Pragmatic Play

November 22, 2020

Pragmatic Play's transmetohet drejtpërdrejt me BGO

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Kjo kompani e jashtëzakonshme ka marrë të gjithë portofolin e saj drejtpërdrejt me BGO. Tani, kjo kazino live do të ketë të gjithë aksesin në ofertën e plotë të furnitorit, si p.sh. lançimi i tyre Pirate Gold Deluxe, si dhe seritë e famshme John Hunter dhe Wolf Gold shumë të njohur dhe shumëçmuar. Pragmatic gjithashtu do t'i ofrojë BGO-së grupin e plotë të mjeteve të gamifikimit të quajtur Enhance, të cilat janë vërtetuar përfundimisht se nxisin angazhimin e lojtarëve dhe gjithashtu nxisin blerjen dhe mbajtjen.

Pragmatic Play's transmetohet drejtpërdrejt me BGO

Opinion nga Melissa Summerfield

Melissa tha se BGO ka një reputacion të pabesueshëm të qëndrueshëm si një nga operatorët me rritje të shpejtë dhe ata janë padyshim shumë të lumtur për partneritetin me këtë markë. Meqenëse portofoli i tyre vazhdon të rritet dita-ditës me një ritëm fantastik me 5 lojëra elektronike në muaj, të gjitha tërheqëse për mosha të ndryshme dhe shije të ndryshme, dhe kjo është një marrëveshje që lejon Pragmatic Play të arrijë te një audiencë shumë më e gjerë, e cila është një përfitim i madh.

Opinion nga Andy Dymock

Drejtori i produkteve në BGO deklaroi se portofoli i lojërave elektronike nga Lojë pragmatike jep një gamë të gjerë përmbajtjesh dhe ata janë shumë të lumtur t'ua ofrojnë këtë lojtarëve të tyre. Me shijet e klientëve që ndryshojnë gjithmonë, Lojë pragmatike'Portofoli i tij sjell përpara një zgjedhje të pabesueshme lojërash, të lidhura me paketën e veglave të tij Enhance, tani është e mundur që ata të ofrojnë përvoja edhe më tërheqëse të kazinosë për lojtarët e tyre.

Duke i dhënë kësaj marrëveshje një mundësi

Nëse dëshironi të luani lojërat më të mira në një kazino fantastike në internet, atëherë zgjidhni kazinonë BGO dhe gjithashtu Play Pragmatic lojëra, pasi kjo është zgjidhja më e mirë që mund të bëni. Kjo është arsyeja pse ka një popullaritet të madh rreth këtij partneriteti, që është diçka shumë e mirë. Do të thotë që lojtarët absolutisht i duan këto dy marka dhe janë të gatshëm të provojnë kazinonë dhe lojërat e tyre në internet.

Ju keni mundësinë të luani disa nga lojërat më të mira përmes BGO, e cila është një kazino shumë e njohur. Nëse keni dashur ndonjëherë ta bëni këtë, atëherë ky është shansi juaj dhe nuk keni asgjë për të humbur. Në fakt, ju keni gjithçka për të fituar. Prandaj, rekomandohet padyshim që të provoni sa më shpejt lojërat e Pragmatic Play. Këto janë më të mirat dhe do të mahniteni me cilësinë e nivelit të lartë.

Rreth BGO

BGO është një kazino online ku janë loja kryesore lojëra elektronike. Ata gjithashtu kanë lojëra të tjera, të tilla si jackpots, lojëra tavoline, poker dhe lojëra live. Kjo markë përdor softuerin WagerWorks për lojërat e tyre tavoline dhe softuerin NetEnt për lojëra elektronike. Atyre u mungon shërbimi ndaj klientit 24/7, gjë që lojtarët nuk e vlerësojnë vërtet.

Kjo është padyshim një kazino e mirë në internet që ekziston për një kohë dhe mund t'i besoni. Ju mund të gjeni disa komente në internet për disa njerëz që kanë një përvojë të keqe, por kjo ndodh në çdo kazino.

Rreth Play Pragmatic

Pragmatic Play e ka selinë e saj në Maltë dhe është duke pushtuar përfundimisht një zgjerim të vërtetë në të gjithë botën, gjë që është thelbësore. Ka qenë në gjendje të japë 5 lojëra në muaj, nga lojëra elektronike në lojëra të drejtpërdrejta dhe shumë më tepër. Të gjitha lojërat e tij tani janë zhvilluar në HTML5, që do të thotë se ato mund të luhen në telefona inteligjentë, përveçse mund të jenë në kompjuterë.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme