NetEnt

November 12, 2020

NetEnt lançon Baccarat-in e tyre të parë live

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

NetEnt sapo ka lançuar lojën e saj të parë baccarat live, e cila njihet padyshim si një produkt me shpejtësi të lartë që plotëson të gjitha kërkesat për të gjitha të rejat lojë variantet. Markat u zhvilluan tre baccarat tavolina, dy që shfaqen në studion e saj fizike dhe janë shtuar në lojërat e tyre live me blackjack dhe ruletë.

NetEnt lançon Baccarat-in e tyre të parë live

Tjetra është e disponueshme si një tabelë e vetme e cila përfiton nga teknologjia e çelësave chroma të NetEnt dhe u ofron të gjithë partnerëve të saj një zgjidhje që mund të personalizohet menjëherë për markën e tyre.

Opinion nga Andres Rengifo

Lëshimi i baccarat live do të lejojë që NetEnt të arrijë shumë më tepër dhe gjithashtu lojtarë të rinj dhe të mbështesë nevojat e partnerëve të tyre për lojëra inovative që tërheqin një audiencë më të gjerë dhe më të larmishme. Si pjesë e strategjisë së tyre, baccarat do të përmirësojë blackjack dhe ruletë lojërat që ata tashmë i kanë. Kjo patjetër do të zgjerojë gjurmën e tyre në këtë sektor.

Tavolinat

Të gjitha tabelat janë lëshuar dhe të gjitha kanë 2 kënde të ndryshme kamerash në mënyrë që të kenë pamjet më të mira dhe të jenë në gjendje të arrijnë një numër të pakufizuar lojtarësh në çdo kohë, duke shtuar shkallëzueshmërinë e produktit.

Shtimi i kësaj loje vjen pas disa avancimeve të produkteve të lançuara nga NetEnt në 18 muajt e fundit, si zhvillimi i Studios së tij fizike që nënkuptonte sigurimin e marrëveshjeve me partnerët kryesorë në të dyja Lituania dhe Suedia.

Është shumë e mundur të përfitosh nga tavolina pasi ato janë argëtuese për t'u luajtur. Do të kaloni një kohë të pabesueshme ndërsa luani në kazinove online të cilat kanë baccarat-in e ri live të NetE nt dhe mund të jeni të sigurt se do të bini në dashuri me lojën. Përveç cilësisë së lartë, kjo lojë ka edhe një lojë fantastike.

NetEnt po kërkon një rritje të madhe

NetEnt është një nga markat më të mëdha që ekzistojnë në internet dhe kjo mund të shihet nga lloji i lojërave të tyre, marrëveshjet e tyre me kompanitë më të mira në këtë industri dhe shumë më tepër. NetEnt ka qenë në krye për një kohë dhe padyshim që ka shumë për të thënë për këtë markë, veçanërisht që kjo markë është një nga më të mirat që ofron shërbimet e tyre për operatorët online.

Pavarësisht nëse e njihni industrinë apo jo, atëherë me siguri duhet të keni dëgjuar emrin NetEnt, kështu që është e natyrshme që ta njihni këtë markë që më parë, si një nga emrat më të mëdhenj në mbarë botën. Ekipi pas tij me siguri bën një punë të përsosur me lojërat dhe zgjidhjet e tyre, dhe kjo është arsyeja pse ata pëlqehen kaq shumë në të gjithë botën.

NetEnt është një prodhues i fortë

Nëse dëshironi të luani ndonjë nga lojërat e NetEnt, atëherë thjesht gjeni një kazino në internet që ka lojërat e tyre në dispozicion dhe do të jeni më se të lumtur të provoni lojërat e tyre. Këto janë me cilësi të lartë dhe kanë një lojë të mahnitshme. NetEnt po zhvillon gjithmonë lojëra të reja, kështu që ju do të mund të luani lojëra të reja gjatë gjithë muajve nga kjo markë. Kjo është padyshim shumë e dobishme për ata që janë në kërkim të lojërave të reja.

Nuk ka dyshime se kjo markë është e aftë të bëjë gjithçka dhe për këtë arsye është e aftë të zhvillojë lojëra të tilla të pabesueshme që të gjithë duan t'i luajnë. Është padyshim një zhvillues i shkëlqyeshëm dhe kazinotë online në të gjithë botën duan që lojërat e saj të jenë të disponueshme sepse e dinë se do të marrin më shumë lojtarë.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme