Playtech

November 21, 2020

Playtech partneritete të reja me win2day

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Playtech , e cila është një nga liderët në botë kur bëhet fjalë për teknologjinë e lojërave të fatit, ka njoftuar një partneritet me Austrian Lotteries për të ofruar një lojë të re Bingo përmes faqes së internetit win2today. Kjo është thjesht fantastike, si për markën ashtu edhe për faqen.

Playtech partneritete të reja me win2day

Sipas kësaj marrëveshjeje të re, faqja Win2day do të ketë disa dhoma standarde Bingo por edhe version të pavarur të shumë të famshmes Playtech Markat e Rrjetit Bingo. Win2day do t'u japë lojtarëve në Austri variante të ndryshme si Age of the Gods Bingo, Lucky Numbers Bingo, Housey Bingo, dhe gjithashtu mundësinë që ata të përdorin veçori të njohura si XTG.

Më shumë për këtë marrëveshje

Përveç ofertës Bingo, win2today ka zgjedhur gjithashtu me kujdes titujt e lojërave anësore Playtech Bingo që tashmë janë shumë të njohura në internet. Këto do të disponohen si lojëra të pavarura për lojtarët austriakë, të tilla si tituj shumë të famshëm si Fruity Burs, George and the Dragon dhe Dynamite Digger.

Çfarë thonë ata për këtë marrëveshje

Juergen Smutek, i cili është kreu i Bingo në win2day, thotë se të kesh Bingo në tregun austriak ka përfshirë patjetër sfida unike. Megjithatë, Playtech është siguruar që ata të kenë gjithçka në rregull, në mënyrë që të jetë e mundur të ofrojnë ofertën më të mirë të Bingo për lojtarët e tyre – një që është fitimprurëse dhe që plotëson gjithashtu kërkesat e rregullatorit tonë, gjë që është shumë e rëndësishme. Ai gjithashtu deklaroi se puna me një furnizues me përvojë si Playtech, ka ndërtuar një rrjet në tregjet kryesore si Mbretëria e Bashkuar dhe kjo ishte padyshim një nxitje e madhe. Ata mezi presin t'u sjellin lojtarëve të tyre një gamë të mahnitshme të përmbajtjeve të reja Bingo.

Drejtori i Digital Bingo në Playtech, komentoi se të kesh një partneritet me Austrian Lotteries për të sjellë Bingo online te lojtarët win2day është një mundësi e shkëlqyer. Ata janë padyshim të ngazëllyer për këtë ofertë të re në tregun austriak. Ata mezi presin të ndërtojnë një marrëdhënie të gjatë dhe të suksesshme me markën win2day.

Rreth Playtech

Kjo kompani është themeluar në vitin 1999 dhe është një nga liderët në industrinë e lojërave të fatit. Është e listuar në Tregun Kryesor të Bursës së Londrës.

Playtech është një nga liderët në kompaninë kryesore të teknologjisë në industri. Ai ofron përmbajtje të lojërave të fatit të drejtuar nga inteligjenca e biznesit, softuer, shërbim dhe gjithashtu platforma nëpër vertikalet më të njohura të produkteve, si kazinotë, kazino live, baste sportive, sporte virtuale, bingo dhe gjithashtu poker . Kjo markë është pioniere kur bëhet fjalë për teknologjinë e lojërave të fatit me shumë kanale për shkak të platformës së saj, Playtech ONE. Kjo platformë ofron ekspertizë marketingu të drejtuar nga të dhënat, CRM, funksionalitet të portofolit të vetëm dhe shumë më tepër.

Partnerët e saj dhe investojnë në markat kryesore në tregjet e rregulluara dhe gjithashtu në tregjet e rregulluara rishtazi për të ofruar teknologjinë e lojërave të fatit për nxitjen e të dhënave në të gjithë zinxhirin e vlerës me pakicë dhe në internet. Playtech ofron një teknologji B2B për operatorët kryesorë të industrisë me pakicë dhe në internet, entitete qeveritare si llotaritë dhe kazinotë fizike.

Rreth win2day

Kjo markë është faqja online që ofron Lotaritë Austriake dhe mban licencën ekskluzive për t'i ekzekutuar ato Austria . Ai ofron një gamë të plotë lojërash plus baste sportive vetëm në një faqe të vetme. Oferta shkon nga llotaria klasike deri te lojërat e kazinosë si lojëra tavoline, lojëra elektronike, poker dhe bingo gjithashtu. Ka edhe baste sportive në dispozicion për ata që i pëlqejnë në win2day.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme