Kazinotë më të mira live me Playtech 2023

Çdo lojtar i zjarrtë i kazinosë ose bastuesi sportiv ka të ngjarë të ketë hasur në emrin 'Playtech'. Edhe nëse nuk do ta mbanin shënim emrin, logoja mund t'u kishte mbetur në fund të mendjes dhe do të dukej e njohur. Por kush/çfarë është saktësisht Playtech?

Playtech është një gjigant në krijimin e softuerit të përdorur në lojërat e fatit në të gjithë botën dhe qëndron pas shumë titujve që lojtarët gëzojnë në kazinotë online dhe faqet e basteve sportive. Duke u nisur në 1999, dhe bazuar në Isle of Man, kompania ka pasur një rritje të madhe gjatë dy dekadave të ekzistencës së saj, për t'u bërë një lojtar lider në industri.

Kazinotë më të mira live me Playtech 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet Casino është një kazino live online që u themelua nga një ekip profesionistësh të pasionuar që kishin vetëm një ide në mendje, për të dalë me një produkt që do të sjellë një përvojë më të mirë për bastorët. Për të krijuar një faqe që do të dallojë në turmë, ata kanë kombinuar përzgjedhjen më të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tregjeve të basteve me metodat më të sigurta të depozitave.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

BonusDeri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Live Casino është një faqe e madhe e basteve online live në Mbretërinë e Bashkuar që përdor softuerin Playtech për të siguruar që përzgjedhja e lojës ofron diçka për të gjithë. Duke qenë se është themeluar në vitin 2004, operatori ka fituar një përvojë të madhe ndër vite, gjë e cila është e dukshme në bonuset, shërbimin mbështetës dhe arkëtarin online. Mansion ka një numër të madh klientësh të përkushtuar të cilët kanë luajtur në kazino live për shumë vite dhe me kënaqësi do t'ua sugjerojnë atë entuziastëve të tjerë të lojërave elektronike, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera.

Bonus€300/1BTC
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Pranon kriptomonedhën
 • Shumë gjuhë
 • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Pranon kriptomonedhën
 • Shumë gjuhë
 • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

Një nga kazinotë më të mira të bitcoin sot është Bao Casino, një sipërmarrje e drejtuar nga Dama NV E themeluar në vitin 2019, kazinoja është e licencuar në Curacao ku mban një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013). Bao Casino krenohet me një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, banka fleksibël, mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit dhe shumë bonuset e kazinosë në internet.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 20+ opsione pagese
 • Depozita minimale e ulët
 • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 20+ opsione pagese
 • Depozita minimale e ulët
 • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

Autoriteti i Lojërave të Fatit të Maltës i ka dhënë MegaSlot Live Casino një licencë për kazino. Kazino punon me të gjithë ofruesit me reputacion në një atmosferë të sigurt dhe të sigurt. Të gjithë lojtarët mund të përfitojnë nga një përzgjedhje e lojërave të kazinove të drejtpërdrejta nga ofruesit e softuerit të industrisë me reputacion.

BonusDeri në 700 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri

Betmaster është një kazino që u themelua në vitin 2014 dhe që atëherë, lojtarët nga vende të ndryshme mund të përdorin shërbimet e tyre. Ndërfaqja është e thjeshtë për t'u përdorur, kështu që edhe fillestarët mund të lundrojnë lehtësisht nëpër faqe.

BonusDeri në 400 $/€ ose 5 BTC
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Politikë transparente
 • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
 • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Politikë transparente
 • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
 • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

E filluar në vitin 2020, LevelUp Casino është ndër hyrjet e reja në industrinë e kazinove në internet. Sipërmarrja është në pronësi dhe drejtuar nga operatori i njohur i kazinosë, Dama NV, i cili rregullohet dhe licencohet në zonën e Curacao. Kazinotë e saj simotra përfshijnë BetChain Casino, GetSlots Kazino, Kazino Winz.io dhe Kazino Bitkingz.

BonusDeri në 100 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • 6000+ lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • 6000+ lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe

GSlot është një kazino e re në internet e mundësuar nga SoftSwiss dhe në pronësi të N1 Interactive Limited. Është themeluar në vitin 2020 dhe operon nën Autoritetin e Lojërave të Maltës. Përshtypja e parë është një platformë e mirëorganizuar me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, që mundëson navigim pa mundim në faqe dhe lojëra përmes skedave të shumta. GSlot përmban një ton të errët të shoqëruar nga grafika tërheqëse.

BonusDeri në 975 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto

GetSlots është një kazino që është krijuar nga një ekip, i cili ka grumbulluar një sasi të madhe të përvojës së lojërave të fatit dhe e di se çfarë u nevojitet lojtarëve. Lojtarët mund të gjejnë lojërat më të fundit që janë zhvilluar nga ekspertët më të mirë në industri.

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Trajtim VIP
 • Bonuse bujare
 • Metodat e pagesës së menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Trajtim VIP
 • Bonuse bujare
 • Metodat e pagesës së menjëhershme

Nje nga me te miret kazinove online e drejtuar nga N1 Interactive Ltd. është DuxCasino, një sipërmarrje e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). E nisur në vitin 2020, kazinoja ka fituar besimin e shumë entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove. Kazinoja ofron mundësi të mëdha kumari dhe kampionë për kumar të përgjegjshëm. Është akredituar nga Gambling Therapy dhe GamCare.

BonusDeri në 200 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Themeluar në vitin 2017, Mr.Play Casino mund të jetë një sipërmarrje e re, por pesë vjet më vonë, ajo është një e preferuar nga fansat pasi u shërben të gjitha llojeve të kumarxhinjve - entuziastëve të kazinove dhe adhuruesve të basteve sportive. Në pronësi të Marketplay LTD dhe drejtuar nga Aspire Global International LTD, Mr.play është i licencuar në MB, Suedi, Maltë dhe Irlandë.

BonusDeri në 720 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash

Queenplay është një e re kazino online kjo është një nga sipërmarrjet e drejtuar nga Aspire Global International LTD. Nisur në vitin 2020, kazinoja është e njohur për përzgjedhjen e saj të gjerë të lojërave, promovimet e çmendura dhe përdorshmërinë e shkëlqyer. Queenplay Casino mban licenca nga juridiksionet e Maltës, Suedisë, Irlandës dhe MB.

BonusDeri në 800 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP

Regent Play është ndër të rejat më të mira kazino live në vitin 2021. E themeluar në vitin 2018, kazino është në pronësi dhe operuar nga Aspire Global International LTD, e njëjta kompani që drejton Wixstars Casino, ExtraSpel Casino, Trada Casino dhe Atlantic Spins Casino. Regent Play Casino ka një licencë të lëshuar në Maltë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kushtet e kthimit të parave
 • Kushtet e depozitimit
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kushtet e kthimit të parave
 • Kushtet e depozitimit
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways

Samosa Live Casino mund të jetë përshtatja e duhur nëse po kërkoni një kazino fantastike me një përzgjedhje të madhe lojërash elektronike dhe lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. N1 Interactive Limited, një firmë malteze që prodhoi Samosa Casino, ka krijuar një paketë të plotë me diçka që të gjithë të shijojnë.

Shfaq më shumë
Shfaq më pak
Prestige Live Roulette
Prestige Live Roulette
Prestige Live Roulette
Rreth Playtech

Rreth Playtech

Playtech ka kaluar më shumë se dy dekada në krye të lojëra të drejtpërdrejta në kazino grumbull, duke ofruar produkte softuerike lider në industri për klientët dhe klientët e saj. Kompania u formua në Estoni në vitin 1999 dhe është rritur për të punësuar mbi 6,000 njerëz në zyra në 24 vende.

Në përgjithësi, firma mban 170 licenca globale në 30 juridiksione të ndryshme të rregulluara. Kjo i mundëson Playtech të ndjekë strategji globale, duke zhvilluar zgjidhje të lojërave të drejtpërdrejta të kazinove për tregjet në të gjithë botën.

Rreth Playtech
Lojëra të Kazinosë Live Playtech në gjuhë të ndryshme

Lojëra të Kazinosë Live Playtech në gjuhë të ndryshme

Për të mbështetur këtë pikëpamje globale, Playtech duhet të jetë në gjendje të ofrojë produktet e saj në një sërë gjuhësh të ndryshme. Shumë prej produkteve të Playtech ofrojnë ndërfaqe në 20 gjuhë të ndryshme, duke mundësuar akses nga një sërë vendndodhjesh të ndryshme.

Disa tregtarë të kazinove të drejtpërdrejta flasin rrjedhshëm edhe disa gjuhë të ndryshme ndërkombëtare. Kjo zgjeron ndjenjat e përfshirjes dhe mirëseardhjes me të cilat krenohet Playtech.

Lojëra të Kazinosë Live Playtech në gjuhë të ndryshme
Playtech Studios

Playtech Studios

Për të qenë i suksesshëm, një lojë kazino live ka nevojë për një lidhje të besueshme dhe të sigurt me studion e pritur. Këtu do të zhvillohet ndeshja e drejtpërdrejtë ndërsa transmetohet për lojtarët në të gjithë botën.

Kazinotë e drejtpërdrejta të Playtech strehojnë studio të shumta, secila e pajisur me pajisje moderne në të cilat mund të mbështeten ofruesit e lojërave dhe lojtarët. Nëpërmjet lidhjeve të sigurta, lojtarët mund të lidhen me lojërat e drejtpërdrejta që zhvillohen në këto studio, duke vendosur baste dhe duke vënë baste ashtu siç do të bënin nëse do të ishin në një mjedis kazino të jetës reale.

Playtech's Studio në Riga, Letoni

Playtech Studio në kryeqytetin Letonez të Rigës është një pikë krenarie për kompaninë. Kur u hap në vitin 2017, ishte studioja më e madhe e këtij lloji në botë, me një sipërfaqe totale prej 8500 metrash katrorë.

Me një numër të madh tavolinash, si dhe pajisje të specializuara për transmetim live, kjo studio vazhdon të jetë lider botëror në këtë sferë. Objekti ka ndihmuar Playtech të sigurojë pozicionin e saj në krye të tregut evropian të lojërave.

Playtech's Studio në Michigan, SHBA

Në vitin 2021, kazinotë në internet Playtech hapën studion e tyre të parë në Shtetet e Bashkuara - një objekt në Southfield, Michigan. Southfield është një nga qendrat kryesore të teknologjisë në Michigan dhe Playtech po përdor këtë frymë inovacioni dhe kreativiteti me studion e saj të re.

Studioja amerikane ndihmon Playtech për të zhvilluar interesat e saj në tregun e Amerikës së Veriut. Për ta mbështetur këtë, studio përmban të njëjtën teknologji dhe veçori lider në industri që gjenden përtej Atlantikut në studion moderne të Rigës.

Playtech Studios
Pse kazinotë Playtech janë kaq të njohura

Pse kazinotë Playtech janë kaq të njohura

Jetëgjatësia e Playtech i ka dhënë kompanisë kohë për të shënuar të gjitha kutitë që a zhvilluesi i softuerit duhet të arrijë në majë. Numri i madh i lojërave nga zhvilluesi është befasues. Ata kanë rreth 410 lojëra elektronike video, tetë lojëra elektronike klasike, 39 lojëra me letra, 27 lojëra ruletë dhe 593 lojëra elektronike për lojtarët që mund të shijojnë. Këto janë të disponueshme në 304 kazinotë kryesore të drejtpërdrejta në 47 vende. Disponueshmëria e gatshme e lojërave Playtech është një faktor i madh.

Ky ofrues i lojërave live që punon me faqet e internetit më të njohura të kazinosë është gjithashtu një arsye për popullaritetin e Playtech. Lojërat e zhvilluesit auditohen dhe u ofrohen vetëm kazinove të besueshme, duke e bërë zhvilluesin miqësor me lojtarët.

Playtech ka një ekip zhvillimi dinamik dhe të përgjegjshëm. Kompania me bazë në Isle of Man ofron gjithmonë përmirësime në lojëra në përputhje me reagimet e lojtarëve. Ekipi i tyre i ri krijues është gjithmonë pranë për të krijuar tituj të rinj që rezonojnë me lojtarët e brezave të njëpasnjëshëm.

Pse kazinotë Playtech janë kaq të njohura
Karakteristikat unike të Playtech Games

Karakteristikat unike të Playtech Games

Pavarësisht se janë të ngjashme me zhvilluesit e tjerë në vlerë nominale, lojërat e Playtech dallohen nga ato të konkurrentëve të saj. Kompania që krenohet si 'burim suksesi' i kushton vëmendje të veçantë këtyre gjërave gjatë zhvillimit të softuerit.

