Push Gaming

November 1, 2020

Push Gaming zgjerohet në MB

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Push Gaming, një zhvillues i lojërave B2B ka nënshkruar një partneritet me Gamesys Group, i cili është një operator kryesor në Mbretërinë e Bashkuar, në një marrëveshje përmbajtjeje që do të sjellë grupin e saj të plotë të titujve të drejtpërdrejtë me listën e markave të operatorit. Duke i bërë ato një nga më të njohurit kazino live ofruesit.

Push Gaming zgjerohet në MB

Me këtë marrëveshje të re, Push Gaming duhet të integrojë disa tituj si Joker Troupe, Jammin' Jars dhe publikimet më të fundit, Mystery Museum, drejtpërdrejt në rrjetin e Gamesys përmes platformës së licencuar nga UKGC të furnizuesit.

Push Gaming njihet padyshim si një nga operatorët më të njohur në Mbretërinë e Bashkuar dhe marrëveshja e fundit e kësaj marke është të përfshijë kazinotë Gamesys, duke përfshirë Monopoly, Virgin dhe gjithashtu JackpotJoy. Katalogu i Push Gaming është shumë i kërkuar nga lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar, me furnizuesin drejtpërdrejt në gamën e gjerë të operatorëve të nivelit të parë, të cilët përfshijnë GVC, William Hill dhe gjithashtu The Rank Group.

Disa mendime

Fiona Hickey, e cila është Shefja e Shitjeve në Push Gaming, deklaroi se partneriteti me markat që ndajnë vlerën e tyre është shumë i rëndësishëm për ta dhe, për rrjedhojë, reputacioni i Gamesys për ofrimin e cilësisë më të mirë kur bëhet fjalë për argëtimin i bën markat e saj shtëpinë e përsosur për ta. portofolin e lojërave të nivelit të lartë. Slotet e këtyre markave janë krijuar për të argëtuar lojtarët dhe marrëveshjet e shkëlqyera me partnerë të nivelit të lartë, si Gamesys, janë dëshmi e popullaritetit të tyre gjithnjë në rritje me lojtarët nga e gjithë vendi.

Menaxheri i marrëdhënieve tregtare në Gamesys Group, Christel Marioni, shtoi se ofrimi i përvojës më të mirë për lojtarët e tyre është ajo që i ka mbajtur ata në pararojë të industrisë së lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe ata janë padyshim të emocionuar që po bashkojnë forcat me Push Gaming. Meqenëse kjo markë ka një portofol të jashtëzakonshëm dhe inovativ të lojërave elektronike, dhe ata e dinë që lojtarët e tyre do ta pëlqejnë këtë shtesë të fundit në ofertën e tyre të nivelit të lartë.

Rreth Push Gaming

Kjo markë është një zhvillues në internet dhe pajisje celulare me bazë në Londër. Është e specializuar në transportimin dhe gjithashtu në shpërndarjen e lojërave nga furnizuesit me bazë tokësore tek operatorët online. Ajo u themelua në vitin 2010 nga një ekip profesionistësh dhe qëllimi i tyre ishte gjithmonë të ofronin një partneritet ideal për zhvilluesit me bazë tokësore që lëviznin në tregjet e lojrave. Partnerët e Push Gaming përfshijnë furnizues të njohur nga e gjithë Evropa dhe ata kanë një bazë të madhe klientësh, një nga më të mëdhenjtë në tregun e iGaming.

Kjo është një markë që ekziston prej 10 vitesh dhe nuk ka reshtur së rrituri, gjë që është krejtësisht normale. Sigurisht, ata duan më të mirën për operatorët e tyre, prandaj kanë një ekip të jashtëzakonshëm pas tyre. Të luash lojërat e tyre është e mahnitshme dhe patjetër që do të habiteni me cilësinë e tyre. Kjo markë di patjetër se si të krijojë lojëra unike dhe këto lojëra janë në qendër të vëmendjes në çdo kazino.

Nëse po kërkoni ofruesin më të mirë kur bëhet fjalë për lojërat më të mira, atëherë Push Gaming është ai i duhuri për ju. Kjo për shkak se ato ofrojnë lojëra të nivelit të lartë, me lojën më të mirë dhe janë të gjitha fantastike. Kjo do të thotë që ju mund të luani pa asnjë frikë, veçanërisht sepse këto lojëra janë të gjitha të drejta.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme