Kazinotë më të mira live me All Bets Blackjack 2023/2024

Playtech është një nga ofruesit më të mëdhenj të teknologjisë së lojërave në botë për lojërat e tavolinës së kazinove live. Tregtari i drejtpërdrejtë debutoi tryezën ekskluzive të "Të gjitha bastet Blackjack" në bashkëpunim me tregtarin kryesor të drejtpërdrejtë të kazinosë online Bwin. Tavolina ka një dizajn unik dhe luksoz, ndjesi dhe një ekran ngarkimi të personalizuar që krijon një ambient të këndshëm për lojtarët.

Ofruesi i softuerit vazhdon qëllimin e tij për të mbështetur rritjen e të licencuarve përmes modeleve ekskluzive. Gjithashtu, përmbajtja krijuese e krijuar për të krijuar një pikë diferencimi për të angazhuar lojtarët vazhdon me krijimin e All Bets Blackjack. Kjo lojë është e fundit në një linjë të gjatë të lançimeve të produkteve të reja pasi Playtech vazhdon të zgjerojë portofolin e saj të drejtpërdrejtë midis ofruesve të softuerit të kazinosë live.

Çfarë është All Bets Blackjack?Si të luani Blackjack të gjitha bastetPagesat për të gjitha bastet Blackjack
Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Çfarë është All Bets Blackjack?

Çfarë është All Bets Blackjack?

Kjo është një lojë me letra me tregtarë të drejtpërdrejtë që i shton një kthesë lojës tradicionale të baccarat live. Loja live gjithashtu shton emocionin për lojtarët që vizitojnë kazino live online. Termi buron nga fakti se lojtarët mund të vendosin deri në gjashtë baste anësore përveç dorës së tyre kryesore. Lojtarët do të jenë të kënaqur të vërejnë se ndërfaqja është mjaft e thjeshtë për t'i bërë të ditur se çfarë po ndodh me secilën prej basteve të tyre në çdo kohë të caktuar, kështu që nuk ka vend për gabime.

Loja është një dorë e vetme me një numër të pakufizuar lojtarësh. Gjatë basteve, në të njëjtën anë, lojtarëve u kërkohet të bëjnë zgjedhjet e tyre. Pavarësisht nga lojtarët e tjerë, ndërfaqja shfaq dorën ashtu siç ata kanë zgjedhur ta luajnë atë. Efektet zanore janë të qarta, imazhet janë magjepsëse dhe ndërfaqja dixhitale është e rrjedhshme dhe tërheqëse. Tregtarët janë entuziastë dhe dinë të vazhdojnë bisedën.

Çfarë është All Bets Blackjack?
Si të luani Blackjack të gjitha bastet

Si të luani Blackjack të gjitha bastet

Lojtari fillon duke vendosur një Ante dhe çdo bast opsional anësor. Gjuajtësit kanë 15 sekonda për të vënë bastet e tyre. Gjithashtu, dikush mund të vendosë nëse do të godasë, të qëndrojë, të dyfishojë ose të ndajë letrat kur letrat shpërndahen. Kazinoja live u ofron lojtarëve sigurim kur tregtari ka marrë një Ace.

Përveç Ante-së së kërkuar, pjesëmarrësit mund të zgjedhin çdo bast anësor ose të gjithë. Kur tregtari dështon, të gjithë lojtarët që vënë bastin kryesor shpërblehen sipas dorës së tyre. Në rast se tregtari kualifikohet, letrat e të dyja palëve kontrollohen dhe pala me dorën më të mirë fiton. Pagesa e basteve anësore sipas tabelës së pagesave dhe pjesëmarrësit mund t'i fitojnë ato edhe kur humbasin bastin kryesor.

Rregullat për të gjitha bastet Blackjack

Në këtë lojë përdoren tetë kuverta me pesëdhjetë e dy letra. Tregtari shpërndan dy letra si lojtarit ashtu edhe pritësit. Përveç kësaj, lojtarët mund të shikojnë si duart e tyre ashtu edhe kartën e hapjes së tregtarit. Pasi përdor gjysmën e këpucëve të kuvertës, tregtari riorganizon letrat. Kjo i ndalon lojtarët të fitojnë një avantazh duke numëruar letra.

Anëtarët e kazinosë vendosin se si të luajnë letrat pasi hosti i ka shpërndarë ato. Secilit lojtar i shpërndahet një kuvertë identike letrash. Megjithatë, ata mund të përcaktojnë se si të vazhdojnë vetë raundin. Një çift mund të ndahet vetëm një herë, dhe ndarjet nuk mund të dyfishohen. Individët marrin vetëm një kartë shtesë kur ndajnë një palë ace.

Pasi lojtarët bëjnë zgjedhjen e tyre, është radha e hostit. Pjesëmarrësit vazhdojnë të tërheqin letra derisa të arrijnë 16, pastaj ndalojnë kur të kenë 17 ose më shumë. Sapo tregtari i drejtpërdrejtë i kazinosë ndalon së pranuari më shumë letra, duart e lojtarit dhe pritësit krahasohen. Skuadra që i afrohet më shumë 21 fiton. Lojtarët marrin një bonus kur marrin saktësisht 21 me dy letrat e tyre të para. Kur ndonjë palë merr mbi 21, raundi humbet automatikisht.

Çfarë duhet të kenë parasysh lojtarët?

Butoni "Të gjitha bastet anësore" aktivizon bastet e tjera, duke rritur intensitetin ndërsa lojtarët shikojnë përfundimin e raundit, për të mos humbur. Të studio kazino live është tërheqës për syrin, dhe tregtarët janë miqësorë dhe të etur për të biseduar. Në përgjithësi, lojtarët shijojnë 21 lojëra kazinoje drejtpërdrejt; është një e madhe tregtar i gjallë përvojë.

Si të luani Blackjack të gjitha bastet
Pagesat për të gjitha bastet Blackjack

Pagesat për të gjitha bastet Blackjack

Të gjitha bastet Blackjack ka një RTP prej 96.06 për qind. Për katër ose tre letra, lojtarët mund të fitojnë diku nga 2:1 në një 2000:1 mahnitëse, për kombinimin e tetë letrave kur luani Buster Blackjack. Dy letrat fillestare për lojtarët dhe tregtarin marrin një kombinim. Shanset për të fituar janë midis 2:1 për çdo njëzet ose nëntëmbëdhjetë letra deri në 200:1 për një treshe me shtatë ndeshje. Me 21 + 3 individë dhe letrat fillestare të tregtarit formojnë një dorë. Për fitoren më të madhe prej 100:1, lojtarët duhet të marrin një treshe të përshtatshme.

Tre letrat kryesore të lojtarit në dorë janë letrat e dyfishta fillestare dhe letra e parë e tregtarit. Për fitoren më të madhe prej 270:1, individët duhet të marrin një treshe të përshtatshme. Me bastet Perfect Pairs, tregtari ose lojtari fiton kur letrat e tyre formojnë një palë. Nëpërmjet opsionit "Të gjitha bastet", individët mund të luajnë të gjitha bastet anësore, asnjë, ose një në çdo raund. Këto opsione u ofrojnë lojtarëve zgjedhjen për të personalizuar përvojën e tyre në kazinotë më të mira live sipas preferencave të tyre.

Pagesat për të gjitha bastet Blackjack