NetEnt

December 10, 2020

NetEnt zbulon Divine Fortune Megaways

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

NetEnt , një markë që të gjithë e njohin si lider në industri, së fundmi prodhoi një version të përmirësuar të Divine Fortune, i cili është një nga më të famshmit e tyre lojëra , dhe shtoi mekanikun Megaways. Kjo lojë është më e fundit në NetEnt Katalogu i kthimit me cilësi standarde për të pasur veçorinë e jashtëzakonshme të Megaways pas lëshimit të tyre të suksesshëm të Twin Spin Megaways.

NetEnt zbulon Divine Fortune Megaways

Rreth kësaj slot

Divine Fortune Megaways ka një RTP prej 96,06%, me temë mitike me 6 rrotulla që ka të njëjtat krijesa magjike dhe simbole monedhash si origjinali slot . Sidoqoftë, tani ajo ka 117,649 Megaways dhe gjithashtu një fitore maksimale prej 4502x. Është e mundur të gjesh në këtë slot shumë veçori të tilla si zgjerimi Wild-on-Wild, Wild Re-Spins dhe gjithashtu Rrotullime falas me 3 simbole bonus të grumbullueshme që janë në gjendje të japin më shumë 500x bonus për të krijuar një përvojë me një potencial të jashtëzakonshëm fitues.

Mendimi i Andy Whitworth

Zyrtari Kryesor Tregtar i NetEnt tha se Divine Fortune është një nga titujt më të famshëm dhe është padyshim mirë të rindezësh këtë lojë me shtimin e veçorisë Megaways. Twin Spin Megaways ishte lansimi i tyre më i mirë në 2020, por ka informacione nga Divine Fortune Megaways që kjo mund të mos jetë për një kohë të gjatë. Kombinimi i të gjitha veçorive e bën këtë titull të ngarkuar me veprim dhe emocion. NetEnt është plotësisht i sigurt se ky ribërje do të jetë një sukses i madh mes lojtarëve.

Pse të zgjidhni një slot Megaways

Këto lojëra elektronike kanë shumë mënyra për të fituar, gjë që është padyshim një avantazh i madh. Kjo do të thotë që do të keni shumë mënyra për të bërë kombinime fituese me simbolet që do të shfaqen në bobina dhe kjo është shumë e rëndësishme.

Zgjedhja e një slot Megaways është zgjidhja më e zgjuar, pasi ekziston një mundësi e madhe për të fituar diçka. Plus, në këtë slot ka shumë veçori dhe me këto ka disa mënyra për të fituar diçka gjithashtu, që është diçka shumë e mirë. Këto veçori mund të aktivizohen gjatë lojës normale dhe, me Megaways, ka gjithmonë mundësi për të fituar edhe më shumë.

Pse këto lojëra elektronike janë kaq të njohura

Këto lojëra elektronike janë shumë të njohura në kazinotë në internet për shkak të mënyrave të shumta për të fituar. Meqenëse ka disa, është e lehtë të bësh kombinime fituese dhe kjo do të thotë se është në fakt më e lehtë për lojtarët të bëjnë disa para. Kjo është arsyeja pse këto lojëra elektronike nga NetEnt janë kaq të njohura.

Diçka që bëri NetEnt ishte të merrte Divine Fortune dhe të shtonte Megaways në të. Kjo, natyrisht, e transformoi të gjithë hapësirën. Dhe e bëri atë më të famshëm dhe akoma më të mirë për lojtarët. Tani është e mundur të luhet dhe askush nuk e di se çfarë do të ndodhë. Slotet e Megaways janë e ardhmja dhe këto janë jashtëzakonisht të vlefshme për ata që duan të fitojnë para.

Argëtimi është rregulli numër 1

Nëse jeni duke zgjedhur këtë slot sepse dëshironi të argëtoheni, atëherë do ta bëni, kjo është e sigurt. Por meqenëse është një slot Megaways, ka gjithmonë një shans për të fituar diçka, kështu që mos e humbni shpresën kur bëhet fjalë për këtë. Asnjëherë nuk e dini se çfarë mund të ndodhë kur luani Divine Fortune Megaways dhe gjithmonë ka vend për gjithçka.

Ky slot mund t'ju shpërblejë ose me një veçori si Rrotullime Falas ose edhe me disa para, kjo varet nga kombinimi që bëni ndërsa jeni duke luajtur. Diçka jetike është të argëtoheni gjatë lojës, pasi kjo është shumë e rëndësishme. Megjithatë, duke qenë se ky është një vend i caktuar me cilësi të lartë, atëherë sigurisht që do ta bëni.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme