Kazinotë më të mira live me Adventures Beyond Wonderland 2023/2024

Kushdo që mendoi se do t'i kishte të gjitha nga Playtech mund të gabonte. Ky ofrues kryesor i softuerit të lojërave të fatit së fundmi tronditi botën e lojërave të drejtpërdrejta të kazinove me lëshimin e tyre Live Adventures Beyond Wonderland. Loja e sapolançuar e drejtpërdrejtë e Playtech përdor frymëzim nga lojërat elektronike të tyre në internet, Adventures Beyond Wonderland, plus veçori shtesë për ta bërë atë ekskluzive, tërheqëse dhe interaktive.

Adventures Beyond Wonderland është një lutje me përgjigje për çdo lojtar që kërkon një lojë ekskluzivisht gjithëpërfshirëse me teknologji lider në industri dhe një përvojë pasuruese. Me fjalët e tij, Edo Haitin, CEO i Playtech Live, thotë se lojtarët aktualë kërkojnë përmbajtje të udhëhequr nga përvoja dhe inovative, dhe lëshimi i tyre i ri ofron këtë dhe më shumë. Ata e quajnë temën ikonike, pamjen dhe ndjesinë e një lëvizje novatore në industri.

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Çfarë është 'Aventurat e drejtpërdrejta përtej botës së çudirave'

Çfarë është 'Aventurat e drejtpërdrejta përtej botës së çudirave'

Live Adventures Beyond Wonderland nga Playtech është një version argëtues, i lehtë për t'u luajtur i kazinosë live i një slot me një emër të ngjashëm nga Playtech. Ai përmban teknologjinë e fundit, duke përfshirë një realitet të shtuar (AR) dhe një studio rrotulluese.

Një tregtar i veshur me veshje që imitojnë ato të personazheve dominues në slotin ikonik të Playtech Adventures Beyond Wonderland, Alice or Mad Hatter, kontrollon 'çudirat'. Ata gjithashtu i japin frymë lojës.

Live Adventures Beyond Wonderland ka tre bonuse në lojë: Magic Dice, March of the Card Soldiers dhe Caterpillar Mystery Bubble. Një bonus shtesë gjithëpërfshirës është gjithashtu i disponueshëm për të maksimizuar potencialin fitues për lojtarët.

Çfarë është 'Aventurat e drejtpërdrejta përtej botës së çudirave'
Si të luani Adventures Live Beyond Wonderland

Si të luani Adventures Live Beyond Wonderland

Live Adventures Beyond Wonderland është argëtuese për t'u luajtur dhe parë. Ka një temë emocionuese dhe grafikë për ta bërë çdo moment të vlefshëm dhe për të krijuar një seancë lojrash magjepsëse.

Një lojtar do të duhet të regjistrohet dhe të vendosë një bast në të preferuarën e tij kazino live të fillosh. Adventures Beyond Wonderland është i disponueshëm në seksionin e shfaqjes së lojërave të shumicës së lobeve të drejtpërdrejta të kazinove. Nëse loja është në vazhdim, do të jetë e nevojshme të prisni që ajo të përfundojë dhe të bashkoheni kur të fillojë sesioni tjetër i basteve. Tregtari rrotullon timonin pas mbylljes së dritares së basteve.

Çdo seancë bastesh ofron shtatë opsione bastesh dhe një rrotë ka 54 segmente. Çdo segment mbart një nga katër numrat mbi të cilët një lojtar mund të bast, duke përfshirë 1, 2, 5 dhe 10. Ka 22 fusha në timon me numrin 1, 15 seksione me 2, pesë segmente me 5 dhe vetëm katër që përmban 10.

Shuma e bastit të lojtarit do të shumëzohet me numrin në të cilin ata kanë vënë bast në rast të fitores. Loja gjithashtu ka tetë raunde bonus.

Si të fitoni një lojë Live Adventures Beyond Wonderland

Një lojtar mund të bast ekskluzivisht në numrat (1, 2, 5 dhe 10) ose të kombinojë numrat dhe raundet e bonusit të disponueshëm.

Raundet e bonusit të disponueshëm për baste përfshijnë 2 WonderSpins, 5 WonderSpins dhe Zare Magjike. Mystery Bonus Spin është gjithashtu i hapur si një lojë bonus për të gjithë lojtarët. Por, kjo vjen si një surprizë, dhe një lojtar nuk duhet të vë bast për të që të ndodhë.

Nëse një lojtar bast vetëm për numrat, ai fiton nëse rrota ndalon në numrin ku ka vënë bast dhe merr fitime me vlerën e vlerës së bastit të tyre shumëfishuar atë numër. Tetë raundet e bonuseve kanë secili një mënyrë unike për të shpërblyer lojtarin me çmime dhe fitore të ndryshme. Këto fitore zbatohen si më poshtë:

 • The Magic Dice shpërblen deri në një shumëzues bastesh 100×

 • The Soldier's Mystery jep një shumëzues bastesh 10×

 • The Caterpillar's Mystery shpërblen shumëfishues 8× të rrotullimeve falas

  Asnjë strategji specifike nuk garanton një fitore në Adventures Beyond Wonderland Live. Megjithatë, të lojë live kazino lejon lojtarët të bastojnë deri në katër numra çdo seancë. Bastet me katër numra (ose një numër dhe një raund bonus) në çdo raund bastesh është një mënyrë e shkëlqyer për të rritur suksesin e një aksioni.

Si të luani Adventures Live Beyond Wonderland
Aventurat e drejtpërdrejta përtej pagesave të botës së çudirave

Aventurat e drejtpërdrejta përtej pagesave të botës së çudirave

Live Adventures Wonderland zbukuron ekranet e lojtarëve me më shumë se grafika të bukura dhe përvoja zhytëse të lojërave. Ndërsa nuk ka asnjë mënyrë specifike për të fituar, çdo seancë i jep një lojtari një mundësi për të marrë çmime në para, rrotullime falas dhe shumëzues bastesh deri në 100×.

Të kthimi i lojës te lojtari (RTP) varion nga 96,58% në 96,82%, në varësi të bastit të një lojtari. Shumëzuesi 10× është më i larti në bastin kryesor (nëse lojtari bast vetëm me numra). Megjithatë, bastet e bonusit japin kthime më të mira. Lepuri i bardhë, për shembull, fillon me një pagesë 50×, me potencialin e fitimeve më të larta, në varësi të rrotullimit të brendshëm të rrotës. Nga ana tjetër, Magic Dice shpërblen deri në 100× në maksimum. Bastet dy dhe 5 WonderSpin janë shumë më të mira, me potencialin për të fituar deri në 500,000 dollarë dhe një RTP 96,67%.

Kufiri i basteve ndryshon nga një kazino live në tjetrën. Por, më e ulëta në shumicën e kazinove është 0,1 dollarë deri në një maksimum prej 10,000 dollarë. Këtu është një tabelë përmbledhëse mbi pagesat e mundshme.

Lloji i raportit të pagesës së bastit Numri i seksioneve RTP:

 • 1 1:1 22 96,82%
 • 2 2:1 15 96,69%
 • 5 5:1 5 96,58%
 • 10 10:1 4 96,70%
 • Zare magjike deri në 100× shumëzues bastesh 2 96,58%
 • 2 WonderSpins Maksimumi 500,000 $ 3 96,66%
 • 5 WonderSpins Maksimumi 500,000 $ 1 96,67%
Aventurat e drejtpërdrejta përtej pagesave të botës së çudirave