Kazinotë më të mira live me Soiree Blackjack 2023/2024

Nëse rollers të lartë po kërkojnë një lojë live blackjack, atëherë ata do ta kenë tërheqës këtë version të ri të Playtech. Soiree Blackjack i lejon lojtarët të vendosin shuma të mëdha parash në linjë. Basti minimal për dorë është 50 dollarë, me opsionin për ta ngritur atë deri në 10,000 dollarë. Kazinotë live shpesh synojnë për baste maksimale më të ulëta, por Soiree Blackjack është një përjashtim. Ndërsa një rrezik i tillë mund të trembë disa lojtarë fillestarë, ai gjithashtu do ta bëjë lojën të dëshirueshme për ata me përvojë. Soiree Blackjack përdor 8 kuvertë letrash të përziera paraprakisht. Gjatë një raundi live janë në dispozicion deri në 7 tavolina.

Informacion i pergjithshemSi të luani Playtech Live Soiree Blackjack
Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Informacion i pergjithshem

Informacion i pergjithshem

Emri i lojës

Soiree Blackjack

Ofruesi i lojës

Playtech

Varianti i lojës

Blackjack

Transmetim nga

Letonia

Informacion i pergjithshem
Si të luani Playtech Live Soiree Blackjack

Si të luani Playtech Live Soiree Blackjack

Pasi lojtari të ketë hyrë në a kazino live që përmban këtë titull live blackjack, ata mund të fillojnë ta shijojnë atë. Nëse tabela është plot, ata mund t'i bashkohen një liste pritjeje. Lojtarët mund të shikojnë ende aksionin drejtpërdrejt derisa njëra nga vendet të mbetet e lirë. Në sipërfaqe Soiree Blackjack ndjek të njëjtat rregulla si lojërat e ngjashme të këtij lloji. Megjithatë, Playtech ka përfshirë një sërë veçorish për ta bërë përvojën më unike. Për shembull, ekziston një opsion Bet Behind që i mundëson përdoruesit të vë bast në duart që u janë dhënë lojtarëve të tjerë të ulur.

VIP-at fitojnë veçori të tilla si riorganizimi, ndryshimi i tregtarit dhe ndryshimi i këpucëve. Çdo lojtar ka të njëjtin RTP në bastet kryesore. Kjo është një 99.52% mjaft e mirë. Çdo 30 minuta një tregtar i ri zëvendëson atë të vjetër. Ekziston një afat kohor prej 15 sekondash për të bërë baste të reja. Një sistem standard i marrëveshjeve të stilit amerikan është në një vend ku tregtari merr një kartë me fytyrë lart dhe një kartë vrima. Të gjithë lojtarët marrin dy letra përballë për dorën e tyre fillestare.

Rregullat e lojës

Lojtarët tërheqin letrat e tyre pasi të ketë filluar marrëveshja fillestare. Ashtu si lojërat e tjera live blackjack, ato mund të godasin sa herë të duan për sa kohë që dora e tyre nuk i kalon 21. Pasi të gjithë të kenë klikuar Stand, tregtari do të zbulojë kartën e tyre të vrimës. Një barazim ndodh nëse totali i tyre është nën 17. Fitoret ndodhin kur duart e letrave të lojtarëve janë më të larta se tregtarët pa u prishur.

Shanset 3 me 2 u paguhen lojtarëve që arrijnë të marrin një blackjack. Humbjet ndodhin ose duke shkatërruar ose duke u tërhequr nga tregtari i drejtpërdrejtë. Ndonjëherë tregtari dhe lojtari përfundojnë duke tërhequr. Asnjë para nuk fitohet apo humbet nga ky skenar. Soiree Blackjack do të japë automatikisht edhe para për një Charlie me dhjetë letra.

Playtech është i njohur për zhvillim lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë që lejojnë baste anësore. Ka disa interesante që gjenden në këtë titull. 6 me 1 paguhet për lojtarët dhe tregtarët që përfundojnë me çifte perfekte kuqezi. 12 me 1 dhe 25 me 1 paguhen respektivisht për palë kostume me ngjyra të ndryshme dhe palë të përshtatshme.

Si të luani Playtech Live Soiree Blackjack