Pragmatic Play

October 23, 2020

Play Pragmatic lëshon një slot të ri video

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Lojë pragmatike ka lançuar titullin më të fundit të quajtur 5 Lions Dance dhe është thjesht një vend i jashtëzakonshëm. Ka mbi 5 rrotulla dhe 1024 mënyra për të fituar. Ka një temë orientale, të cilën shumë lojtarë e duan, dhe gjithashtu 2 veçori bonus të disponueshme.

Play Pragmatic lëshon një slot të ri video

Ndërsa jeni duke luajtur funksionin Lion Reel, rrotullat 1 dhe 2 do të kombinohen për të krijuar një potencial të madh fitimi. Kjo ndodh vetëm nëse 3 nga simbolet Lion Reels shfaqen në çdo rrotullim. Kur kjo ndodh, lojtarët janë në gjendje të fitojnë deri në 200 herë aksionet e tyre. Rrotullimet e lira aktivizohen kur zbarkoni 3 shpërndarje, duke dhënë të paktën 10 rrotullime falas.

Zbarkimi i një simboli të kokës së luanit do t'i transformojë simbolet në ato që përputhen dhe kjo do të thotë se lojtarët do të kenë një pagesë shumë më të mirë.

Po RTP?

Ky slot ka RTP prej 96,5% dhe ka një fitore të mundshme maksimale prej 2,700 herë më shumë se aksionet. Çdo fitore e madhe do të shoqërohet me luanë që kërcejnë në bobina. Melissa Summerfield, e cila është Shefe Tregtare për Pragmatic, komentoi se 5 Lions Dance është një shtesë e pabesueshme në portofolin e tyre pasi ata duan të zgjerojnë të tyren, në mënyrë që të tërheqin lojtarët e të gjitha demografive.

Ata padyshim vazhdojnë të ndjekin një normë të pabesueshme dhe gjithashtu mbresëlënëse kur bëhet fjalë për prodhimin e lojërave, pasi tani po prodhojnë 5 lojëra në muaj që po zhvillohen nga ekipi i tyre. Ata shpresojnë që ky vend i ri të jetë një sukses mes lojtarëve të tyre.

Nisja e Broadway Gaming

Përveç prodhimit të jashtëzakonshëm të zënë që po bëjnë, pasi Pragmatic Play po zhvillon 5 lojëra elektronike në muaj, ata sapo kanë nisur një nga rrjetet më të mëdha të bingos në MB, të quajtur Broadway Gaming. Kushtet janë shumë të thjeshta: Pragmatic Play do të jetë ofruesi i vetëm për 5 kompanitë bingo të operatorit, duke përfshirë Bingo Diamond, Rosy Bingo, Glossy Bingo, Dotty Bingo dhe Butlers Bingo.

Melissa Summerfield tha për këtë se ata janë të emocionuar që mund të shohin produktet e tyre në një nga operatorët më të mirë dhe më të njohur të bingos në tregun e Mbretërisë së Bashkuar. Të qenit i zgjedhur nga Broadway Gaming, midis disa furnizuesve, dhe të jesh ofruesi i tyre ekskluziv i bingos është një tjetër ngjarje mbresëlënëse për markën dhe padyshim një njohje e punës së tyre të palodhur dhe inovacionit. Kohët e fundit, ata kanë mbyllur disa partneritete me shumë operatorë në mënyrë që të jenë ofruesi i tyre i bingos. Ata kanë bashkëpunuar me Lottoland, PlayOJO dhe më shumë.

Markë Lojëra në Broadway është i njohur gjerësisht sepse ata kanë një bazë të konsiderueshme dhe besnike lojtarësh dhe të gjithë presin një përvojë lojrash me cilësi të lartë, gjë që ky partneritet do të përmirësojë.

Oferta e bingos që ka Pragmatic Play përfshin disa variante si 90, 80, 75 dhe 30-top me variantin më të fundit dhe ekskluziv, Bingo Blast. Ekziston edhe një lojë bingo në celular, e cila është tepër e shpejtë dhe e përsosur për lojtarët që duan të luajnë në lëvizje. Pra, nëse doni të luani jashtë shtëpisë, atëherë është e mundur.

Çfarë ka përpara për lojën Pragmatike? David Butler, i cili është shefi ekzekutiv për këtë markë shtoi se pas vlerësimit të disa produkteve dhe gjithashtu ofruesve, marrja e bingos së Pragmatic play përmes një integrimi të drejtpërdrejtë ishte vendimi më i madh dhe përfaqëson një hap të madh për ta. Lojtarët e tyre duan vetëm lojëra të nivelit të lartë dhe produktet e Pragmatic Play definitivisht i tejkalojnë pritjet e tyre dhe të lojtarëve.

Ata janë shumë të emocionuar dhe mezi presin të shohin se si do të performojnë lojërat e markës me markat dhe rrjetin e tyre.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme