NetEnt

December 27, 2020

Ruleta e drejtpërdrejtë e NetEnt

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Tani mund të provoni NetEntruletë live përmes shfletuesit tuaj, pa pasur nevojë për shkarkim, pa regjistrim, pa depozitë dhe pa numër karte krediti. Në NetEnt Aplikacioni i ruletës live 2019 ka disa versione të kësaj loje, si p.sh

Ruleta e drejtpërdrejtë e NetEnt
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë evropiane VIP (për rrotulla të larta)
 • Ruletë automatike (e shpejtë, klasike, VIP - kjo lloj rulete është në thelb transmetimi i drejtpërdrejtë i një rrote automatike ruletë dhe pa krupierë)
 • Tavolina italiane, turke, gjermane për lojtarë të huaj që nuk flasin anglisht

Është e mundur të aksesosh të gjitha këto, dhe kjo quhet "Live Beyond Live" aftësia për të parë tabelat dhe rrotat e tjera dhe gjithashtu për të kaluar ndërmjet tyre me një klik të një butoni, që është padyshim një veçori e shkëlqyer pasi e bën këtë aplikacion më të mirë. se shumë sesa të konkurrentit. Kjo ruletë e drejtpërdrejtë është në gjendje të sjellë emocione dhe klasë të kazinove fizike në shtëpinë e lojtarit dhe patjetër që e bën këtë nëpërmjet një mënyre të re. Është shumë interesante dhe padyshim një formë unike e kësaj loje dhe ky lloj inovacioni në këtë fushë ishte i nevojshëm.

Megjithatë, ka të ngjarë që këto lloj lojërash të zhduken shumë shpejt. Kjo sepse tregtarët duken tepër të lodhur dhe të rraskapitur ndërsa shpallin numrat. Kjo nuk sjell ndonjë tërheqje, veçanërisht sepse njerëzve u pëlqen të kalojnë kohën e tyre duke bërë bastet e tyre me shpejtësinë e tyre. Diçka që është një përfitim në lidhje me ruletën në internet është se lojtarët mund të bëjnë një pushim në banjë. Një gjë e mirë për lojtarët është fakti që ata mund të përdorin një strategji ruletë live.

Nëse dëshironi të mësoni se si të luani, atëherë ekziston një tutorial i drejtpërdrejtë i ruletës në mënyrë që të mund të jeni në gjendje të luani ruletë live. Është një nga lojërat më të mira të disponueshme në kazinove të drejtpërdrejta dhe ky është shansi juaj i fundit. Plus, kush e di nëse nuk do të fitoni një shumë të madhe parash me ndonjë strategji.

Statistikat e ruletës live

Lloji: Softueri Evropian i Ruletës: NetEnt RTP: 97,3% Numri i zerove: 1 Numri i rrotave: 1 Data e lëshimit: Nëntor 2019

Nëse dëshironi të provoni Live Roulette me para të vërteta, mund ta bëni këtë në kazinotë e mëposhtme në internet:

Për lojtarët evropianë:

BGO

Platforma e kryqëzuar, gjenerata e ardhshme dhe kazino që është e përputhshme me telefonat inteligjentë me lojërat më të mira, tregtarët live dhe gjithashtu me bingo. Bonuset më të mira aktualisht.

500 rrotullime falas

Mohim ligjor: Termat dhe kushtet e kazinove mund të zbatohen nëse ka. Ju duhet të kontrolloni faqen e kazinosë për termat dhe kushtet e përditësuara dhe kufizimet e basteve.

Kazino Betsafe dhe Libri Sportiv

Kazino Betsafe me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe libra sportive, ndër platformë dhe është gjithashtu e përputhshme me telefonat inteligjentë dhe tabletët.

Ka një bonus mirëseardhjeje prej 100% deri në 50 €. Ju gjithashtu mund të merrni 20 rrotullime falas kur bëni depozitën tuaj të parë.

Për lojtarët amerikanë dhe kanadezë

Kazino Zi Lotus

100 dollarë bonus. Përdorni kodin: VENTURE100 Merrni 300% bonus ndeshjeje, deri në 3250 dollarë. Kodi për t'u përdorur është: VENTURE300

Bonuset për ata që janë regjistruar tashmë:

 • Një rrotullim falas në "Rrotën e Bonusit të Milionerit", shpërblime të menjëhershme, vetëm kohë të kufizuar
 • Depozitoni dhe merrni 37 rrotullime falas në Milionaire's Life. Përdorni kodin: 37MILLION
 • Çdo ditë midis orës 06:00 dhe 00:10 EDT do të merrni 50 rrotullime falas për të luajtur kur është Ora e Gëzuar
 • Summer Samba Mini Game për lojtarët e rikthyer, do të ketë fitore të pabesueshme që do të kreditoheni në llogarinë tuaj, gjatë gjithë verës
 • Depozitoni 45 dollarë dhe merrni 299% deri në 1000 dollarë. Kodi është: 299MILLION dhe më pas merrni 47 rrotullime falas në slot është Jeta e milionerit. Përdorni kodin e mëposhtëm: 47 MILLION

Bast Kazino Online dhe Libri Sportiv

 • Ka një bonus mirëseardhjeje prej 100% deri në 1000 dollarë kur bëni 3 depozitat tuaja të para. Përdorni kodin BOLCASINO
 • 100% bonus ndeshje mirëseardhjeje deri në 100% kur bëni depozitën tuaj të parë duke përdorur Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin ose Dash. Nuk ka nevojë për asnjë kod.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme