Pragmatic Play

November 13, 2020

Play Pragmatic krijon një vend të ri

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Lojë pragmatike njihet si një nga prodhuesit më të mirë në botë në ditët e sotme, gjë që është krejtësisht normale. Ato zhvillohen mahnitëse lojëra me teknologji të cilësisë së lartë dhe të nivelit të lartë, në mënyrë që lojtarët të mund të përfitojnë prej tyre. Ky slot i ri nuk bën përjashtim, dhe është e qartë që lojtarët do ta duan dhe që të gjithë mund të luajnë nëse janë të regjistruar në një kazino online që ka lojërat e Pragmatikës.

Play Pragmatic krijon një vend të ri

Vendi i ri

I ri slot quhet Dragon Tiger dhe ka një ekran 4x5, një 1024 linja pagese që ka dy bisha në një duel. Ky slot do t'i shpërblejë shumë lojtarët, nëse ata janë me fat, prandaj prisni një pagesë të mirë nga kjo.

Rrotullat janë plot me kafshë të arta dhe ka gjithashtu një simbol të egër. Sidoqoftë, simboli që është më i miri nëse është bonusi i Dragon Tiger, pasi lançon modalitetin e rrotullimeve falas. Ju duhen vetëm dy ose më shumë prej tyre për t'u ulur ndërkohë që jeni duke luajtur rrotullimet falas dhe më pas ju shpërbleheni me më shumë rrotullime falas.

Gjatë funksionit të bonusit, çdo ulje e egër do të ketë një shumëzues të bashkangjitur deri në 5x, me shtesa të egra që çojnë në një shumëzues më të madh. Këto do të zgjasin vetëm për një rrotullim dhe çdo fitim në atë rrotullim do të shumëzohet me shumën e plotë.

Opinion nga Melissa Summerfield

Melissa, e cila është oferta kryesore tregtare në Pragmatic, deklaroi se oferta e tyre e sloteve ruan diversitetin dhe se ata janë padyshim të entuziazmuar për të shtuar këtë slot me një temë orientale në portofolin e tyre fantastik dhe të sofistikuar. Me të egra që ofrojnë shumëzues të mrekullueshëm ndërsa jeni duke luajtur Rrotullime falas, kjo slot u ofron fansave të tyre një përvojë gjithëpërfshirëse që ata nuk do ta harrojnë. Kjo është e sigurt.

Pse Pragmatic Play është një nga markat më të mira

Aktualisht, Pragmatic Play ofron deri në 5 lojëra elektronike në muaj, përveç të rejave kazino live lojëra dhe lojëra bingo përmes ofertës së saj shumë-vertikale. Portofoli i plotë i markës mund të arrihet përmes një integrimi unik API, i cili është një përfitim për lojtarët dhe vetë markën.

Nëse jeni duke kërkuar për një nga zhvilluesit më të mirë në botë që prodhon lojëra çdo muaj dhe nuk do t'ju zhgënjejë, atëherë Pragmatic Play është zgjidhja e duhur për ju.

Rreth lojës Pragmatike

Kjo markë është themeluar në vitin 2015 në Maltë dhe që atëherë është duke u zgjeruar në të gjithë botën, pa u ndalur fare. Ajo ka bërë marrëveshje me disa nga kompanitë më të mëdha kur bëhet fjalë për lojërat e fatit. Lojërat e tij mund të gjenden të përkthyera në më shumë se 26 gjuhë të ndryshme, gjë që është krejtësisht e natyrshme pasi ka shumë lojtarë nga shumë vende.

Lojërat e tij janë zhvilluar në HTML5, që do të thotë se kushdo që ka një smartphone ose një tablet është në gjendje të luajë shumë lehtë lojërat e Pragmatic. Nuk ka nevojë të shkarkoni një aplikacion apo diçka të tillë. Thjesht për të vizituar faqen e internetit, identifikohuni dhe më pas duhet të zgjidhni lojën që dëshironi të luani. Është shumë e thjeshtë dhe mund ta bëni në pak minuta.

Përveç fitimit të disa çmimeve më parë dhe këtë vit, Pragmatic Play është ende në rritje dhe nuk pret të ngadalësohet. Ne te kunderten.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme