Pragmatic Play

November 24, 2020

Pragmatic Play prezanton Book of Kingdoms

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Lojë pragmatike është një nga ofruesit më të mirë të përmbajtjes në industrinë e lojërave të fatit dhe sapo ka zhvilluar një të re slot që çdokush mund ta luajë, i quajtur Libri i Mbretërive. Ky është një partneritet me Reel Kingdom. Ky vend do t'ju çojë në një qytet misterioz të shkretëtirës duke kërkuar për një Libër enigmatik, ky është simboli Scatter në këtë slot.

Pragmatic Play prezanton Book of Kingdoms

Zbuloni më shumë rreth këtij slot

Nëse jeni në gjendje të ulni tre ose më shumë nga Libri i Mbretërisë në rrotullat, atëherë do të aktivizoni Rrotullime Falas. Kjo e sheh simbolin e zgjedhur në mënyrë të rastësishme duke u bërë një Simbol Zgjerues në rrotullat. Këto Simbole Zgjeruese nuk duhet të jenë në rrotullat ngjitur për të paguar gjatë modalitetit të Rrotullimeve Falas.

Libri i Mbretërive ka gjithashtu një veçori të quajtur "mbaj dhe fito", Bonusi i Monedhave, i cili aktivizohet kur 5 ose më shumë monedha zbresin në bobina. Më pas lojtarëve u jepen 3 rrotullime të tjera në mënyrë që të mund të gjejnë më shumë monedha, me numërimin e rivendosur me çdo monedhë të gjetur.

Në një rrotullim të rregullt, ekziston mundësia për të fituar jackpotet Minor, Major ose Mega ndërsa ata janë në raundin fitimprurës të bonusit. Mega Jackpot-i mahnitës mund t'i sjellë lojtarëve deri në x1000 bastin e tyre, ndërsa shumëzuesit maksimalë shkojnë deri në x20,000.

Opinion nga Lena Yasir

Zëvendëspresidentja në Pragmatic Play, Lena Yasir, tha se Book of Kingdoms është një tjetër shtesë fantastike në portofolin e tyre, që u ndërtua në bashkëpunim me Reel Kingdom e cila vazhdon të japë lojëra të jashtëzakonshme për lojtarët e të gjitha shijeve. Lena Yasir shtoi se ata kanë vënë në plan të parë të gjithë përmbajtjen e tyre krijuese dhe është padyshim mahnitëse të shohësh qasjen e tyre me shumë produkte duke fituar lavdërime dhe fansa në të gjithë botën. Ata mezi presin që Book of Kingdoms të jetë një tjetër shtesë fantastike për ofertën e tyre.

Pse të zgjidhni lojën pragmatike

Loja Pragmatike është një nga liderët në industrinë e lojërave të fatit. Ka një reputacion të jashtëzakonshëm, gjë që është padyshim normale pasi ofron lojëra të nivelit të lartë për operatorët e saj. Ka pushtuar shumë lojtarë në mbarë botën dhe ky është një avantazh i madh. Kjo është padyshim një markë që ka qenë në treg për një kohë të gjatë dhe e di me të vërtetë se çfarë po bën.

Nëse dëshironi të luani lojëra me cilësi të lartë me të cilat do të argëtoheni shumë, atëherë mund t'i besoni Pragmatic për t'i ofruar ato. Me siguri do të jeni të kënaqur me të gjitha lojërat që zhvillon ky ofrues, kështu që nuk ka nevojë të shqetësoheni. Zgjedhja Pragmatic Play është zgjedhja e duhur. Dhe do të jeni të lumtur ta bëni këtë zgjedhje.

Luaj lojërat më të mëdha

Me ndihmën e "Pragmatic Play" ju mund të luani lojërat më të pabesueshme përmes lojërave tuaja kazino live. Nga lojëra të drejtpërdrejta për jackpo ts, ky ofrues zhvillon shumë lojëra që është padyshim një avantazh i madh për lojtarët. Ju do të jeni në gjendje të provoni lloje të ndryshme lojërash nëse kazinoja ku jeni regjistruar i ka ato. Nëse jo, atëherë gjithmonë mund të provoni një demonstrim.

Diçka që bën Pragmatic Play është lëshimi i 4 deri në 5 lojëra në muaj. Lloji i lojës do të varet nga shumë gjëra. Por, sigurisht, ju mund të prisni cilësinë më të lartë si gjithmonë. Këto lojëra janë thjesht më të mirat dhe ju mund të argëtoheni shumë duke i luajtur ato.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme