjë tavolinë pokeri për momentin, dhe kompania ende nuk ka shprehur dëshirën për ta bërë këtë.