Tingulli dhe Grafika
Playtech është e prirur të bëjë që softueri i tyre të arrijë këto cilësi pa e bërë atë 'të rëndë'. Lojërat e tyre kanë disa nga tiparet më të mira të paraqitjes në treg. E thjeshtë por emocionuese. Përdorimi i madh i ngjyrës. Këto lojëra janë të përgjegjshme dhe ngarkohen lehtësisht, edhe në pajisjet celulare, pa kompromentuar cilësinë. Kjo veçori është shumë e dobishme me lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë si ruleta, sepse njerëzit mund të transmetojnë në mënyrë efektive edhe me ndryshimin e fuqisë së sinjalit.

Përshtatja celulare
Softueri i tregtarit të drejtpërdrejtë ka qenë i shkëlqyer për t'iu përgjigjur nevojave në ndryshim të konsumatorëve. Sot, telefoni celular është mënyra më e preferuar për të hyrë në internet kudo. Lojërat Playtech përshtaten pa probleme me ekranet celularë të të gjitha madhësive pa ndikuar në cilësinë e ndërfaqes.

Shpërblime
Kjo veçori shihet më së shumti me lojërat slot. Lojërat Playtech gjithmonë kanë një avantazh të ulët të shtëpisë dhe një normë të lartë kthimi te lojtari (RTP). Slotet kanë simbole argëtuese dhe shpërndarje dhe shpërblime të shkëlqyera që i bëjnë gjithmonë emocionues.

Tema dinamike, emocionuese
Ky zhvillues është gjithmonë në modë. Lojërat e tyre slot, duke përfshirë Age of Gods, Top Gun dhe American Dad, janë gjithmonë në përputhje me atë që është në trend për momentin. Kjo i bën titujt e zhvilluesit gjithmonë të freskët për t'u shijuar.

Karakteristikat unike të Playtech Games
Lojërat më të njohura të Playtech

Lojërat më të njohura të Playtech

Zgjedhja e softuerit të kazinosë live, është thelbësore të shikoni lojërat e ndryshme softuerike. Nuk është e lehtë të zgjedhësh lojërat më të njohura nga koleksioni i Playtech. Cilësia e lartë dhe veçoritë unike të diskutuara më sipër i bëjnë të gjithë 600+ titujt të njohur në mesin e lojtarëve. Për më tepër, lojtarët në vende të ndryshme priren të duan lojëra të tjera. Por këtu është një përpjekje e mirë.

Disa nga slotet e ndryshme janë:

 • Thesar i shkretëtirës
 • Kinemaja
 • Armë të lartë
 • Fener jeshil
 • Matrica

Disa nga lojërat e kazinosë live janë:

 • Ruletë
 • Bakarat
 • Hold 'Em (të gjitha me versione të ndryshme)

Këto zgjedhje bazohen në analizimin e komenteve nga redaktorët dhe diskutimet në forumet e lojtarëve. Ato bazohen vetëm në lojërat e kazinosë në internet të disponueshme për lojëra me para të vërteta. Megjithatë, këto renditje mund të ndryshojnë shpejt në varësi të publikimeve të reja dhe prezantimit të kazinove të reja në internet që ofrojnë më shumë lojëra Playtech.

Ndryshimet në legjislacionin e lojërave të fatit në vende të ndryshme mund të luajnë gjithashtu një rol. Për shembull, ofruesi i kazinosë live Playtech mund të lejohet në një vend ku ishte i ndaluar. Përndryshe, një vend që nuk lejon lojërat në internet mund të lehtësojë rregullore të tilla. Depërtimi i vazhdueshëm i internetit gjithashtu luan një rol të madh në rritjen e popullaritetit të tij.

Lojërat më të njohura të Playtech

Të rejat e fundit

Evolution Partners Betway për të vazhduar zgjerimin e saj në SHBA
2022-01-14

Evolution Partners Betway për të vazhduar zgjerimin e saj në SHBA

Nuk mund të mohohet se Evolution dhe Betway janë disa nga kompanitë më të njohura në industrinë e iGaming. Prandaj, kur këto dy kompani arrijnë një marrëveshje, lojtarët në kazinotë më të mira live mund të presin vetëm më mirë. Evolution njoftoi së fundmi se kishte nënshkruar marrëveshjen me Betway në pronësi të Super Group.

Si të luani Money Drop Live nga Playtech
2021-11-23

Si të luani Money Drop Live nga Playtech

Playtech fuqizon disa nga kazinotë më të mira live në industrinë e lojërave të fatit. Kompania krenohet me qindra lojëra elektronike në internet dhe variante lojërash tavoline, më e fundit është shfaqja e videove "Money Draw Live". Tingëllon e njohur? Kjo lojë e merr frymëzimin e saj nga shfaqja e njohur televizive në Mbretërinë e Bashkuar, The 100K Drop, të cilën Davina McCall e prezanton. Pra, çfarë është me këtë shtesë të fundit nga Playtech?

Playtech partneritete të reja me win2day
2020-11-21

Playtech partneritete të reja me win2day

Playtech , e cila është një nga liderët në botë kur bëhet fjalë për teknologjinë e lojërave të fatit, ka njoftuar një partneritet me Austrian Lotteries për të ofruar një lojë të re Bingo përmes faqes së internetit win2today. Kjo është thjesht fantastike, si për markën ashtu edhe për faqen.

Çfarë e dallon një ofrues fitues të softuerit të kazinosë nga një tjetër?
2019-08-15

Çfarë e dallon një ofrues fitues të softuerit të kazinosë nga një tjetër?

Duke e konsideruar këtë si mençuri konvencionale, çdo ofrues softuerësh ka inventarin e tij ekskluziv të lojërave. Për më tepër, ata gjithashtu kanë mënyrën e tyre për t'i bërë gjërat. Megjithëse shumica e lojtarëve mund të përcaktojnë lojëra të tilla si Blackjack, Video Poker, Keno e kështu me radhë, çdo softuer ka grupin e vet të rregullave dhe rregulloreve. Për më tepër, çdo softuer ka metodat e veta të caktuara për të luajtur. Përveç kësaj, gjasat për të fituar me çdo ofrues të softuerit gjithashtu ndryshojnë.

NiveliCasinoBonusRating
11xBetDeri në 1500 €9.2
220betDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas7.78
3National9.1
4MansionDeri në 5000 $/€9
5BAO€300/1BTC8.9
6Megaslot8.45
7BetmasterDeri në 700 dollarë8.99
8LevelUpDeri në 400 $/€ ose 5 BTC8.47
9GSlotDeri në 100 €8.17
10GetSlotsDeri në 975 dollarë8.38

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

A është Playtech i sigurt?

Po, Playtech është një nga ofruesit kryesorë në botë të softuerit të lojërave të kazinove, me një reputacion të fortë për sigurinë dhe sigurinë për të gjithë lojtarët në çdo kohë.

Kush është pronari i Playtech?

Teddy Sagi ishte themeluesi i softuerit të kazinosë në internet Playtech, por kompania iu shit Aristocrat Leisure në 2021.

Çfarë është Playtech?

Playtech është një ekip zhvilluesish dhe dizajnerësh që krijojnë softuer të lojërave të kazinove live për tregun global.

Ku bazohet Playtech?

Playtech e ka selinë në Ishullin e Manit në Mbretërinë e Bashkuar, megjithëse kompania e saj mëmë është e vendosur në Australi.

A ka një dyqan të vërtetë Playtech?

Kur kërkojnë për kazino të drejtpërdrejta në internet, klientët e Playtech mund të luajnë lojërat e kompanisë në kazinotë fizike të jetës reale në disa vende anembanë botës.

A mund të luaj shfaqje lojërash live në kazinotë Playtech?

Po, lojtarët e Playtech mund të hyjnë në lojërat e kazinosë live të Playtech.

Cila është kazinoja më e mirë e Playtech?

Kazinotë live Playtech ofrojnë një sërë lojërash të ndryshme, por ruleta live vazhdon të jetë ndër më të njohurat.

Cili është basti minimal në tavolinat e Playtech?

Tavolina dhe lojëra të ndryshme përdorin baste minimale të ndryshme. Në lojërat ruletë live, minimumi është rreth 0,10 dollarë.

A është Playtech i licencuar?

Lojërat Playtech janë të licencuara në një sërë juridiksionesh të ndryshme në mbarë botën dhe produktet e Playtech janë të disponueshme në një numër tregjesh të ndryshme.