Pragmatic Play

December 11, 2021

Bashkëpunim Pragmatik i Play me Coolbet

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Një nga ofruesit më të suksesshëm dhe më të njohur në industrinë e lojrave, Pragmatic Play, ka njoftuar zyrtarisht disa muaj më parë planet e tij për të bashkëpunuar me Coolbet - një nga furnizuesit më të vlerësuar të lojërave elektronike në internet. 

Bashkëpunim Pragmatik i Play me Coolbet

Së bashku ata premtojnë të prezantojnë produkte të reja për lojtarët e kazinosë online. Projektet e ardhshme parashikohen tashmë si përvojat më inovative dhe gjithëpërfshirëse të lojërave të fatit që industria e kazinove në internet ka ofruar ndonjëherë për klientët e saj.

Një pasqyrë e bashkëpunimit

Markat e famshme bënë një marrëveshje për bashkëpunim të drejtpërdrejtë në mënyrë që klientët e tyre të mund të përfitonin më shumë nga aksesi i drejtpërdrejtë në ato lojëra elektronike dhe produkte të kazinosë live. Sigurisht, bashkëpunimi do të sigurojë edhe akses të drejtpërdrejtë në markat` Klasikët me gjelbërim të përhershëm, të tilla si një version me dy letra nga më lojëra të njohura të kazinosë live të tilla si Baccarat dhe Blackjack. Dhe, sigurisht, lojtarët do të shijojnë versionet live online të Dragon Tiger dhe Mega Roulette.

Bashkëpunimi i ardhshëm pritet të bëhet një hap për të industria e përgjithshme e kazinove online live pasi zhvilluesit kanë njoftuar tashmë disa nga parimet dhe drejtimet e projektit të ardhshëm. Mbi të gjitha, ata do të përqendrohen kryesisht në përvojën plotësisht të personalizueshme, si dhe në teknologjitë që do të lejojnë ta bëjnë kazinonë online live më zhytëse se kurrë më parë.

Edhe pse shumë i pritur, bashkëpunimi i ardhshëm nuk është hapi i vetëm i madh që Pragmatic Play ka bërë kohët e fundit. Me zhvillimin e industrisë së kazinove në internet, kompania ka fituar akses në rrjetet dhe opsionet e bashkëpunimit që i siguruan asaj akses në tregun e përbashkët evropian, si dhe në tregun global të lojërave.

Sa i përket Coolbet, kompania pretendon se qëllimi i saj nuk është vetëm të bëjë përvojën e kazinosë argëtuese dhe të qetë për lojtarët, por gjithashtu të vazhdojë të mbështesë komunitetet sportive duke u ofruar atletëve vendas akses në programe të avancuara trajnimi dhe arsimore.

Pragmatic Play pretendon se kompania mbështet ato vlera të sakta dhe bashkëpunon me Coolbet si një nga emrat në botën e lojërave të fatit që mishëron dhe promovon të njëjtën ide si botaZhvilluesi kryesor i e-slot-eve.

Mendimet e fundit

Është eksperienca e parë e bashkëpunimit mes dy gjigantëve në industrinë e lojrave që deri më tani ka operuar praktikisht në fusha të ndryshme. Përfaqësuesit e tyre pranojnë se bashkëpunimi i ardhshëm do të jetë një përvojë emocionuese si dhe një mundësi për të eksploruar tregun e ri dorë për dore me një partner të besueshëm dhe të begatë.

CoolbetPërfaqësuesit e `s pohojnë gjithashtu se ata shohin mundësinë për t'i prezantuar klientët e tyre një përvojë të avancuar të e-slot-it si një nga qëllimet kryesore të bashkëpunimit të ardhshëm.

"Pragmatic Play's Live Casino ofron një mori përvojash me cilësi të lartë dhe ne mezi presim të shohim se si pritet nga audienca jonë." – thotë Patrik Backlund, Shefi i Kazinosë dhe Lojërave të Coolbet

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme